WTA Indian Wells - 3. kolo -  ONLINE PŘENOS -  Johanna Larssonová : Petra Kvitová - 13. března 2016   21:19

7

Petra Kvitová dnes nebyla lepší hráčkou! Česká tenistka vyrobila příliš mnoho nevynucených chyb, i přesto to dnes stačí na výhru. Johanna Larssonová totiž vůbec nezvládla závěr zápasu. Nejdříve nedokázala dopodávat zápas do vítězného konce a v posledním gemu vyrobila čtyři nevynucené chyby v řadě a doslova darovala Kvitové výhru.

Kvitová postupuje do další kola, kde se utká s Američankou Nicole Gibbsovou.

Já se s vámi loučím a přeji příjemnou dobrou noc.
Konec zápasu
5:7
Je konec. Petra vítězí. Larssonová nezvládla závěr zápasu a darovala tak Petře vítězství. Její úder končí znovu jen v kurtu pro čtyřhru.
30-40
Mečbol pro Kvitovou. Johanna Larssonová to znovu přehnala s razancí úderu a její míček končí v autu.
30-30
A znovu chybuje a Petra je tak dva fiftýny od výhry!
30-15
Larssonová vyrobila v důležitý moment dvojchybu.
30-0
Skvělý servis ven z kurtu ještě Petra vrátila, ale následný úder na lajnu již ne.
15-0
Johanna Larssonová podává na udržení se v zápase. Po nedoservírování zápasu to bude mít nyní velmi těžké. První bod jde na stranu Švédky, když úder Kvitové zastavila páska.
5:6
Konec přestávky, podávat bude Johanna Larssonová.
5:6
Následuje přestávka a výměna stran.
5:6
Kvitová jde do vedení! Donutila soupeřku k chybě a v příštím setu může ona ukončit zápas.
15-40
Petra nedokázala zakončit smečí na síti, ale prohoz soupeřky končí mimo kurt.
15-30
Dlouhou výměnu ukončuje až chyba Larssonové, která poslala příliš dlouhý úder.
15-15
Vynikající servis a ještě lepší úder po lajně a Petra se hecuje.
15-0
Kvitová začíná svůj servis chybou z forhendu.
5:5
A i další úder Švédky končí v síti. Švédská hráčka nedokázala dopodávat zápas do konce a Kvitová je zpět ve hře.
15-40
Dva brejkboly pro Petru. Larssonová posílá úder z forhendu jen do sítě.
15-30
Larssonová musela přes druhý servis. Po dlouhé výměně se však může radovat česká hráčka, když doslova utahala soupeřku údery od základní lajny.
15-15
Vynikající servise ven z kurtu od Larssonové a jednoduché zakončení na síti.
0-15
Johanna Larssonová jde podávat na ukončení zápasu. První bod si pro sebe bere česká hráčka, když poslala na polovinu soupeřky nechytatelný úder po lajně.
5:4
5:4
5:4
Čistou hrou odvrací Kvitová konec zápasu. Je však stále o brejk pozadu a v následujícím gemu bude muset soupeřce vzít servis.
0-40
S přehledem si Kvitová poradila se servisem do středu kurtu.
0-30
Také druhý fiftýn jde pro Petru. Servis ven z kurtu a jednoduché zakončení.
0-15
Petra Kvitová musí nyní udržet své podání. Začíná skvěle, když její stopbal končí přesně za sítí.
5:3
Esem potvrzuje Larssonová brejk a je jeden gem o výhry v tomto utkání.
40-30
Petru nyní zachránila páska. Její úder už směřoval do autu, ale od pásky se odrazil zpět do kurtu.
40-15
Kvitová posílá velmi důležitý míček daleko vedle kurtu a je znovu pod tlakem.
30-15
Vynikající return od Petry a chyba švédské hráčky.
30-0
Ani druhý servis nevrátila Kvitová zpět do kurtu.
15-0
Johanna Larssonová jde podávat na potvrzení brejku z předešlé hry. První fiftýn jde na konto právě Švédky, když její podání nedokázala Petra vrátit.
