Tenis ONLINE PŘENOS - Nikola Milojević : Zdeněk Kolář

2
66

0
30
Přenos se aktualizuje automaticky.
Zdeněk Kolář (182.) do čtvrtého semifinále v sezoně v bosenské Banja Luce nepostoupil. Vítěz dvou letošních challengerů prohrál za hodinu a 16 minut s Nikolou Milojevičem (160.) a s dvouhrou se rozloučil inkasovaným kanárem ve čtvrtfinále. Do utkání přitom vstoupil Čech bleskovým brejkem, a byť na něj srbský oponent ihned reagoval, ve třetím gemu loupil Kolář na příjmu znovu. Ani druhý brejk ovšem rodák z Bystřice nad Pernštejnem nepotvrdil. Zprvu velice vyrovnaný zápas se pak od stavu 3:3 zčistajasna změnil v jasnou záležitost nasazené čtyřky. Milojevič i díky velkému množství Kolářových chyb vyhrál všech devět zbývajících gemů a postoupil do svého třetího letošního semifinále. Koláře ještě odpoledne čeká po boku Ukrajince Vitalije Sačka semifinále čtyřhry. Na protější straně kurtu budou stát chorvatská dvojčata Ivan a Matej Sabanovovi, nasazené jedničky.
Konec zápasu
6:0’
Důležitý moment
Zdeněk Kolář vracel soupeřův útočný bekhend forhendem za základní čáru a s turnajem se loučí inkasovaným kanárem.
40-15’
Důležitý moment
Teď už ale zaznamenal Nikola Milojević další přímý bod. Po Kolářově returnu do sítě disponuje dvěma mečboly.
30-15’
Milojević se vydal ihned po Kolářově returnu útočit. Hlášen byl aut.
30-0’
Srbský tenista se přímým bodem z podání přibližuje mečbolům.
15-0’
Nikola Milojević si dvěma křižnými forhendy k boční čáře otevřel kurt, aby následně vypálil finální forhendový winner po lajně.
5:0’
Konec přestávky, podávat bude Nikola Milojević.
5:0’
Následuje přestávka a výměna stran.
5:0’
Důležitý moment
Zdeněk Kolář byl ve výměně aktivnějším hráčem. Pak ale dostal delší forhend na tělo a odpověděl forhendem do deblového pásu.
40-30’
Nikola Milojević hrál v jednu chvíli forhend se štěstím o pásku. Nakonec jeho poslední forhend přeci jen skončil v síti.
40-15’
Důležitý moment
Zdeněk Kolář dostal k dispozici nový první servis. Po vyšším odskoku trestuhodně mířil forhendem za volnou krajní čáru. Dva brejkboly pro Milojeviče.
30-15’
Srbský hráč se dostal do výměny, tentokrát ji ovšem ukončil úderem do sítě.
30-0’
Nikola Milojević odskakuje na returnu vítězným returnem po čáře, na který Kolář nikterak nereagoval.
15-0’
Důležitý moment
Zdeněk Kolář teď za krajně nepříznivého stavu přiznal soupeři dobrý míč. Hlášen byl sice aut, Čech ale zamázl stopu a ukázal, že balon byl na čáře Hezké gesto fair play.
4:0’
Důležitý moment
160. tenista žebříčku ATP potvrzuje předešlý brejk čistou hrou. Gem ukončil přímým bodem ze servisu ven z kurtu.
40-0’
Nikola Milojević přitlačil prudkým bekhendem k boční čáře. Poté si balon oběhl na forhend a hrál ho znovu ke stejné lajně – tentokrát už do Kolářova protipohybu.
30-0’
Nyní se český tenista dostal do dlouhé výměny, v níž se musel převážně bránit. Nikola Milojević nakonec zabodoval takovým nabíhaným dloubancem do růžku a následným stopvolejem na síti.
15-0’
Nikola Milojević rozehrál čtvrtý gem druhé sady přímým bodem. Kolář returnoval z růžku forhendem do sítě.
3:0’
Konec přestávky, podávat bude Nikola Milojević.
3:0’
Následuje přestávka a výměna stran.
3:0’
Důležitý moment
Nikola Milojević returnoval křižným bekhendem jen těsně nad páskou. Následný křižný bekhend Zdeňka Koláře skončil v síti. Šance na postup do semifinále se začínají českému vítězi dvou letošních challengerů pomalu rozplývat.
A-40’
Důležitý moment
Zase kratší balon Koláře, který Srb ihned trestal prudkým bekhendem do kříže. Čech odpověděl bekhendem do sítě.
40-40’
Důležitý moment
Milojeviče dělily od brejku jen centimetry. Z růžku vyslal bekhend po lajně, za kterým se Kolář jen podíval. Balon spadl kousek do deblového koridoru.
