Challenger Poznaň -  ONLINE PŘENOS -  Tomas Marcelo Barrios Vera : Zdeněk Kolář - 23. června 2023   12:16

3

Je dobojováno! Tomas Barrios Vera postupuje do finále Challengeru v Poznani. Na hlavním dvorci dokázal ve třech setech porazit českého tenistu Zdeňka Koláře!
Konec zápasu
6:3
Nyní už to Tomas Barrios Vera zvládl a může slavit vítězství! Zdeněk Kolář trefil pouze síť a to byl poslední úder, který na tomto turnaji předvedl.
A-40
Opět dobrý servis Barriose, který se vydal na síť a zatlačil Koláře, který z těžké pozice posílá míček do sítě. Pátý mečbol pro servírujícího hráče.
40-40
Stále se ještě bude hrát, minimálně dvě výměny. Hrálo se celkem opatrně, Barrios se rozhodl zkrátit hru, ale míček skončil v síti.
A-40
Čtvrtý mečbol pro Barriose, který si pomáhá v těžké situaci esem.
40-40
Skvělý prohoz Koláře, který se nezalekl náběhu na síť soupeře a stále devátá hra třetího setu pokračuje.
A-40
První servis dobře umístěný, náběh na síť provedený bezchybně a je tady další mečbol.
40-40
Zdeněk Kolář stále živí malou naději na brejk. Barrios působí nejistě a znovu přichází nevynucená chyba.
40-30
Pro změnu chyba z bekhendu, Barrios tak musí využít druhý mečbol.
40-15
Přímý bod z podání a jsou tady dva mečboly pro Barriose.
30-15
Zbytečná chyba z forhendu, Barrios se na sebe právem zlobí.
30-0
Trochu smůly měl nyní Kolář, který byl ve výměně v dobré pozici, špatný odskok jej ale vyřadil ze hry. Barrios má blízko k mečbolu.
15-0
Povedený bekhend nyní zahrál Barrios, který zatlačil svého soupeře a na síti vybojoval bod.
5:3
Skvělý return předvedl Tomas Barrios Vera, český hráč se jen ohlédl a kroutí hlavou. Tenista z Chile jde podávat na postup do finále!
40-15
Forhend nyní vytáhl Barrios a díky němu si vybojoval dva brejkboly! Dobře trefená lajna vykolejila Koláře.
30-15
Štěstí nyní stálo při českém tenistovi, ale to k tomu patří. Forhend skončil přesně na lajně, díky tomu se dostal Kolář do výhody a té využil.
30-0
Zdeněk Kolář hrál přes forhend, páska ale byla proti a míček se na druhou stranu nedostal. Menší komplikace v osmé hře.
15-0
Barrios Vera začíná osmou hru lépe. Jeho dva tvrdé bekhendy přes celé hřiště dostaly soupeře pod tlak, přechod na sít vyřešil dobře a dostává se do vedení.
4:3
Konec přestávky, podávat bude Zdeněk Kolář.
4:3
Následuje přestávka a výměna stran.
4:3
Skvělý return, skvělý forhend, a je tady brejk! Zdeněk Kolář byl v této hře soustředěný a dostává se zpátky do hry! Po výměně stran bude podávat na potvrzení brejku a srovnání stavu.
30-40
Barrios hrál přes druhý servis, oba hráči hráli trpělivě od základní čáry, viděli jsme jednu z nejdelších výměn. Kolář vytáhl forhend po lajně a Barrios chtěl odpovědět vítězným míčem, který ale těsně končí v autu. Brejkbol pro Koláře.
30-30
Kolář vytáhl povedený bekhend po lajně, který donutil soupeře zahrát míček pouze do sítě. Máme srovnáno a hraje se o důležitý fiftýn.
30-15
Nyní ale z pravé strany přidává Barrios eso.
15-15
Barriose brzdí dvojchyba, v sedmé hře je srovnáno.
15-0
Barrios je nyní na koni, forhendy byly přesné, následná změna rytmu a zkrácení hry přineslo ovoce.