4:3
4:3
4:3
Je to tak! Petra neudržela ani další úder v kurtu a přichází čistou hrou o podání. Larssonová má tak výhodu brejku a půjde podávat.
40-0
Petra vyhazuje další jednoduchý úder mimo kurt a je v problémech při svém podání. Tři brejkboly.
30-0
Dvojchyba Petry a šance na brejkboly pro švédskou hráčku.
15-0
Petra Kvitová má k dispozici nové míčky na servis. První fiftýn jde na konto švédské hráčky, když doběhla vynikající úder Petry za sít a dokázala jí přelobovat.
3:3
Johanna Larssonová zakončuje gem esem a srovnává tak třetí set na 3:3.
A-40
Return Kvitové končí v těsném autu.
40-40
Nyní si však Petra poradila s dlouhým úderem a zakončuje po lajně, kde již švédská hráčka není.
40-30
Jestřábí oko potvrdilo autu Petry Kvitové. Gembol pro Švédku.
30-30
Také ale Larssonová se netrefuje do kurtu a je vyrovnáno v šestém gemu třetí sady.
30-15
Kvitová vyrobila znovu chybu, která hodně mrzí. Její úder končí na pásce.
15-15
Larssonová zahnala soupeřku do rohu kurtu a poté zakončuje smečí.
0-15
Johanna Larssonová jde podávat na srovnání ve třetím setu. První bod jde na stranu Petry, když její volej se štěstím přešel pásku.
2:3
2:3
2:3
Vynikající servis a jednoduché zakončení na síti pro Petru, která jde do vedení 3:2. Ve třetím setu stále čekáme na brejkovou příležitost.
15-40
Kvitová si povodila soupeřku ze strany na stranu a nakonec zakončuje výměnu míčem za síť.
15-30
Larssonová se také nevyvarovala chyby z bekhendu a dává Petře vedení.
15-15
Nyní Petra musela přes druhý servis. Ten se jí vydařil, ale její úder do otevřeného kurtu končí mimo.
0-15
Eso na úvod servisu Petry Kvitové.
2:2
Petra znovu zariskovala na returnu, ale nyní trefila jen pásku a přichází tak o tento vyrovnaný gem.
A-40
Velká chyba Petry. Měla nahraný úder na středu kurtu, ale hraje jen do sítě.
40-40
Také Larssonová však nedokázala ukončit gem, když vítězný úder končí vedle kurtu.
A-40
Petra se trápí ve výměně. Její další nevynucená chyba z forhendu.
40-40
Nyní se však již Petra do dvorce netrefila a její úder končí v autu.
30-40
Třetí nechytatelný return v řadě a Petra má brejkbol!
30-30
A znovu! Petra je znovu ve hře o tento gem.
30-15
Nechytatelný úder z returnu od české hráčky.
30-0
Larssonová zariskovala a poslala úder až na základní lajnu. S tím si Petra neporadila a chybuje.
15-0
Kvitová začíná chybou další gem. Její úder byl příliš dlouhý.
1:2
1:2
1:2
A esem zakončuje třetí gem třetí sady. Ve třetím setu jsme tak ještě brejk neviděli.
15-40
Kvitová si pomohla servisem ven z dvorce!
15-30
Petra zahrála příliš dlouhý úder za základní lajnu a dává tak ještě šanci soupeřce v tomto gemu.
0-30
Také další úder končí mimo dosah soupeřky. Petra znovu začíná dávat vítězné údery.
0-15
Kvitová si výborně přistoupila ke kratšímu úderu a uklízí ho k lajně.
1:1
Larssonová si drží své podání, když return Petry letí daleko za základní lajnu.
40-30
Kvitová znovu zatlačila soupeřku do defenzivy a nakonec jí donutila k chybě.
40-15
Nechytatelný return od české hráčky po lajně.
40-0
Vynikající servis na střed a Petra hraje jen do autu.
30-0
Také druhý fiftýn pro Larssonovou. Petra předvedla fatální chyba na voleji.
15-0
Johanna Larssonová začíná třetí set na servisu. Její první podání jde na její konto, když donutila Petru k chybě z forhendu.