A-40’
Důležitý moment
Nikola Milojević atakoval kratší balon křižným bekhendem. Kolář reagoval rovněž bekhendem kros, ale do autu. Brejkbol.
40-40’
Dlouhý gem bude po Milojevičově křižném forhendovém returnu do růžku pokračovat. Kolář se ohnal po balonu, výsledkem už byl jen úder daleko do autu.
40-A’
Zdeněk Kolář trefil kvalitní podání ven z kurtu. Forhendový return Milojeviče šel do sítě.
40-40’
Důležitý moment
Tentokrát vracel srbský tenista servis z téčka forhendem kousek za základní čáru. Další shoda.
A-40’
Důležitý moment
Znovu bekhendový return druhého podání. Kolář se po něm zmohl jen na bekhend do sítě. Brejkbol.
40-40’
Nikola Milojević přečetl servis ven z kurtu a vítězným bekhendem po čáře si vynutil shodu.
30-40’
Zdeněk Kolář si otevřel kurt servisem, poté hrál křižný bekhend do druhého růžku a nakonec zakončoval smečí na střed.
30-30’
Po returnu Milojeviče přepálil Zdeněk Kolář forhend daleko za základní čáru. Třicet oba.
15-30’
Zdeněk Kolář umístil míč do sítě. Na gemboly si musí počkat.
0-30’
Nikola Milojević se neubránil tlaku protivníka, který má k sobě samému opět motivační proslov.
0-15’
Druhý servis Koláře vracel Nikola Milojević bekhendem hodně mimo dvorec. Čech se hlasitě hecuje.
2:0’
Důležitý moment
Nikola Milojević nachytal Koláře vítězným bekhendem do protipohybu a potvrzuje bez větších problémů předešlý brejk.
40-15’
A teď má proč. Čech mířil forhendem z ideální pozice trestuhodně za roh dvorce.
30-15’
Nikola Milojević pálil ze středu kurtu forhendem až do deblového růžku. Přestože získal fiftýn, Kolář se na sebe za svou hru hodně zlobí.
30-0’
Zdeněk Kolář returnoval bekhendem do sítě. Dva rychlé fiftýny pro Milojeviče.
15-0’
Po kratším returnu na střed útočil Nikola Milojević nekompromisním forhendem do odkryté strany.
1:0’
Důležitý moment
Šestadvacetiletý Srb využívá s přispěním protivníka hned první možnost. Kolář mu pomohl křižným forhendem do sítě.
40-15’
Důležitý moment
Nikola Milojević vykouzlil z růžku kurtu vítězný forhend přesně na krajní čáru a má dva brejkboly.
30-15’
Zdeněk Kolář útočil ihned po returnu křižným forhendem do deblového koridoru.
15-15’
Tentokrát se do dvorce nevešel křižný forhend Milojeviče.
15-0’
Nikola Milojević získal ve výměně převahu delším bekhendem do růžku. Po dalším úderu hrál Kolář pod tlakem forhend do zámezí.
0:0’
Začíná druhý set.
6:3’
Důležitý moment
Na třetí pokus už trefil Nikola Milojević prudký servis na téčko, který vracel Kolář forhendem do sítě.
40-30’
Po vyšším odskoku útočil Kolář forhendem do růžku. Milojevič odpověděl vyhozeným forhendem kros do autu.
40-15’
Čech uspěl se zkrácením hry. Milojevič už na okraji dvorce balon nad pásku nezvedl.
40-0’
Důležitý moment
Kolář returnoval forhendem soupeři na tělo. Srb zareagoval kratším bekhendem k odkryté boční čáře a má tři setboly.
30-0’
Zdeněk Kolář se nedostal do výměny ani na druhý pokus.
15-0’
Nikola Milojević podává na zisk sady a začal přímým bodem ze servisu.
5:3’
Důležitý moment
Na konci dlouhé rozehry, v níž "každý chvilku tahal pilku", hrál Zdeněk Kolář forhend po čáře do sítě.
40-15’
Důležitý moment
Bekhendový čop podsekl rodák z Bystřice nad Pernštejnem až za základní čáru. Nikola Milojević má dva brejkboly.
30-15’
Zdeněk Kolář posílá protivníka dvojchybou do vedení.
15-15’
Kolář šel po křižném úderu do růžku na síť. Tam už více hrát nemusel.
15-0’
Zdeněk Kolář promarnil smeč na síti a dal ještě Milojevičovi možnost odpovědět forhendem.
4:3’
Konec přestávky, podávat bude Zdeněk Kolář.
4:3’
Následuje přestávka a výměna stran.
4:3’
Zdeněk Kolář vracel útočný bekhend z růžku, Nikola Milojević ale mohl zakončit výměnu nekompromisním forhendem z téčka.
A-40’
Zdeněk Kolář returnoval bekhendem z téčka do sítě. Výhoda Milojevič.