4:2
Zdeněk Kolář přichází o svůj servis a je v problémech! Druhý servis dostal soupeře do hry, jeho forhend a následný přechod na síť byl bezchybný a bere tak znovu servis soupeři.
40-0
Forhend Barriose končí přesně na základní čáře a má tak k dispozici tři brejkboly!
30-0
Další nevynucená chyba z forhendu, nyní tahá Kolář za kratší stranu provazu.
15-0
Kolář nezačíná dobře, těsný aut z forhendu.
3:2
3:2
3:2
Další přímý bod z podání a Tomas Barrios Vera jde do vedení 3:2! První udržený servis v tomto setu, Zdeněk Kolář bude za malou chvíli usilovat o srovnání.
40-0
Páska nerozhodila Barriose a ten si díky forhendu připisuje další bod a má k dispozici tři gemboly.
30-0
Přímý bod z podání pro tenistu z Chile.
15-0
Zdeněk Kolář posílá svůj forhend těsně mimo kurt, jeho soupeř tak jde do vedení.
2:2
I čtvrtý gem třetího setu přináší brejk! Skvělá výměna z obou stran, ani jeden z hráčů nic nevypustil, šťastnější je ale Barrios Vera, který skvělým prohozem a úderem srovnává stav na 2:2.
A-40
Chybu z bekhendu ale předvádí i Kolář a Barrios bude mít další brejkbol. Třetí set je ve znamení nevynucených chyb.
40-40
Dárek od Barriose, který chybuje z bekhendu a brejkbol tak nevyužil. Kolář je zpátky v gemu a může potvrdit brejk.
40-30
Další dlouhá výměna, která končí lépe pro Barriose. Přestřelka od základní čáry končí těsným autem Koláře.
30-30
Kolář byl hned po podání pod tlakem, Barrios zatlačil a donutil jej chybovat.
15-30
Barrios se nyní ukázal, jeho dva skvěle umístěné bekhendy zahnaly soupeře do úzkých a následná práce na síti byla úspěšná.
0-30
Perfektní zkrácení hry z rakety Koláře. Jeho soupeř na tento úder nezareagoval.
0-15
Sedmé eso si připisuje český tenista na své konto.
1:2
1:2
1:2
Přestřelka od základní čáry končí lépe pro českého tenistu, který znovu bere servis svému soupeři! Barrios byl méně trpělivý ve výměně od základní čáry a jeho tvrdý forhend končí pouze na pásce!
30-40
Barrios si pomáhá dobrým servisem, přímý bod z podání.
15-40
Zdeněk Kolář má k dispozici dva brejkboly! Výborný míč do rohu hřiště zahnal soupeře do úzkých.
15-30
Oba hráči dělají až příliš nevynucených chyb. Tentokrát nám ukázal nepovedený bekhend Barrios Vera.
15-15
Těsný aut zahrál Kolář z bekhendu, tato výměna se dala vyřešit rozhodně lépe a velká škoda pro českého tenistu, že tento míček neskončil na jeho kontě.
0-15
Kolář začíná třetí gem lépe, forhendem se dostal do hry a donutil soupeře zahrát míček až za základní čáru.
1:1
Tomas Barrios Vera si bere zpět ztracený servis! Kolář vytvořil nevynucenou chybu z forhendu a celkem lehce daroval soupeři tento gem.
A-40
Třetí šance pro Barriose. Ten nyní zachoval chladnou hlavu a forhendem dostal Koláře pod tlak.
40-40
Dobře umístěný servis netrefil Barrios ideálně a oba brejkboly lacině zahazuje.
40-30
Dárek z rakety Barriose, který vyhazuje forhend. Stále ale má jeden brejkbol k dispozici.
40-15
Kolář byl ve výměně aktivnější, šel na síť, kde ale nezahrál míček dobře a Barrios toho využil a vítězným úderem si zasloužil možnost dvou brejkbolů.
30-15
Šesté eso Koláře v tomto zápase přichází v dobrý moment.
