WTA Madrid -  ONLINE PŘENOS -  Kristýna Plíšková : Simona Halepová - 7. května 2017   17:24

6

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost, přeji hezký zbytek dne a budu se těšit opět někdy u tenisu na počtenou.
Konec zápasu
2:6
Ano, bekhend Kristýny Plíškové směřoval pouze do sítě a Simona Halepová tak po výhře 6:1 a 6:2 po 57 minutách postupuje do druhého kola turnaje v Madridu!
40-A
Return české tenistky byl hodně nepřesný, dokáže Rumunka využít čtvrtou příležitost k ukončení tohoto zápasu?
40-40
Plíšková returnovala pouze do sítě, tento gem bude ještě pokračovat.
A-40
Halepová z těžké pozice forhendovým úderem přestřelila dvorec, čímž nabízí své soupeřce další brejkbol!
40-40
Češka se nedokázala dostat do výměny, je zde shoda.
A-40
Po parádním vítězném bekhendu po čáře má Plíšková brejkbol!
40-40
Ten ovšem česká hráčka odvrací vítězným returnem!
40-A
Kristýna Plíšková skvěle zareturnovala, ale následný nabíhaný forhend zahrála pouze do sítě! Rumunská tenistka má k dispozici třetí mečbol.
40-40
I ten ale zůstane nevyužit! Bekhend Halepové byl hodně nepřesný.
30-40
Rumunská hráčka si vynikajícím servisem na střed dvorce vypracovává druhý mečbol v utkání!
30-30
Následný return se ale Češce vůbec nepovedl a v gemu je tak opět srovnáno.
30-15
Plíšková donutila parádním returnem soupeřku k chybě!
15-15
Vzápětí ale srovnává vítězným forhendem!
15-0
Rumunská tenistka vstupuje do gemu nepovedeným bekhendem, který doletěl pouze do sítě.
2:5
Konec přestávky, podávat bude Simona Halepová.
2:5
Následuje přestávka a výměna stran.
2:5
A tu parádním vítězným forhendem po čáře využívá! Kristýna Plíšková ve druhé sadě snižuje na 2:5, za malou chvíli ale Simona Halepová půjde podávat na vítězství v zápase.
A-40
Plíšková se vynikajícím servisem propracovává k výhodě.
40-40
O ten se ale Halepová připravuje příliš dlouhým returnem!
30-40
Česká tenistka přetaženým bekhendem nabízí rumunské hráčce první mečbol!
30-30
Plíšková z forhendu přestřelila dvorec, její soupeřka je dva míčky od postupu do druhého kola.
30-15
Rumunka vítězným forhendem snižuje stav gemu.
30-0
Halepová returnovala pouze do sítě.
15-0
Delší výměna vyústila ve forhendovou chybu rumunské tenistky.
1:5
Simona Halepová dobře umístěným bekhendovým úderem donutila soupeřku k chybě, díky čemuž potvrzuje i svůj druhý brejk v tomto setu, v němž vede již 5:1!
15-40
Tento gem ještě nekončí, neboť bekhend Halepové dopadl pouze do deblového koridoru.
0-40
Tentokrát return Plíškové směřoval daleko do zámezí a Rumunka má k dispozici tři gemboly.
0-30
Češka ani z bekhendu nedokázala dostat míček na druhou stranu dvorce.
0-15
Plíšková z forhendu returnovala pouze do sítě.
1:4
1:4
1:4
Forhendový úder české tenistky skončil daleko v autu, Simona Halepová tak podruhé ve druhém setu proráží servis soupeřky a navyšuje své vedení již na 4:1!
30-40
Kristýna Plíšková byla ve výborné pozici, z níž ovšem poslala míček pouze do sítě a opět bude čelit brejkbolu!
30-30
Češka vyprodukovala svou třetí dnešní dvojchybu.
30-15
Bekhendový úder české hráčky zastavila síť.
