Strýcová - Watsonová | ONLINE | 29.6.2017 18:45 | WTA Eastbourne 2017 | ŽIVĚ | iSport.cz

WTA Eastbourne -  ONLINE PŘENOS -  Barbora Strýcová : Heather Watsonová - 29. června 2017   18:45

Ukončeno
Barbora Strýcová
31 let  164 cm  Česká rep.
1
1
6
4
Heather Watsonová
25 let  170 cm  Velká Británie
2
6
1
6
Přenos se aktualizuje automaticky

Čtvrtfinálové utkání Barbory Strýcové v britském Eastbourne je minulostí. První sada byla velice jednoznačná. Watsonová v ní Strýcovou za 28 minut přehrála snadno 6:1. Ve druhém setu se karta obrátila a iniciativu převzala česká tenistka, která Britce oplatila stejným výsledkem. Duel tak zamířil do rozhodující třetí sady. Tu začala lépe Strýcová, která si po brejku ze třetí hry vypracovala vedení 4:2. Watsonová však dokázala za mohutné podpory domácího publika celý set otočit a po výsledku 6:1, 1:6, 6:4 nakonec postoupila do semifinále.
Konec zápasu
4:6
Je konec! Česká tenistka se opět vydala k síti, kde ji však Watsonová povedeným forhendem úspěšně prohodila. Domácí tenistka tak otočila vývoj třetí sady a nakonec ji získala poměrem 6:4.
40-A
Velká škoda! Strýcová měla výměnu skvěle rozehranou, když zatlačila Watsonovou a šla k síti. Tam však pokazila lehký forhendový úder. Domácí tenistka má mečbol!
40-40
Ani tato výhoda však využita není! Hrála se dlouhá výměna, ve které se Watsonová dostala k síti. Tam ji Strýcová nejprve nahrála na smeč, kterou však Britka ještě výměnu nezakončila. Česká tenistka ovšem vzápětí chybovala z forhendu a je tu tak další shoda.
A-40
Strýcová ovšem Watsonovou k mečbolu nepouští. Svěřenkyně Tomáše Krupy nyní hrála aktivně a zatlačila soupeřku, která následně chybovala.
40-40
Gem však ještě nekončí! Česká tenistka chtěla dlouhou výměnu ukončit kraťasem. To se jí nakonec povedlo, ovšem ne tak, jak by chtěla. Míček končí v síti.
40-30
Barbora Strýcová si pomáhá dobrým servisem a vede 40:30.
30-30
Tentokrát už to Watsonové nevyšlo. Britská tenistka chtěla zahrát vítězný forhend, místo toho jej však poslala do autu.
15-30
Domácí tenistka získává i druhý bod v řadě a vede 30:15.
15-15
Heather Watsonová však odpovídá skvělým bekhendem, kterým vyhnala Strýcovou ven z dvorce. Britská tenistka ji následně zahrála opět do stejného místa a na to už Strýcová nestačila.
15-0
Strýcová se však hádkami rozhodit nenechala. Po dobrém servisu ukončila výměnu přesným forhendem cross.
4:5
Konec přestávky, podávat bude Barbora Strýcová.
4:5
Na dvorec se jde podívat i supervisor. K velké nelibosti Barbory Strýcové však ani on neshledává kurt nezpůsobilý ke hře.
4:5
Následuje přestávka a výměna stran.
4:5
Britská tenistka se tentokrát vydala na síť dobrovolně. A rozhodnutí to pro ni bylo dobré. Po sérii někola úderů totiž nakonec přeci jen zahrála vítězný bekhendový volej. K velké radosti domácího publika tak otáčí vývoj třetí sady a vede 5:4. Barbora Strýcová půjde podávat na udržení v zápase.
30-40
Důležitý míč putuje na konto domácí naděje! Česká tenistka zahrála další kraťas. Watsonová jej doběhla, ale pouze nahrála Strýýcové na prohoz. Ten se však nepodařil.
30-30
Barbora Strýcová nyní dlouze debatuje s hlavní rozhodčí. Česká tenistka si stěžuje na to, že je travnatý dvorec příliš kluzký. Rozhodčí však její argumenty nepřijímá. Hra bude pokračovat.
30-30
Strýcová se čopovaným returnem dostal do výměny, kterou však nakonec zvládla lépe mladá Britka. Ta si počínala velice agresivně a došla si na kříž po vítězný forhend.
30-15
A nebylo daleko od druhé. Watsonové tak však druhý servis nakonec spadl a hrála se tak dlouhá výměna. Tu nakonec Barbora Strýcová zakončila přesným kraťasem. Česá tenistka se tak dostává do zajímavého vedení 30:15.