30-0
Nevynucená chyba Koláře, který se vyhazuje z forhendu a dovoluje tak soupeři přiblížit se k brejkbolům.
15-0
Dobré forhendy teď vytáhl ze své sbírky Barrios Vera a donutil českého tenistu k chybě.
0:1
0:1
0:1
Skvělý vstup českého tenisty do rozhodujícího setu! Sledovali jsme jednu z nejdelších výměn zápasu, hra se přelévala ze strany na stranu a šťastnější byl Kolář, kterému se povedl lob a následně forhendem ukončil první gem! Brejk na úvod pro českého tenistu.
0-40
Další nevynucená chyba z forhendu, Kolář se celkem lehce dostává k brejkbolům!
0-30
Dvojchyba Barriose, menší komplikace.
0-15
Hned na úvod poněkud delší výměna, Barrios Vera se vyhazuje z forhendu.
0:0
Konec přestávky, podávat bude Tomas Barrios Vera.
0:0
Následuje přestávka.
1:6
Sedmý setbol Zdeněk Kolář proměňuje a máme na sety srovnáno! Nekonečný sedmý gem vyzněl lépe pro českého tenistu, který měl výhodu servisu. O postupu do finále tak rozhodne třetí set!
40-A
Skvělý první servis Koláře, který si následně došel na síť pro vítězný úder a setbol.
40-40
Souboj bekhendů skončil úspěšněji pro hráče z Chile. Nekonečný sedmý gem druhého setu pokračuje.
40-A
Český tenista si pomáhá servisem, byl ve výměně aktivnější a došel si pro další setbol.
40-40
Povedený forhend po lajně, Barrios míček nedokázal vrátit do kurtu. Máme tady devátou shodu!
A-40
Po delší době brejkbol pro Barriose. Kolář se vydal znovu na síť, teď už to ale nebyla dobrá pozice a Vera toho využil.
40-40
Ani teď není konec! Kolář šel po servisu na síť a byl v dobré pozici, nicméně soupeř se skvěle ubránil, přešel do útoku a v něm se nemýlil.
40-A
Pátý setbol v tomto setu pro českého tenistu. A taky páté eso v zápase.
40-40
Velké štěstí měl Barrios, který trefil pásku a od ní se míček odrazil přesně na základní čáru.. Následně výměna pokračovala a Kolář vytvořil nevynucenou chybu.
40-A
Kolář přidává čtvrté eso v tomto zápase! A musíme dodat, že je to čtvrté eso i v tomto gemu.
40-40
Barrios z forhendu umí být nebezpečný, hraje na maximální riziko a to mu vychází. Opět jeho úder měl pojmenování "buď a nebo".. Práskl do toho a získává bod.
40-A
Povedený servis Koláře, soupeř returnuje pouze do sítě.
40-40
Barrios se nevzdává i za tohoto stavu, další skvělý forhend po lajně a Kolář nemá šanci reagovat. Pátá shoda.
40-A
Český tenista přidává třetí eso v zápase.
40-40
Stále není konec sedmé hry. Barrios byl trpělivý, hrál pozorně a Kolář se vyhazuje z bekhendu.
40-A
Druhé eso českého tenisty a je tady setbol!
40-40
Sedmá hra bude dále pokračovat, Barrios se opřel do míčku z bekhendu, ten ale skončil za základní čarou.
A-40
Tomas Barrios Vera zatlačil svého soupeře a ten chybuje z bekhendu. Je tady další brejkbol.
40-40
Zdeněk Kolář si připisuje první eso, přichází ve velmi dobrý okamžik.
A-40
Další skvělý forhend Barriose, který hraje na velké riziko a zatím mu to vychází.
40-40
Velké štěstí měl nyní Kolář, který nebyl v dobré pozici, pomohla mu ale páska, která rozhodila Barriose.
40-30
Český tenista chybuje z forhendu, byl zatlačen od soupeře a nedokázal se z toho dostat. Barrios má k dispozici brejkbol.