40-40’
Milojević hrál v náběhu trestuhodně přesně na Koláře. Ten prohazoval bekhendem po čáře. Shoda.
40-30’
Gembol putuje po nízkém bekhendu z rakety Koláře na stranu Milojeviče.
30-30’
Zdeněk Kolář vyhnal soupeře křižným forhendem z kurtu a poté hrál kratší bekhend kros do volné strany.
30-15’
Dlouhou rozehru završil Nikola Milojević vítězným bekhendem po čáře, za kterým se Kolář stačil už jen podívat.
15-15’
Nikola Milojević útočil forhendem ze středu kurtu ihned po returnu za odkrytou krajní čáru.
15-0’
Kolářův pokus o křižný kraťas skončil na pásce.
3:3’
Nikola Milojević se posunul více do kurtu. Pokus o vítězný forhend poslal za růžek. Čistá hra.
0-40’
Tentokrát hrál Milojevič po křižném forhendu Koláře svůj forhend do sítě. Tři gemboly.
0-30’
Souboj forhendů od základních čar ukončil Nikola Milojević úderem do zámezí.
0-15’
Milojević doběhl Kolářův křižný stopvolej. Míč ale vracel na raketu Čecha, který z dalšího voleje výměnu zakončil.
3:2’
Konec přestávky, podávat bude Zdeněk Kolář.
3:2’
Následuje přestávka a výměna stran.
3:2’
Až v pátém gemu registrujeme první vyhraný servis. Získal ho po soupeřově dlouhém křižném bekhendu Nikola Milojević.
40-15’
Útočný forhend Koláře letěl křížem až do deblového pásu. Dva gemboly pro Milojeviče.
30-15’
Srb si navrací vedení přímým bodem z podání ven z kurtu. Kolář returnoval forhendem kros do autu.
15-15’
Nikola Milojević vrátil kraťas i lob. Nakonec poslal forhend pod tlakem přeci jen do autu.
15-0’
Zdeněk Kolář umístil bekhend z růžku kurtu do sítě.
2:2’
Důležitý moment
Po soupeřově returnu na střed poslal Zdeněk Kolář forhend do sítě. Festival nevynucených chyb pokračuje. Čtyři gemy – čtyři ztracená podání.
40-30’
Nikola Milojević hrál hodně u těla nízký bekhend do sítě.
40-15’
Důležitý moment
Český hráč umístil křižný kraťas do sítě. Nikola Milojević má dva brejkboly.
30-15’
Zdeněk Kolář snižuje přímým bodem z podání na téčko.
30-0’
Ani tentokrát to na vyhrané podání nevypadá. Kolář hrál po returnu protivníka do autu. Zatím sledujeme hodně podprůměrný tenis.
15-0’
Zdeněk Kolář pálil forhendovým volejem trestuhodně do obsazeného růžku. Milojević vracel prudkým forhendem kros pod nohy.
1:2’
Konec přestávky, podávat bude Zdeněk Kolář.
1:2’
Následuje přestávka a výměna stran.
1:2’
Důležitý moment
Zdeněk Kolář přitlačil forhendem do růžku. Nikola Milojević vracel míč přetaženým bekhendem po čáře do autu.
15-40’
Po druhém podání returnoval Čech bekhendem po čáře do deblového růžku.
0-40’
Důležitý moment
Další dvojchyba! Zdeněk Kolář má na příjmu rovnou tři brejkboly.
0-30’
Srb hrál forhend po lajně do zámezí a nabírá manko dvou fiftýnů.
0-15’
Rovněž Nikola Milojević rozehrál nový gem dvojchybou.
1:1’
Důležitý moment
Českému tenistovi byla po forhendu hlášena chyba z umpiru. Zdeněk Kolář tak nakonec skrze maratonský gem brejk nepotvrdil.
A-40’
Důležitý moment
Po pěti gembolech Koláře je zde brejkbol pro Milojeviče. Čech hrál nízký forhend kros do sítě.
40-40’
Kolářův forhend po čáře vychýlila páska do zámezí. Pátá shoda.
40-A’
Těsný aut z rakety Milojeviče. Kolář mu vyznačil stopu a zase má výhodu.
40-40’
Kolářovi při gembolech nechodí první servis. Zase musel hrát přes druhý a nakonec poslal křižný forhend z růžku do autu.
40-A’
Nikola Milojević se znovu na brejkbol nedostal. Bekhend ze středu kurtu umístil do sítě.
40-40’
Druhá dvojchyba. Pokud to takto půjde dále, budeme svědky hodně dlouhého střetnutí.
40-A’
Zdeněk Kolář si vypomohl přímým bodem z podání a má třetí možnost na ukončení gemu.
40-40’
Křižný bekhendový return Milojeviče vracel Kolář stejným typem úderu do sítě.