15-15
Watsonovou však brzdí její vlastní nepřesnost. Britská tenistka zahrála dvojchybu.
0-15
Česká tenistka byla ve velké defenzivě, ze které se už dostat nedokázala a nakonec zkazila bekhend do sítě.
4:4
Druhý už však nikoliv! Strýcová hrála kraťas, který však Watsonová doběhla a nakonec celou výměnu ukončila pohotovou smečí. Britská tenistka si tak bere ztracený servis zpět a vyrovnává na 4:4.
15-40
První naštěstí Strýcová odvrací. Forhendový return britské tenistky končí v autu.
0-40
Další bod pro domácí tenistku, která má tři brejkboly.
0-30
To snad ne! Strýcová se po rychlém forhendu vydala na síť, kde se už radovala ze zisku bodu, jenže prohoz Heather Watsonové nakonec spadl přesně na čáru!
0-15
Barbora Strýcová nyní nejprve útočila, ale následně se dostala do obrany. V té ji Watsonová donutila k forhendové chybě.
4:3
Konec přestávky, podávat bude Barbora Strýcová.
4:3
Následuje přestávka a výměna stran.
4:3
Watsonová nyní zvládla dlouhou výměnu, kterou ukončila u sítě, když zahrála dlouhý čopovaný bekhend, na který Strýcová reagovala pouze úderem po sítě. Britská tenistka tak snižuje na 3:4.
0-40
Britská tenistka nyní doslova hnala Strýcovou. Ta se bránila vysokým obranným úderem, na který si však Watsonová počkala a po dopadu jej zasmečovala.
0-30
Dlouhou výměnu nyní končí až hlášení čárové rozhodčí, který viděla úder Barbory Strýcové v autu. Watsonová vede 30:0.
0-15
Sedmou hru třetí sady zahajuje Watsonová bekhendovým winnerem.
4:2
Česká tenistka zahrála kraťas a vydala se směrem k síti. Watsonová jej doběhla, ale zahrála pouze na Strýcovou, která ji chytrým volejem přelobovala.
40-30
Další chyba britské tenistky znamená gembol pro Barboru Strýcovou.
30-30
Výměnu plnou bekhendových úderů ukončil až kraťas Barbory Strýcové, který Watsonová sice doběhla, ale následně zahrála pouze do sítě.
15-30
Obraz hry se v posledních minutách moc nemění. Watsonová tlačí a Strýcová čeká na její chyby. Nyní se však česká tenistka sama jedné dopustila.
15-15
Z levé strany už byla česká tenistka úspěšnější. Opět si totiž trpělivě počkala na chybu své soupeřky.
0-15
Barbora Strýcová dobře zapodávala, ale následně svůj forhendový úder zahrála těsně za základní čáru. Watsonová tak jde do vedení.
3:2
Konec přestávky, podávat bude Barbora Strýcová.
3:2
Následuje přestávka a výměna stran.
3:2
Dlouhá výměna plná křižných bekhendů nakonec vyzněla lépe pro britskou tenistku. Strýcová neudržela nervy a změnila směr, bohužel však zamířila do autu. Watsonová tak drží svůj servis a snižuje na 2:3.
30-40
Heather Watsonová se nyní vydala k síti. Strýcová však vytáhla fantastický bekhendový prohoz.
15-40
Z levé strany si ovšem Heather Watsonová pomáhá dobrým servisem, po kterém Strýcová kazí do sítě.
15-30
Tentokrát už byla česká tenistka úspěšnější a snižuje na 15:30.
0-30
Watsonová musela opět přes druhé podání. Strýcová ji dobře rozběhala a následně se pokoušela o kraťas. Ten však doletěl pouze do sítě.
0-15
Britská tenistka musela hrát druhý servis. Strýcová toho však nevyužila, neboť zkazila bekhendový return do sítě.
3:1
Watsonová si oběhla míček na forhend, ze kterého však zamířila pouze do autu. Česká tenistka tak potvrzuje brejk z předchozí hry a ujímá se vedení 3:1.
40-0
Třetí bod v řadě. Barbora Strýcová má tři gemboly na 3:1.
30-0
Z levé strany si česká tenistka už servisem nepomohla, a tak musela do náročné výměny. V té však nakonec jako první chybovala Watsonová, když svůj forhend poslala pouze do sítě.
15-0
Strýcová začíná esem na téčko.
2:1
Konec přestávky, podávat bude Barbora Strýcová.
2:1
Následuje přestávka a výměna stran.