30-30
Kolář svým úderem trefil přesně základní čáru a to rozhodilo soupeře. Máme tady srovnaný stav v sedmé hře a hraje se o brejkbol, či setbol.
30-15
V následující výměně už ale forhend Barriose nebyl přesný a přichází nevynucená chyba.
30-0
Fantastický return Barriose, jeho forhend neměl chybu a Kolář se jen ohlédl.
15-0
Kolář začíná sedmou hru chybou z bekhendu.
1:5
Zdeněk Kolář znovu bere servis svému soupeři a už mu chybí pouze jeden gem k tomu, aby získal druhou sadu! Český tenista je v posledních minutách aktivnější, nyní se nezalekl náběhu na síť a soupeře skvěle přeloboval!
40-A
Další brejkbol pro Koláře, jeho soupeř totiž chybuje z forhendu.
40-40
Další dobrý servis, díky kterému se Barrios dostal do dobré pozice a opět vytahuje vítězný forhend.
30-40
Skvělý forhend Barriose, který se dostal do dobré pozice díky servisu. Kolář na toto nemohl reagovat.
15-40
První brejkbol Vera odvrací, pomáhá si servisem.
0-40
Další dlouhý úder z rakety Barriose a Zdeněk Kolář má k dispozici tři brejkboly a velkou možnost být krůček od vítězství v druhém setu.
0-30
Parádní forhend vytáhl Zdeněk Kolář a jeho úder po lajně Barrios jen sledoval pohledem.
0-15
Další nevynucená chyba z forhendu Barriose, šestý gem začíná lépe pro českého tenistu.
1:4
1:4
1:4
Chyba z bekhendu v podání Barriose a český tenista jde do výraznějšího vedení! Skvěle potvrzený brejk a druhý set je dobře rozehraný.
40-A
Skvěle teď hrál Kolář, který byl po celou dobu aktivní a následně si došel na síť pro vítěznou smeč.
40-40
Dlouhý forhend Koláře, Barrios Vera trpělivě čekal na chybu soupeře. Pátá bude pokračovat, máme tady shodu.
30-40
Skvělý první servis Zdeňka Koláře, který má k dispozici gembol a možnost potvrdit brejk.
30-30
Dobrou hru nyní předvedl i Barrios Vera, který donutil soupeře k chybě.
15-30
Aktivní hra Koláře, který se vydal na síť a forhendem posílá míček přesně do míst, kam chtěl.
15-15
Zdeněk Kolář doběhl čop soupeře a na síti byl ten šťastnější, máme v páté hře srovnáno.
15-0
Pátá hra začíná dvojchybou Koláře, který jich má na svém kontě už sedm.
1:3
Skvělý return vytáhl Zdeněk Kolář a bere znovu servis svému soupeři! Barrios Vera nezareagoval včas na tvrdý bekhend a míček končí mimo kurt.
40-A
Druhý servis nebyl dostatečně razantní, Kolář dobře vrátil míč do hry a soupeř se vyhazuje z bekhendu. Další brejkbol pro českého tenistu.
40-40
Barrios Vera si pomáhá servisem, přímý bod z podání rozhoduje o tom, že bude ve čtvrté hře shoda.
30-40
Kolář velmi dobře vrátil servis a Vera byl pod tlakem. Český tenista vytáhl forhend, který byl vítězný a má brejkbol!
30-30
Další dlouhá výměna, oba hráči se přetahovali od základní čáry, následně se Kolář rozhodl zkrátit hru a bylo to špatné řešení, míček skončil v síti.
15-30
Zdeněk Kolář ustál servis na tělo a dostal se do výměny, tvrdým bekhendem na základní čáru donutil soupeře k chybě.
15-15
Barrios Vera zatlačil na soupeře z forhendu a Kolář se vyhazuje za základní čáru.
0-15
Na úvod čtvrté hry jsme viděli dlouhou výměnu, ve které udělal Barrios chybu z bekhendu.