0:1
Petra musela přes druhý servis. To jí však nezastavilo od vítězného úderu na lajnu.
30-40
Kvitová to znovu přehnala s razancí a její úder přeletěl celý kurt.
15-40
Servis ven z kurtu poslal Johanna Larssonová jen do koridoru pro čtyřhru.
15-30
Petra si snažila rozběhat soupeřku. Nakonec celá výměna končí po souboji na síti, který vyhrává Petra.
15-15
Petra přistoupila na síť a tím vystrašila soupeřku, která prohazuje jen do autu.
15-0
Petra Kvitová začíná podávat ve třetím, rozhodujícím, setu. První fiftýn získává Švédka, když Petra posílá znovu svůj úder do autu.
0:0
6:4
Kvitová zariskovala! Její úder však končí v autu a dává tak celou sadu soupeřce. Petra nevyužila jedinou možnost v tomto gemu na brejk a tak bude muset bojovat o výhru ve třetím setu.
A-40
Larssonová má třetí setbol. Její úder položil Kvitou na kolena a poté hraje jen do sítě.
40-40
Larssonová kontruje povedeným servisem ven z kurtu. Shoda.
40-A
Výborně to nyní zahrála Kvitová. Její úder byl dlouhý a tak si naběhla k síti a zakončila výměnu volejem.
40-40
Skvěle Petra nedala možnost soupeřce ukončit set a je zpět ve hře. Její úder spadl přesně na lajnu. Shoda.
40-30
První setbol ještě Švédka nevyužila, když také její úder končí mimo hrací plochu.
40-15
Také další servis končí přesně na lajně a Kvitová ho posílá do sítě.
30-15
Kvitová posílá svůj return jen daleko vedle kurtu.
15-15
Po dlouhé výměně se může radovat Larssonová, když donutila Petru k chybě z forhendu a srovnává v tomto gemu.
0-15
Johanna Larssonová může v tomto gemu při svém podání ukončit druhou sadu. První fiftýn jde pro Kvitovou, když její soupeřka poslala příliš dlouhý úder.
5:4
5:4
5:4
Kvitová musela přes druhý servis. Larssonová ani ten nevrátila zpět do kurtu a Petra se tak drží ve druhém setu. Nyní však už musí prorazit podání soupeřky.
15-40
Vynikající úder z defenzivy od Petry, který končí přesně na lajně. Larssonová se jen ohlédla.
15-30
Nyní šla na síť Kvitová, Larssonová chtěla ihned lobovat, ale netrefila kurt.
15-15
Larssonová doběhla krátký úder od Petra a poté zakončuje výměnu povedeným volejem.
0-15
Petra Kvitová podává na udržení se ve druhém setu. Začíná bodem, když její soupeřka poslala příliš dlouhý úder za základní lajnu.
5:3
Čistá hra Larssonové, když ani dalším servisem nedala Petře šanci na dobrý return.
40-0
Eso švédské hráčky!
30-0
Larssonová musela přes druhý servis, ale i tak zatlačila Petru, která chybuje z forhendu.
15-0
Johanna Larssonová podává na udržení vedení jednoho brejku. A jde také do vedení, když české hráčka hraje jen do autu.
4:3
4:3
4:3
Petra Kvitová musela přes druhý servis, ale to jí vůbec nevadí, protože Švédka poslala příliš dlouhý úder za základní lajnu a Petra tak snižuje na rozdíl jednoho gemu!
30-40
Larssonová si neporadila s tvrdým úderem Petra a posílá ho daleko vedle kurtu.
30-30
Také Petra však chybuje z forhendu a dává soupeřce šanci na dramatizaci gemu.
15-30
Larssonová neudržela return v kurtu a posílá ho do autu.
15-15
Servis ven z kurtu a jednoduché zakončení do volného kurtu.
15-0
Petra Kvitová zatlačila soupeřku do defenzivy a přešla na síť. Švédka ale přišla s vynikajícím prohozem.
4:2
Čistá hra při podání soupeřky. Petra je však stále o jeden brejk pozadu. Nyní musí uspět při svém podání.