30-0
Po nepovedeném returnu Rumunky Plíšková navyšuje své vedení v tomto gemu.
15-0
Po nevynucené chybě soupeřky jde Češka na svém podání do vedení.
1:3
Pokusy o zkrácení hry v podání české tenistky jsou dnes příliš vysoké a Halepová tak gem ukončila pohodlnou smečí. Ve třetím setu vede již 3:1.
15-40
Míček po nečistě trefeném úderu rumunské hráčky odletěl daleko mimo kurt.
0-40
Halepová si dalším vítězným forhendem vypracovává tři gemboly.
0-30
Míček z rakety Plíškové zastavila páska.
0-15
Rumunka začíná na svém podání esem.
1:2
1:2
1:2
Return rumunské tenistky doplachtil pouze do deblového koridoru a Kristýna Plíšková tak snižuje stav druhého setu na 1:2.
40-15
Plíšková si vynikajícím servisem vypracovává dva gemboly!
30-15
Česká tenistka zvládla na síti sérii volejů a otáčí vývoj gemu.
15-15
Plíšková srovnává stav gemu výborným servisem.
0-15
Halepová zahrála parádní kraťas, který soupeřka neměla šanci doběhnout.
0:2
Vzápětí ale česká tenistka returnovala pouze do autu, Simona Halepová tak potvrzuje brejk z předchozí hry a ve druhém setu vede již 2:0.
15-40
Plíšková parádním vítězným returnem do rohu dvorce první gembol odvrací.
0-40
Halepová si esem vypracovává tři gemboly.
0-30
Po nevynucené chybě soupeřky navyšuje své vedení v tomto gemu.
0-15
Rumunská tenistka si připisuje do statistik další vítězný forhend.
0:1
Následuje výměna stran.
0:1
Simona Halepová dalším famózním returnem donutila soupeřku k chybě, hned na úvod druhé sady jí bere servis a ve druhé sadě jde do vedení 1:0!
30-40
Rumunská tenistka si dalším vítězným forhendem vypracovává brejkbol!
30-30
Halepová vítězným forhendem srovnává stav gemu.
30-15
Vzápětí ale zaznamenává vítězný return!
30-0
Ani tentokrát Rumunka nedokázala vrátit podání české tenistky na druhou stranu dvorce.
15-0
0:0
Konec přestávky, podávat bude Kristýna Plíšková.
0:0
1:6
Simona Halepová končí úvodní sadu prvním esem utkání!
0-40
Po nepřesném returnu soupeřky má Rumunka k dispozici tři setboly!
0-30
I tentokrát míček z bekhendu Plíškové nepřeletěl na druhou stranu dvorce.
0-15
Bekhend Češky doplachtil jen do poloviny sítě.
1:5
Kristýna Plíšková se vydala na síť, Simona Halepová ji ale dokázala prohodit, podruhé v tomto setu bere své soupeřce servis a navyšuje své vedení již na 5:1!
15-40
První z nich Plíšková odvrací parádním vítězným forhendem.
0-40
Po přetaženém forhendu české hráčky má Halepová k dispozici další tři brejkboly!
0-30
Plíšková zaznamenává svou druhou dnešní dvojchybu.
0-15
Česká tenistka zahrála nepříliš povedený kraťas, který soupeřka i s pomocí pásky potrestala.
1:4
1:4
1:4
Simona Halepová končí tento gem vítězným forhendem, potvrzuje brejk z předchozí hry a v úvodní sadě navyšuje vedení již na 4:1!
40-A
Forhend české hráčky zastavila síť, Halepová má další výhodu.
40-40
Plíšková se ale ani tentokrát nedokázala dostat do výměny.
A-40
Rumunka opět přestřelila kurt a bude čelit druhému brejkbolu v tomto gemu.
40-40
I ta ale zůstává nevyužita, bekhend Halepové se do dvorce nevlezl.
40-A
Rumunská hráčka si vítězným forhendem vypracovává výhodu.