1:2
1:2
1:2
Tomas Barrios Vera si bere zpět svůj ztracený servis a snižuje na 1:2! Jeho return skončil přesně na lajně a následný bekhend Koláře skončil mimo kurt.
40-30
Brejkbol bude mít k dispozici i Barrios Vera. Český tenista totiž chybuje z bekhendu a v této dlouhé výměně byl ten méně trpělivý.
30-30
Kolář napravil chybu, aktivní hrou zatlačil soupeře a ten se vyhazuje.
30-15
Další dvojchyba českého tenisty, Barrios dostává bod zdarma.
15-15
Chyba z forhendu Barriose, Kolář hrál aktivně a donutil soupeře k chybě.
15-0
Na úvod třetí hry nám Kolář předvádí pátou dvojchybu v zápase.
0:2
Zdeněk Kolář bere servis soupeři a jde do vedení o dva gemy! Barrios se rozhodl jít na síť, vypadalo to pro něj nadějně, český tenista ale vytáhl skvělý prohoz a na to nenašel soupeř odpověď! Skvělý start do druhého setu pro českého tenistu.
40-A
Skvělý forhend Koláře do rohu kurtu a na tohle nemohl soupeř zareagovat! Do třetice všeho dobrého brejkbol pro Koláře.
40-40
Český tenista se statečně držel ve výměně, na forhend soupeře ale jen tak tak dosáhl a míček vrátit do kurtu nezvládl.
40-A
Kolář se dobře bránil, nerozhodilo ho i prasátko. Poslední úder z forhendu byl bezchybný a Kolář si připisuje vítězný úder a má další brejkbol!
40-40
Nevynucená chyba Barriose, který daruje soupeři bod a máme tady další shodu.
A-40
Další skvělý servis, Barrios se hned vydal na síť a tam diktoval tempo hry a bylo jasné, že si dojde pro bod a gembol.
40-40
Tenista z Chile si pomáhá tvrdým servisem, Kolář míček nedokázal dostat přes síť.
40-A
Hned v úvodu druhého setu má Zdeněk Kolář k dispozici brejkbol! Ideálně dlouhý úder k základní čáře nadělal Barriosovi problém a míček vrátil pouze do sítě.
40-40
Druhý gem druhého setu bude pokračovat. Kolář vrátil servis, Barrios chtěl bekhendem po lajně ukončit výměnu, míček se ale zastavil na pásce.
40-30
Brejkbol nepřichází. Barrios Vera vytáhl skvělý bekhend a křížným úderem dostal Koláře pod tlak.
30-30
Velká škoda, Kolář vystihl úmysl soupeře o zkrácení hry, nicméně štěstí stálo na straně Barriose, který na síti uhrál pro něj důležitý bod.
15-30
Kolář hraje trpělivě, čekal na chybu soupeře a ta přichází z bekhendové strany.
15-15
Chyba z forhendu, Kolář dobře vrátil první servis a donutil soupeře chybovat.
15-0
Barrios začíná gem na servisu dobře, došel si na síť pro bod.
0:1
0:1
0:1
Důležitý gem pro českého tenistu, který vstupuje do druhého setu dobře a musí hodit první set za hlavu, aby mohl slavit úspěch.
0-40
Dobrý servis českému tenistovi nechodí, nicméně i tak získává body. Tentokrát poslal míček do sítě z forhendu Barrios.
0-30
Kolář tlačil ve výměně přes forhend a dočkal se chyby z rakety soupeře.
0-15
Druhý servis Koláře měl dostatečnou délku a return Barriose končí za základní čarou.
0:0
0:0
6:4
Symbolicky esem ukončuje Tomas Barrios Vera první set! Hráč z Chile je tak o něco blíž finále v Poznani. Český tenista Zdeněk Kolář bude muset přidat, aby si zahrál o další trofej v této sezóně.
40-15
Chyba z forhendu Barriose, první set bude o něco delší, než se čekalo.
40-0
První servis je největší zbraň Barriose a znovu to potvrzuje. Tři setboly!