0-40
Tři brejkboly pro českou hráčku. Larssonová posílá svůj úder do autu.
0-30
Také další úder Švédky jde mimo kurt. To je šance pro Petru.
0-15
Johanna Larssonová jde podávat na vedení o čtyři gemy! První fiftýn jde na konto české hráčky, když úder Larssonové končí v síti.
4:1
4:1
4:1
Kvitová zakončuje velmi špatný gem z její strany dvojchybou! Larssonová má tak už náskok dvou podání soupeře.
A-40
Brejkbol pro Švédku. Petra přistoupila k úderu lehkovážně a trefuje pouze síť.
40-40
Petra nezakončila úspěšně smeč a byla potrestaná! Úder Švédky na lajnu potvrdilo i jestřábí oko. Shoda.
30-40
Forhend Larssonové končí těsně za základní lajnou. Petra má tak gembol.
30-30
Dvojchyba české hráčky a Larssonová má šanci získat i tento gem.
15-30
Petra si nalákala soupeřku k síti a poté jí fantasticky kros prohazuje.
15-15
Larssonová se opřela do returnu, ale její úder končí také jen v síti.
15-0
Kvitová zvolila taktiku servis – volej, ale její úder na síti končí jen v pásce.
3:1
Larssonová zakončuje svůj gem esem a dál potvrzuje vedení ve druhém setu.
40-0
Skvělý servis. Petra posílá return daleko vedle kurtu.
30-0
Tentokrát byla aktivnější Švédka, která rozběhala soupeřku a donutila jí k chybě.
15-0
Johanna Larssonová začíná svůj podávací gem. Po delší výměně však chybuje česká hráčka, která posílá svůj bekhend jen do autu.
2:1
2:1
2:1
První gem pro Petra ve druhém setu! Larssonová neudržela míček v kurtu a posílá ho jen do koridoru pro čtyřhru.
30-40
Larssonová zahrála kratší úder na kříž a Petra vyhazuje jednoduchý úder daleko vedle kurtu.
15-40
Larssonová bojuje o každý úder. Nyní přinutila Petru hrát o tři údery více. Nakonec však hraje jen do autu.
15-30
Nyní si však Petra poradil s vysokým míčem a hraje ho do protipohybu soupeřky.
15-15
Kvitová kazí jednoduchý úder po lajně a je srovnáno. Larssonová jen čeká na chyby české hráčky.
0-15
Skvělý úder Petry, který končí přesně na lajně a soupeřka ho vrací jen do sítě.
2:0
Čistá hra pro Larssonovou, když i další return končí mimo hrací plochu. Larssonová tak potvrzuje brejk.
40-0
Kvitová zariskovala na returnu a poslala velmi tvrdý úder, který ale končí v autu.
30-0
Nyní přichází dokonce eso švédské hráčky.
15-0
Johanna Larssonová podává na potvrzení brejku. A jde do vedení, když úder Kvitové končí daleko vedle kurtu.
1:0
Larssonová využívá hned první brejkbol a bere na úvod druhé sady soupeřce podání! Petra znovu hrála jen do sítě.
40-30
Kvitová musela přes druhý servis. To jí zatlačilo do defenzivy a k následné chybě do sítě. Brejkbol.
30-30
Petra kontruje povedeným servisem na tělo!
30-15
Larssonová se rozehrává. Její úder končí přesně na lajně.
15-15
Vítězný úder z forhendu pro Kvitovou. Larssonová se jen ohlédla.
15-0
Petra Kvitová začíná na podání ve druhém setu! První fiftýn jde na konto švédské hráčky, když Petra se snažila o stopbal, ale její úder byl příliš krátký.
0:0
3:6
Nyní již Larssonová nezvládla situaci a vyhazuje mimo kurt svůj forhend a Petra tak jde do vedení 1:0 na sety.
40-A
Také Kvitová poslala nechytatelný úder, tentokrát z returnu.
40-40
Larssonová bojuje a nyní si povodila českou hráčku. Její úder na lajnu neměla šanci Petra vrátit.