2:1
Třetí setbol už však je využit! Strýcová famózním forhendovým returnem nedala britské tenistce žádnou šanci. Rodačka z Plzně tak Watsonové bere servis a vede 2:1.
40-30
I druhý brejkbol je odvrácen. Strýcová totiž posílá svůj bekhend vedle boční čáry.
40-15
Tentokrát však Watsonová nepochybala. Naopak zahrála vítězný bekhend po lajně.
40-0
Britské tenistce nyní nic nevychází. Strýcová si opět trpělivě počkala na její chybu a má tak tři brejkboly!
30-0
Watsonová dobře zapodávala a hned hrála kraťas. Strýcová jej však doběhla a následně celou výměnu zakončila pěknou bekhendovou smečí.
15-0
S novými míči si zatím poradila lépe Strýcová, která trpělivě počkala na chybu své soupeřky.
1:1
Hned ten první je využit. Strýcová drží své podání čistou hrou a třetí sada se tak rychle vyrovnala.
40-0
I třetí fiftýn v čadě míří na konto české tenistky, která tak má tři gemboly na vyrovnání.
30-0
Strýcová si z levé strany pomáhá dobrým servisem, po kterém vede už 30:0.
15-0
Druhou hru třetí sady zahajuje lépe česká tenistka, která po dobrém servisu svou soupeřku zatlačila a vydala se k síti. Watsonová se následně pokoušela o lob. Ten však skončil v autu.
0:1
Watsonová nyní Strýcovou dobře rozběhala a následně zahrála vítěznou smeč hranou po dopadu. Britská tenistka se tak ve třetí sadě ujímá vedení.
40-A
Česká tenistka však teď returnuje druhé podání britské tenistky pouze do autu. Ta tak má výhodu.
40-40
A shoda je tady! Strýcová se skvěle bránila a následně přešla do útoku, při kterém si došla na síť pro vítězný forhendový volej.
30-40
Po forhendové chybě Watsonové se Strýcová přiblížila shodě.
15-40
Česká tenistka však tuto hru ještě nezabalila a snížila na 15:40.
0-40
Strýcová se tentokrát spíše bránila. Watsonová ji přesnými údery rozběhala a následně ji zatlačila forhendem cross. Česká tenistka míč ještě zasáhla, ale do dvorce jej už vrátit nedokázala.
0-30
V delší výměně Barbora Strýcová neudržela nervy na uzdě a pokazila lehký forhend daleko do autu.
0-15
Třetí sadu začala lépe Heather Watsonová, která po dobrém servisu zahrála vítězný kraťas.
6:1
Napotřetí to už Barboře Strýcové vyšlo! Česká tenistka si opět pomohla prvním servisem a získává tak druhou sadu 6:1.
A-40
Vzápětí si česká tenistka pomáhá prvním podáním, po kterém má další setbol.
40-40
Strýcová byla opět v defenzivě. Watsonová se vydala k síti, kde však pokazila smeč a brejkbol je tak pryč.
40-A
Tentokrát se hrála velice dlouhá výměna, která nakonec připadla Heather Watsonové, která se nebála a zahrála vítězný forhend přesně na základní čáru.
40-40
Ani ten druhý však využít není. Watsonová hrála aktivně a tlačila Strýcovou, která ji nakonec chtěla přelobovat. To se ji však nepodařilo a mladá Britka tak celou výměnu zakončila vítěznou smečí.
40-30
Ten první ještě nevyužívá. Jeden však zbývá.
40-15
Svěřenkyně Tomáše Krupy teď skvěle zapodávala. Return Heather Watsonové končí v síti. Česká tenistka má dva setboly.
30-15
Barbora Strýcová si nyní došla po servisu na síť, kde celou výměnu také zakončila. Česká tenistka vede už 30:15.
15-15
Následně ovšem Watsonová svým nepřesným returnem pomáhá Strýcové.
0-15
První míč vyšel lépe Watsonové. Mladá Britka Strýcovou rozběhala a následně ji zahrála překvapivý kraťas, na který už česká tenistka nezareagovala.
5:1
A ten využívá! Britská tenistka se po servisu vydala na síť, kde však pokazila volej. Strýcová tak vede už 5:1 a jde podávat na zisk druhé sady.
40-30
Nyní jsme byli svědky dlouhé výměny, ve které byla nakonec trpělivější Barbora Strýcová. Česká tenistka si totiž počkala na bekhendovou chybu Watsonové a má tak brejkbol.
30-30
Česká tenistka se opět zlobí. Její úder se totiž do dvorce nevešel a stav šesté hry druhé sady se tak vyrovnává.