30-0
Hrálo se přes druhý servis, i tak ale získává bod Vera. Perfektní zkrácení hry, na které český tenista nestihl zareagovat.
15-0
Barrios začíná dobrým servisem, Kolář míček posílá za základní čáru.
5:4
5:4
5:4
Tento gem se českému tenistovi vůbec nepovedl a daruje další nevynucenou chybu devátou hru soupeři. Bekhend Koláře nenašel prostor v kurtu a za malý moment půjde Barrios Vera podávat na vítězství v první sadě.
40-15
Forhend Koláře zastavuje páska a Tomas Barrios Vera má k dispozici dva brejkboly!
30-15
První servis přišel, nicméně se šlo do delší výměny a Kolář může děkovat soupeři, který předvádí nevynucenou chybu a míček posílá pouze do sítě.
30-0
Komplikace pro českého tenistu, přichází totiž čtvrtá dvojchyba.
15-0
Kolář šel do výměny přes druhý servis, soupeř vycítil šance a zatlačil českého tenistu, který se vyhazuje z bekhendové strany.
4:4
Nejrychlejší gem dosavadního zápasu, Barrios Vera opět trefil první servis a náběhem na síť dostal soupeře pod tlak, míček končí mimo dvorec. Máme srovnáno 4:4 a začíná jít do tuhého.
40-0
Přímý bod z podání pro Barriose a toto vypadá na pohodový gem.
30-0
Další dobrý první servis, Kolář byl pod tlakem a jeho forhend se nedostal přes síť.
15-0
První bod osmé hry si připisuje hráč z Chile, díky dobrému servisu.
3:4
3:4
3:4
Druhý servis Koláře mířil přímo na tělo a Barrios Vera nestihl ustoupit a míček posílá v netenisové pozici pouze do sítě. Zdeněk Kolář tak jde znovu do vedení a za malý moment se bude snažit vzít soupeři servis.
30-40
Skvělý servis ven z kurtu, následný forhend do odkryté části kurtu byl přesně umístěný a přináší gembol.
30-30
Delší výměna, ve které slaví Barrios Vera, který svůj bekhend poslal přesně na základní čáru a Kolář nestihl včas zareagovat.
15-30
Celkově třetí dvojchyba v tomto setu pro českého tenistu.
0-30
Další povedený servis, Barrios Vera míček posílá za základní čáru.
0-15
Kolář byl díky dobrému servisu ve výhodě, došel si na síť pro bod a dostává se do vedení.
3:3
Šestý gem končí, Barrios Vera tvrdým servisem a přímým bodem z podání ukončuje své účinkování na servisu. Máme tedy srovnáno 3:3.
40-15
Barrios Vera šel přes druhý servis, Kolář ale vyhazuje svůj bekhend a nabízí soupeři dva gemboly.
30-15
Tentokrát měl Barrios forhend přesný a donutil soupeře k chybě.
15-15
Dlouhý úder z bekhendu, Kolář míček pustil do autu a získává bod.
15-0
Šestý gem začíná lépe Barrios Vera, jeho servis nedokázal Kolář dostat zpět do hry.
2:3
2:3
2:3
Zdeněk Kolář celkem v klidu získává pátou hru a jde zpátky do vedení v prvním setu! Velmi dobrá zpráva, Koláře ztracené podání nerozhodilo a dál je aktivnějším hráčem.
15-40
Další dvojchyba z rakety českého tenisty, naštěstí teď v celkem vhodný okamžik.
0-40
Zdeněk Kolář vytáhl skvělý bekhend po lajně a soupeř se jen ohlédl.
0-30
Znovu nevynucená chyba z bekhendu, Kolář jde do výraznějšího vedení.
0-15
Na úvod páté hry jsme viděli delší výměnu, ve které Barrios Vera chybuje.
2:2
Další výtečný return a Kolář si bere zpět svůj ztracený servis!
30-40
Kolář poslal druhý servis soupeře z forhendu přímo do rohu kurtu a na tohle nenašel Barrios odpověď. Český tenista má brejkbol!