40-A
Čtvrtý setbol pro Kvitovou! Náběh na síť a jednoduchý volej do volného místa.
40-40
Také další není využit. Petra hraje svůj forhend jen do sítě.
30-40
Larssonová první odvrací esem.
15-40
Další dva setboly pro Kvitouvou. Neuvěřitelný bekhend nyní předvedla Petra.
15-30
Nechytatelný return od české hráčky a nadějné vedení při podání soupeřky.
15-15
Vítězný úder Petry končí na pásce, která zastavila míček.
0-15
Skvělý prohoz české hráčky. Larssonová se vydala poprvé v zápase na síť.
3:5
Kvitová ukončuje tento gem dvojchybou. O tento set se tak bude ještě bojovat. Jeden setbol je zapomenut.
A-40
Ani tentokrát nebyla Petra trpělivá a dává svou chybou možnost k brejku, již třetí.
40-40
Další eso pro českou hráčku proti brejkbolu. Shoda.
A-40
Kvitová musela znovu přes druhé podání a znovu se její agresivní tvrdý úder nevešel do kurtu. Brejkbol.
40-40
Eso v pravý moment. Vynikající úder.
A-40
Larssonová má dokonce brejkbol, když Petra neudržela v kurtu jednoduchý úder od základní lajny.
40-40
Dvojchybu potvrzuje i jestřábí oko a bude se pokračovat. Shoda.
30-40
Nyní už z toho setbol je! Kvitová zatlačila soupeřku dlouhým úderem a ta hraje jen do sítě.
30-30
Kvitová se dopouští další nevynucené chyby a dává tak soupeřce šanci.
15-30
Nyní si však Larssonová počkala na vynikající prohoz po lajně a nedala české hráčce šanci.
0-30
Petra Kvitová po menší pauze začíná náběhem na síť a povedeným volejem.
Fanoušek, o kterého pečovali lékaři již opustil dvorec. Můžeme pokračovat!
Zápas je přerušen! V hledišti zasahují lékaři. Obě hráčky však zatím zůstávají na kurtu.
0-15
Petra Kvitová jde na podání a může ukončit první set. První fiftýn jde na konto české hráčky, když si výborně rozběhala soupeřku a donutila jí k chybě.
2:5
Konec přestávky, podávat bude Petra Kvitová.
2:5
2:5
Excelentní hra od české hráčky. Její úder za síť je nyní přesný a soupeřka nemá šanci ho doběhnout. Kvitová tak bere další servis Larssonové.
40-A
Nechytatelný return od Petry a další brejkbol.
40-40
Ani druhý brejkbol Petra nevyužila. Její bekhend končí znovu za základní lajnou.
30-40
Petra Kvitová si ještě nebere další podání. Její agresivní úder končí jen těsně mimo kurt.
15-40
Dva brejkboly pro českou hráčku, když Švédka hraje svůj úder jen do sítě.
15-30
Druhá dvojchyba od švédské hráčky v dnešním utkání.
15-15
Skvělý tenis od obou tenistek. Larssonová nakonec lobuje přes Kvitovou, která hraje do autu.
0-15
Larssonová zatlačila Petru dlouhým úderem, ale její další úder už byl příliš a končí v autu.
2:4
Eso na závěr potvrzovacího gemu. Česká hráčka tak jde do vedení 4:2.
30-40
Kvitová rozběhala svou soupeřku a poté zakončila z forhendu do volného místa na kurtu.
30-30
Kvitová si pomohla rotovaným servisem, který soupeřka poslala jen vedle dvorce.
30-15
Kvitová zariskovala a poslala tvrdý úder k lajně, ale míček končí mimo.
15-15
První dvojchyba také pro Češku.
0-15
Petra Kvitová jde na podání a bude potvrzovat svůj brejk z předchozího gemu. První bod jde na konto Petra po nechytatelným bekhendu.
2:3
2:3
2:3
Kvitová bere soupeřce servis, když po potvrzení jestřábím okem hrála Larssonová příliš dlouhý úder za základní lajnu.