30-15
Heather Watsonová zahrála servis ven z dvorce a následně zaútočila z forhendu do opačného rohu. Strýcová byla bez šance.
30-0
Strýcová si na své konto připisuje i druhý fiftýn a vede 30:0.
15-0
Britská tenistka Strýcovou celou dobu tlačila, avšak nakonec zamířila z forhendu těsně do autu a první bod tak získává česká tenistka.
4:1
Konec přestávky, podávat bude Heather Watsonová.
4:1
Následuje přestávka a výměna stran.
4:1
Strýcová zahrála nejprve vysoký obranný lob, po kterém přišel chytrý kraťas. Po něm se britská tenistka ani nerozeběhla. Skvěle zahráno!
40-30
Heather Watsonová se na sebe nyní hodně zlobí. Zbytečná chyba z forhendu ji totiž stojí brejkbol.
30-30
Nyní jsme byli svědky skvělé výměny, ve které Strýcová svou britskou soupeřku hodně tlačila. Česká tenistka si nakonec připsala forhendový winner a vyrovnává tak průběh této hry.
15-30
Česká tenistka hrála stylem servis-volej. Watsonová ji však skvělým forhendovým returnem prohodila.
15-15
Do sítě tentokrát zamířila svůj úder i Barbora Strýcová. Je tak srovnáno na 15:15.
15-0
Britská tenistka zahrála vysoký čop, po kterém ji Strýcová z forhendu zatlačila. Watsonová následně zkazila forhend do sítě.
3:1
Heather Watsonová získává své podání čistou hrou a rychle tak snižuje na 1:3.
0-40
Britská tenistka si znovu pomohla kraťasem, po kterém Strýcovou opět přelobovala!
0-30
Nevynucená chyba z rakety Barbory Strýcové znamená vedení Watsonové 30:0.
0-15
Watsonová zahrála z bekhendu kraťas a vydala se k síti. Strýcová jej doběhla, ale mladá Britka jí pohotově přelobovala.
3:0
Konec přestávky, podávat bude Heather Watsonová.
3:0
Následuje přestávka a výměna stran.
3:0
Nyní už to však Barboře Strýcové vyšlo! Česká tenistka svou britskou soupeřku doslova učopovala. Svěřenkyně Tomáše Krupy tak vede už 3:0.
40-30
Watsonová však dobře zareturnovala a česká tenistka následně zahrála svůj bekhend pouze do sítě.
40-15
Další povedený servis, po kterém šla Strýcová na síť, kde také celou výměnu ukončila. Dva gemboly na 3:0!
30-15
Barbora Strýcová si znovu pomáhá prvním podáním a nyní už vede 30:15.
15-15
Česká tenistka však z levé strany skvěle zapodávala a bylo z toho dokonce eso.
0-15
Strýcová se vzteká. Po její forhendové chybě míří první fiftýn na stranu Heather Watsonová.
2:0
Barbora Strýcová už třetí brejkbol využívá! Tentokrát nenechala nic náhodě a svoji britskou soupeřku od začátku tlačila. Celou výměnu nakonec zakončila vítěznou smečí.
A-40
Tentokrát však předvedla nevynucenou chybu i Watsonová, když z bekhendu zahrála dobré dva metry do autu. Výhoda pro českou tenistku.
40-40
Česká tenistka neproměnila ani druhý brejkbol, když zahrála další nevynucenou chybu. Je tu shoda.
40-30
Ten první však Heather Watsonová odvrací.
40-15
Další nevynucená chyba britské tenistky znamená dva brejkboly pro Strýcovou!
30-15
Štěstí na straně Strýcové! Po úderu Watsonové se míček odrazil od pásky do vzduchu a vrátil se na její stranu dvorce.
15-15
Britská tenistka si svou českou soupeřku rozběhala a vydala se k síti. Strýcová ji však povedeným úderem prohazuje.
0-15
Watsonová zahajuje gem na svém podání velice rázně – esem na téčko.
1:0
Return britské tenistky se do dvorce nevešel! Barbora Strýcová tak nakonec přes velké komplikace drží své podání a vede 1:0.
A-40
Rodačka z Plzně se nyní propracovala ke své druhé výhodě v tomto gemu!
40-40
Strýcová naštěstí i čtvrtý brejkbol Watsonové odvrací! Britská tenistka totiž poslala svůj forhendový return až za základní čáru.
40-A
Česká tenistka dobře zapodávala, zahrála rychlý forhend a vydala se k síti. Watsonová ji však skvělým křižným forhendem prohazuje.