30-30
Skvělý servis, na tohle neměl Kolář nárok.
15-30
Přestřelka od základní čáry, Vera se vyhazuje z forhendu a je tady šance na brejkboly pro Koláře.
15-15
Barrios Vera si došel na síť pro bod a máme srovnáno.
0-15
První bod pro českého tenistu, který byl velmi aktivní.
2:1
2:1
2:1
Čtyři míčky v řadě pro Barriose Veru a je na světě první brejk! Zdeněk Kolář ztrácí servis a bude muset dotahovat.
A-40
Druhý servis Koláře neměl dostatečnou razanci, soupeř toho využil a tvrdým forhendem donutil českého tenistu k chybě. Je tady brejkbol.
40-40
Třetí gem prvního setu nabídne shodu. Kolář z forhendu netrefil kurt, míček skončil daleko za základní čarou.
30-40
Zdeněk Kolář si připisuje první dvojchybu na svůj účet.
15-40
Nevynucená chyba z rakety hráče na returnu znamenají dva gemboly pro českého tenistu.
15-30
Opět si Kolář pomáhá servisem, následné zkrácení hry bylo úspěšné a Barrios Vera míček nestihl.
15-15
Další dobrý první servis, Vera tentokrát míček do kurtu dostal a Kolář se vyhazuje z forhendové strany.
0-15
Třetí gem začíná lépe pro českého tenistu, jeho servis nedokázal soupeř vrátit do kurtu.
1:1
Vypadalo to na klidný gem, ale nakonec o něj musel Barrios zabojovat! Kolář měl ve výměně nakročeno k bodu, jeho vítězný forhend po lajně se ale zastavil na pásce. Máme tak srovnáno.
A-40
Dlouhý míček z rakety Koláře končí až za základní čarou.. Hráč z Chile má další gembol.
40-40
Tomas Barrios Vera si pomáhá servisem, jeho následné dva forhendy jen potvrdily bod na jeho konto.
40-A
Kolář má k dispozici brejkbol! Trpělivou hrou si zasloužil bod, soupeř chybuje z forhendu.
40-40
Český tenista si připisuje třetí míček v řadě a máme tady shodu! Oba hráči byli u sítě, Kolář byl ten šťastnější.
40-30
Vera trefil první servis, Kolář míček vrátil na střed hřiště a jen kontroloval, jak čop soupeře končí v zámezí.
40-15
Chyba z bekhendu, Vera posílá míček těsně za základní čáru a na podání se ještě zdrží.
40-0
Nyní se šlo do výměny, tvrdý bekhend přes celý kurt byl bezchybný a Vera má tři gemboly.
30-0
Podání ven z kurtu, následný bekhend po lajně byl pro rodáka z Chile úspěšný.
15-0
Vera začíná druhý gem tvrdým servisem, Kolář míček posílá pouze do sítě.
0:1
0:1
0:1
První gem končí lépe pro českého tenistu, který svůj bekhend poslal přesně na základní čáru a Vera nedokázal míček dostat přes síť.
15-40
Zajímavou výměnu sledovali diváci, když Kolář se pokusil o zkrácení hry, následně se ale ještě pár úderů událo a Vera nepovedeným čopem daroval bod soupeři.
15-30
První bod si připisuje i Vera, který zaútočil z bekhendové strany po lajně.
0-30
Zdeněk Kolář si připisuje další bod, aktivní hrou z forhendu donutil soupeře chybovat.
0-15
Na podání začíná český tenista a první bod jde na jeho účet po chybě soupeře z bekhendu.
0:0
Oba hráči jsou na centrálním kurtu a za pár minut utkání začne.
Poznaň nabídne v pátek semifinále Challengeru. Tomas Barrios Vera z Chile a Zdeněk Kolář z České Republiky si to rozdají na hlavním dvorci o vstupenku do finále. Tento zápas Vám v tomto textovém přenosu přiblížíme.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 12:00.