Muchová - Fernandezová | ONLINE | 21.4.2019 13:30 | Fed Cup 2019 | ŽIVĚ | iSport.cz

Fed Cup -  ONLINE PŘENOS -  Karolína Muchová : Leylah Annie Fernandezová - 21. dubna 2019   13:30

Ukončeno
Karolína Muchová
22 let  Česká rep.
Leylah Annie Fernandezová
16 let  Kanada
Přenos se aktualizuje automaticky

Z tohoto přenosu je to vše, díky za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Čtyřhra se bude hrát od 13:50 a na české straně nastoupí loučící se Lucie Šafářová s Barborou Krejčíkovou.
Fedcupový víkend však bude pokračovat a to zápasem čtyřhry, kterou se se celé barážové utkání uzavře za již rozhodnutého výsledku.
Čtvrtá dvouhra se hrát nebude! Česká republika zvítězila v barážovém utkání nad Kanadou po triumfu Markéty Vondroušové nad Rebeccou Marinovou.
Teprve šestnáctiletá Leylah Annie Fernandezová, jež je finalistkou letošní juniorky na Australian Open, ve svém prvním fedcupovém utkání předvedla srdnatý výkon, který ale ani zdaleka nestačil na favorizovanou Markétu Vondroušovou. S tou Kanaďanka prohrála 4:6, 1:6.
Karolína Muchová je týmová dvojka a v sobotu se prezentovala skvělým výkonem proti Rebecce Marinové, kterou porazila 6:3, 6:0. Při své premiéře v týmové soutěži se blýskla devíti vyhranými gemy v řadě.
Češky vedly po prvním dni 2:0 na zápasy a je vysoce pravděpodobné, že po prvním nedělním singlu bude o vítězství Pálova výběru rozhodnuto. Je tak otázkou, zda-li vůbec k tomuto druhému singlu dojde, a pokud, tak v jakém složení.
Barážové utkání Fed Cupu pokračuje svým druhým hracím dnem. Zápas mezi Karolínou Muchovou a Leylah Annie Fernandezovou je čtvrtým v pořadí a druhým nedělním.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.

Aktuální výsledky

Tenis
Články odjinud