40-40
Ani ona ji však nevyužívá! Watsonová ji tlačila a česká tenistka následně zahrála do autu. Následuje čtvrtá shoda v tomto gemu.
A-40
Return britské tenistky míří pouze do sítě! Barbora Strýcová má výhodu.
40-40
Ovšem Strýcová celý gem opět zachránila! Skvělou výměnu zakončila z velkého úhlu vítězným forhendem a je tu další shoda.
40-A
Svěřenkyně Tomáše Krupy měla výměnu nadějně rozehranou, když dobře zapodávala a byla v tlaku. Jenže následně přišla nevynucená chyba z forhendu, který znamená další brejkbol pro Watsonovou.
40-40
A česká tenistka odvrací i druhý brejkbol! Watsonová opět chybovala z forhendu, tentokrát do sítě.
30-40
Strýcová teď měla obrovské štěstí! Watsonová byla ve výměně lepší a českou tenistku hodně tlačila. Nakonec však pokazila lehký forhendový úder do autu.
15-40
Watsonová se prezentovala skvělým bekhendovým returnem, po kterém už českou tenistku tlačila a donutila ji k chybě. Mladá Britka tak má hned na úvod druhého setu k dispozici dva brejkboly.
15-30
Nyní se česká tenistka vydala po prvním podání k síti, kde celou výměnu povedeně zakončila. Strýcová tak snižuje na 15:30.
0-30
Znovu se hrála delší výměna a opět ji vyhrála britská tenistka. Strýcová tentokrát pokazila forhend po lajně.
0-15
Do druhé sady vstupuje lépe Watsonová, která byla ve forhendové přestřelce tentokrát trpělivější.
1:6
A hned ten první využívá! Strýcová z bekhendu zahrála kraťas, který však Watsonová doběhla a šikovně jej uklidila do rohu dvorce. Domácí tenistka tak získává první sadu hladce 6:1.
0-40
Britská tenistka se nyní prezentovala i vítězným forhendem hraným po čáře. Má tak k dispozici tři setboly!
0-30
Skvěle zahráno od Watsonové. Svoji soupeřku si tentokrát rozběhala ze strany na stranu a následně si došla k síti pro vítězný stopvolej.
0-15
Watsonová musela do výměny přes druhý servis. Strýcová však pokazila forhendový return.
1:5
Strýcová si podáním opět nepomohla. Ve výměně po druhém podání se pak vydala k síti. Tam však zkazila těžký volej. Watsonová tak proráží podání české tenistky a vede už 5:1.
30-40
Výměnu plnou čopovaných úderů nakonec získala Heather Watsonová, která ji zakončila forhendovým winnerem. Britka tak má další brejkbol!
30-30
Strýcová byla v této výměně trpělivější a počkala si na bekhendovou chybu britské tenistky.
15-30
Další nevynucená chyba Barbory Strýcové. Heather Watsonová vede 30:15.
15-15
Česká tenistka šla do výměny přes druhé podání. Watsonová ji následně zreturnovala do bekhendu, který Strýcová poslala do sítě. Je tak srovnáno.
15-0
Strýcová si pomohla prvním podáním, po kterém Watsonová returnuje pouze do autu.
1:4
Konec přestávky, podávat bude Barbora Strýcová.
1:4
Následuje přestávka a výměna stran.
1:4
A britská tenistka jej využívá. V průběhu výměny si došla na síť, kde zahrála vítězný forhendový volej. Watsonová tak vede už 4:1.
30-40
Return české tenistky končí až za základní čarou. Gembol pro Watsonovou.
30-30
Barbora Strýcová vyrovnává na 30:30.
15-30
Z pravé strany byla britská tenistka opět úspěšnější.
15-15
Watsonová však Strýcovou do většího vedení nepouští a vyrovnává na 15:15.
15-0
Úvodní fiftýn čtvrté hry míří na konto české tenistky.
1:3
V gemu vítězí Watsonová.
15-40
Míček získává Watsonová.
15-30
Míček získává Strýcová.
0-30
Míček získává Watsonová.
0-15
Míček získává Watsonová.
1:2
V gemu vítězí Watsonová.
15-40
Míček získává Watsonová.
15-30
Míček získává Watsonová.
15-15
Míček získává Watsonová.
15-0
Míček získává Strýcová.
1:1
V gemu vítězí Strýcová.
40-30
Míček získává Strýcová.
30-30
Míček získává Strýcová.
15-30
Míček získává Watsonová.
15-15
Míček získává Watsonová.
15-0
Míček získává Strýcová.
0:0
Utkání právě začalo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:15.
Články odjinud