30-40
První Kvitová ještě nevyužívá, když agresivní forhend vyletěl do autu.
15-40
Skvělý return pod nohy soupeřky a první dva brejkboly pro Petru.
15-30
První dvojchyba v zápase na konto Larssonové.
15-15
Tentokrát si švédská hráčka neporadila s úderem na základní lajnu.
15-0
Johanna Larssonová začíná také povedeným servisem ven z kurtu.
2:2
Čistá hra pro českou tenistku, když vynikající return pod nohy od soupeřky vrátila přesně na lajnu.
0-40
Skvělý servis na střed! Larssonová returnuje jen do sítě.
0-30
Nyní musela Petra přes druhý servis, ale ani to jí nezastavilo od přechodu na síť a vítězného voleje.
0-15
Petra Kvitová servírovala na tělo a Švédka dokázala hrát jen do autu.
2:1
2:1
2:1
Nyní si již Johanna Larssonová pohlídala gem a drží si své podání, když donutila českou hráčku k chybě z forhendu.
40-15
Velká chyba Švédky, do otevřeného dvorce poslala tvrdý úder, který končí mimo.
40-0
Petra chtěla zkrátit hru za síť, ale její úder končí v těsném autu.
30-0
Po druhém podání se dostala Kvitová do hry, ale následně kazí jednoduchý úder.
15-0
Johanna Larssonová podala velmi tvrdě a Petra musí hrát jen do autu.
1:1
Esem z druhého servisu ukončuje Kvitová druhý gem zápasu a vyrovnává.
15-40
Levácký servis ven z kurtu a jednoduché zakončení do volného místa.
15-30
Forhendovou výměnu ukončuje Češka úderem po lajně, kde Johanna není.
15-15
Kvitové pomohla páska, která zastavila míček, který následně spadl hned za síť.
15-0
Také Petra Kvitová jde poprvé na servis. První fiftýn bere ale Švédka, když Kvitová poslala míček z bekhendu do autu.
1:0
Johanna Larssonová si bere pro sebe první gem. Kvitová znovu netrefuje přesně svůj forhend a míček letí daleko vedle lajny.
A-40
Kvitová nevyužila druhé podání soupeřky a hraje do sítě.
40-40
Larssonová si nepočkala na dlouhý úder a hraje ho do sítě.
A-40
Další return Petry, který končí mimo hrací plochu.
40-40
Kvitová zatlačila soupeřku returnem pod nohy a poté zakončila do volného místa.
40-30
Následující return již končí ale v autu.
30-30
Larssonová musela poprvé použít druhý servis a Petra toho dokonale využila.
30-15
Nechytatelný return Kvitové končí těsné za sítí.
30-0
První delší výměna končí po vyhozeném forhendu české reprezentantky do autu.
15-0
Johanna Larssonová začíná dnešní zápas na podání. První fiftýn jde na konto právě švédské hráčky,když Petra returnuje jen do autu.
0:0
V Indian Wells je vše připraveno na začátek utkání. První na podání půjde švédská tenistka.
Obě hráčky již dorazily na kurt číslo 3. Po krátkém rozehrání může zápas začít.
Tou je Larssonová, 66. hráčka světa. Na turnaji sice již porazila Němky Mariaovou a Lisickou, s Kvitovou má však drobná seveřanka zápornou bilanci. když prohrála oba dosud odehrané duely. Ty jsou na druhou stranu již chatrného data, oba se totiž uskutečnily v roce 2007. Zajímavostí jistě je, že v obou případech se hrálo na české půdě, a sice v Přerově a Valašském Meziříčí.
O favoritce střetnutí není pochyb, je jí česká hráčka, které patří v žebříčku WTA deváté místo. Letošní forma však není v případě Petry nikterak oslnivá, třeba to bude ale právě v Indian Wells, kde se Kvitová nakopne k lepším výkonům. Dnes má pro to ideální soupeřku.
Hezký večer. Petru Kvitovou čeká na turnaji v americkém Indian Wells utkání 3. kola. V tom jí bude stát v cestě Švédka Johanna Larssonová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 21:30.