40-A’
Ihned po forhendovém returnu Milojeviče vykouzlil Zdeněk Kolář úspěšný kraťas a má druhý gembol.
40-40’
Rovněž druhý gem půjde přes shodu. Zdeněk Kolář poslal delší forhend kousek za základní čáru.
30-40’
Nikola Milojević zreturnoval servis ven z kurtu. Poté útočil bekhendem za základní čáru. Gembol.
30-30’
Čech zkoušel na konci dlouhé rozehry další stopbal. Tentokrát skončil míč ještě na jeho půlce.
15-30’
Zdeněk Kolář si přitáhl protivníka kraťasem na síť a poté ho hezkým křižným forhendem prohodil.
15-15’
Kolářův forhend vracel Nikola Milojević z růžku kurtu bekhendem po čáře do autu.
15-0’
Zdeněk Kolář zahájil vystoupení na podání dvojchybou.
0:1’
Důležitý moment
Výborně! Zdeněk Kolář returnoval forhendem po čáře přesně na základní lajnu a bere tak soupeři hned na úvod zápasu servis.
40-A’
Důležitý moment
Opět nízký bekhend Milojeviče, po kterém už má Zdeněk Kolář dokonce brejkbol!
40-40’
Zdeněk Kolář přitlačil křižným forhendem do růžku a vynucuje si shodu.
40-30’
Gem ještě pokračuje. Srb útočil nižším bekhendem do sítě.
40-15’
Nikola Milojević má po přímém bodu z podání na téčko dva gemboly.
30-15’
Zdeněk Kolář returnoval křižným bekhendem z téčka přesně na postranní čáru a snižuje.
30-0’
Tentokrát přetažený bekhend českého tenisty.
15-0’
Zdeněk Kolář se dostal do výměny, nakonec ale hrál úder středem kurtu do sítě.
Utkání právě začalo.
Podávat bude jako první Nikola Milojević.
Nikola Milojević a Zdeněk Kolář se dosud utkali dvakrát. V roce 2016 zvítězil na halovém challengeru v Ortisei Milojevič dvakrát 6:2. Letos porazil Koláře ve druhém kole kvalifikace Wimbledonu na trávě, a sice poměrem 6:4 a 6:3. Nyní se oba jmenovaní střetnou na antuce a šance jsou dle kurzů sázkových kanceláří takříkajíc padesát na padesát.
Nikola Milojević je v žebříčku ATP na 160. pozici. Nejvýše byl zatím na 129. místě. Také on si zahrál v roce 2017 v Banja Luce čtvrtfinále a letos ho čeká při celkové čtvrté účasti další. Nejpovedenější turnaj odehrál v aktuální sezoně šestadvacetiletý Srb v chorvatském Zadaru, kde si na konci března došel pro třetí challengerový titul v kariéře. Jeden takový získal předloni na antuce v Liberci. V Bosně začal Milojevič suverénní výhrou 6:0 a 6:3 nad domácím Vladanem Tadičem. V osmifinále mu krajan Pedja Krstin zápas za stavu 6:1 a 1:1 vzdal. V roce 2021 vyhrál Milojevič celkem 28 střetnutí a 18 jich prohrál (antuková bilance 25/15).
Zdeněk Kolář je v žebříčku o pět pozic za svým maximem na 182. pozici. V letošním roce si na antuce v portugalském Oeiras a rumunských Jasech došel pro své první tituly z challengerů. Před dvěma týdny si "odskočil" z oranžového písku na americký beton, aby se porval o postup do hlavní soutěže US Open. V New Yorku nejprve porazil 6:2 a 6:3 Portugalce Joaa Dominguese, následně ale nestačil na Slováka Alexe Molčana, s nímž prohrál 4:6 a 3:6. V Banja Luce patří jakožto sedmý nejvýše nasazený účastník do širšího pole favoritů. Na turnaji startuje potřetí a postupem do čtvrtfinále vyrovnal maximum z roku 2017. Zatím neztratil ani set, když porazil 6:3 a 6:1 Miljana Zekiče ze Srbska a 7:5 a 6:2 Dimitara Kuzmanova z Bulharska. Letos posbíral Kolář celkem 31 výher oproti 23 porážkám (antuková bilance 27/15).
Hezké páteční dopoledne. Zdeněk Kolář postoupil na antukovém challengeru v bosenské Banja Luce do čtvrtfinále. V tom jej v souboji nasazených hráčů čeká Srb Nikola Milojevič. Utkání se uskuteční na centrálním kurtu hned jako první v pořadí a začít by tak skutečně mělo krátce po jedenácté hodině.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.
Další informace:
- Stadion
- Centrální kurt, Banja Luka (BIH)
Něco se nepovedlo. Zkuste ještě jednou nebo zaktualizujte stránku.