40-40
Ten ale Halepová kvalitním servisem odvrací.
A-40
Druhá dvojchyba v řadě znamená brejkbol pro českou tenistku!
40-40
O ten se ale připravuje svou druhou dvojchybou.
30-40
Halepová si krásným vítězným forhendem vypracovává gembol.
30-30
Rumunská hráčka aktivní hrou donutila soupeřku k přetaženému úderu a srovnává stav gemu.
30-15
Milimetry vedle postranní čáry skončil ale i bekhend Halepové.
15-15
Agresivní return Plíškové skončil těsně v autu.
15-0
Rumunka se pokoušela zahrát bekhend po čáře, míček ale skončil na pásce.
1:3
Ten Simona Halepová vítězným forhendem využívá, bere své soupeřce servis a jde do vedení 3:1!
40-A
Míček z forhendu české tenistky dopadl do deblového koridoru a je zde první brejkbol!
40-40
Po forhendu Plíškové do sítě je srovnáno na shodu.
40-30
Česká hráčka si parádním vítězným bekhendem vypracovává gembol!
30-30
Po dalším nepřesném returnu Rumunky je v tomto gemu opět srovnáno.
15-30
Míček z rakety české tenistky doplachtil až za základní čáru.
15-15
Plíšková trefila z forhendu pouze síť.
15-0
Halepové se vůbec nepovedl return, míček zamířil přímo na boční tribunu.
1:2
1:2
1:2
Ani tentokrát se po nepovedeném returnu české hráčky výměna nehrála a Simona Halepová tak jde do vedení 2:1.
15-40
Rumunka opět skvěle zaservírovala a vypracovává si dva gemboly.
15-30
Česká tenistka nedokázala vrátit servis soupeřky na druhou stranu dvorce.
15-15
Po nepřesném forhendu Plíškové je ale v tomto gemu srovnáno.
15-0
Rumunská hráčka začíná na servisu dvojchybou.
1:1
Kristýna Plíšková končí tento gem vítězným forhendem a srovnává na 1:1.
40-15
Po dalším autu soupeřky má Češka k dispozici dva gemboly.
30-15
Následně ovšem Plíšková vyprodukovala svou první dvojchybu.
30-0
Delší výměna vyústila v příliš dlouhý úder rumunské tenistky.
15-0
Halepová z bekhendu trefila pouze síť.
0:1
0:1
Kristýna Plíšková opět returnovala až do zámezí a Simona Halepová tak na úvod zápasu drží svůj servis a jde do vedení 1:0.
15-40
Rumunská hráčka dobrý bekhendovým úderem donutila svou soupeřku k chybě.
15-30
Češka snižuje stav gemu po chytrém a skvěle provedeném zkrácení hry.
0-30
Plíšková si počínala na síti velmi dobře, ale Halepová všechny její údery doběhla a nakonec svou soupeřku krásně prohodila.
0-15
Return české tenistky byl příliš dlouhý.
0:0
Rozehrávka je u konce, zápas začne svým servisem Simona Halepová.
Hráčky jsou již na dvorci a nyní probíhá pětiminutová rozehrávka.
Půjde o první vzájemný zápas obou tenistek. Jako výrazná favoritka do něj bude vstupovat rumunská hráčka.

Pětadvacetiletá rumunská tenistka se momentálně nachází na 4. příčce žebříčku WTA, avšak již byla dokonce i druhou hráčkou světa. Jejím letošním největším úspěchem je postup do čtvrtfinále podniku v Miami a na posledním turnaji ve Stuttgartu došla do semifinále, kde nestačila na pozdější vítězku Lauru Siegemundovou. V Madridu je Halepová obhájkyní titulu a plní roli nasazené trojky.
Na turnaji WTA kategorie Premier Mandatory v Madridu jsou v neděli na programu utkání prvního kola a v tom námi sledovaném spolu síly poměří Kristýna Plíšková a Simona Halepová.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:45.