WTA Miami -  ONLINE PŘENOS -  Mirjana Lučičová-Baroniová : Karolína Plíšková - 28. března 2017   19:43

Ukončeno
Mirjana Lučičová-Baroniová
Mirjana Lučičová-Baroniová
35 let  pravák  181 cm  Chorvatsko
0
3
4
Karolína Plíšková
Karolína Plíšková
25 let pravák  186 cm  Česká rep.
2
6
6
Přenos se aktualizuje automaticky

Mirjana Lučičová-Baroniová předvedla v prvním setu neuvěřitelných devět dvojchyb, a přestože dva ze tří brejků dokázala smazat, Karolína Plíšková první set vyhrála. Ve druhém setu to byla Chorvatka, která jako první sebrala rodačce z Loun podání, jenže česká tenistka si ho vzala v osmém gemu za stavu 3:4 zpět poté, co Mirjana Lučičová-Baroniová zaznamenala další dvojchybu a celkově již desátou v zápase. Chorvatská tenistka v závěru musela jít podávat na udržení se v zápase a situaci neustála. Karolína Plíšková dnes své soupeřce oplatila vyřazení z Australian Open a po setech 3:6 a 4:6 postoupila do semifinále Miami Open, které může být české, pokud i Lucie Šafářová postoupí. Rodačku z Brna můžete sledovat v akci dnes v noci z úterý na středu v 1:30. Držíme palce!
Konec zápasu
4:6
Karolína Plíšková zahrála skvělý forhend podél pravé postranní čáry a bekhend její soupeřky byl příliš dlouhý! Vítězka z Doha a Brisbane pokračuje ve snové jízdě za třetím letošním titulem a postupuje do semifinále Miami Open!
30-40
Mirjana Lučičová-Baroniová si vyžádala Jestřábí oko, které potvrdilo, že její podání bylo skvělé a znamenalo eso.
15-40
Karolína Plíšková předvedla dva dobré forhendy zahrané do levého rohu, po kterých se Mirjana Lučičová-Baroniová ze stejné strany vyhodila a rodačka z Loun má dva mečboly!
15-30
Mirjana Lučičová-Baroniová musela jít přes druhé podání, které na podruhé provedla. Jenže vzápětí přišla nevynucená chyba z forhendu a Karolína Plíšková je míč od mečbolu! Jestřábí ukázalo, že míč o milimetr skončil za základní čárou! Neuvěřitelné.
15-15
Mirjana Lučičová-Baroniová skvěle podala a Karolína Plíšková tentokrát nedokázala z forhendu returnovat.
0-15
Mirjana Lučičová-Baroniová chtěla zahrát po dobrém returnu Karolíny Plíškové forhend podél pravé čáry, jenže ji minula.
4:5
Chorvatská tenistka si vyžádala pomoc trenéra a není se třeba divit, Mirjana Lučičová-Baroniová jde podávat na udržení se v zápase. Karolína Plíšková vede ve druhém setu 5:4.
4:5
Lučičová-Baroniová nedokázala využít dobré šance zůstat ve hře a po returnu míč z forhendu poslala do sítě. Karolína Plíšková odvrátila brejkbol a potvrdila předchozí brejk!
40-A
Karolína Plíšková dobře podala a má k dispozici gembol.
40-40
Karolína Plíšková odvrací její brejkbol úžasným bekhendovým drop shotem od základní čáry, který u té levé dopadl těsně za síť! To byl zatím nejúžasnější úder dnešního čtvrtfinále!
A-40
Mirjana Lučičová-Baroniová zahrála krásný vítězný forhend podél levé postranní čáry a má šanci na rebrejk!
40-40
Mirjana Lučičová-Baroniová ale předvedla další úžasný return, se kterým Karolína Plíšková nemohla dělat absolutně nic!
30-40
Mirjana Lučičová-Baroniová returnovala z forhendu pouze za základní čáru a místo brejkbolů je tu gembol české tenistky!
30-30
Karolína Plíšková musela jít přes druhé podání, Mirjana Lučičová-Baroniová toho ale nedokázala využít.
30-15
Karolína Plíšková si v důležitou chvíli pomohla dobrým podání, na které Mirjana Lučičová-Baroniová nedokázala zareagovat.
30-0
Chorvatská tenistka zahrála dobrý return a poté diagonální forhend do levého rohu, který byl vítězný!
15-0
Mirjana Lučičová-Baroniová zahrála nádherný vítězný return a vypadá to, že se nenechala vůbec rozhodit.
4:4
Mirjana Lučičová-Baroniová po senzačních úderech a returnech předvádí dvojchyby, které ji z nebes posílají do pekel! Nyní předvedla druhou v řadě a Karolína Plíšková si vzala ztracené podání ve druhém setu zpět!
30-40
Mirjana Lučičová-Baroniová ve špatnou chvíli předvedla jubilejní desátou dvojchybu a Karolína Plíšková má brejkbol!
30-30
Lučičová-Baroniová na druhý pokus dobře podala a Karolína Plíšková nedokázala míč z bekhendu vrátit do hry.
15-30
Mirjana Lučičová-Baroniová se vydala k síti, kde zahrála nabíhaný forhendový volej, jenže pouze do pohybu Karolíny Plíškové, která ji nádherným forhendovým lobem přehodila!
15-15
Karolína Plíšková zahrála z pravého rohu nádherný diagonální forhend do levého rohu, který byl vítězný! Mirjana Lučičová-Baroniová běžela a natahovala se, ale marně.
15-0
Karolína Plíšková sice dokázala dobře returnovat, jenže Mirjana Lučičová-Baroniová předvedla vítězný forhend podél pravé čáry.
4:3
David Kotyza povzbudil svou svěřenkyni a Karolína Plíšková se nyní jistě pokusí získat ztracené podání zpět.
4:3
Mirjana Lučičová-Baroniová se znovu dostala do výměny a nebyla pod tlakem, což mělo za následek snahu o vítězný forhend podél pravé postranní čáry, jenže míč skončil v síti. Chorvatská tenistka zvedla oči k nebi a Karolína Plíšková snížila na 4:3.
30-40
Karolína Plíšková z pravé strany podala ven z kurtu a Lučičová-Baroniová z forhendu poslala míč do sítě.
30-30
Mirjana Lučičová-Baroniová se sice dokázala dostat do hry, jenže vzápětí přišel forhend, který zastavila síť.
30-15
Mirjana Lučičová-Baroniová chtěla z forhendu returovat podél pravé postranní čáry, jenže ji minula a míč skončil v autu.
30-0
Karolína Plíšková předvedla na síti bekhendový volej do pohybu své soupeřky, která se ji pokusila prohodit, jenže Karolína Plíšková zahrála bekhendový volej, Její poslední úder byl ovšem příliš dlouhý a volej skončil za základní čárou.
15-0
Lučičová-Baroniová měla obrovské štěstí, když míč přepadl po krátké výměně přes pásku. Karolína Plíšková se nesmí nechat rozhodit. Mirjana Lučičová-Baroniová ale hraje hodně agresivně.
4:2
Mirjana Lučičová-Baroniová potvrdila předchozí brejk a vede 4:2 poté, co Karolína Plíšková trefila z bekhendu pouze síť.
40-15
Karolína Plíšková se nedokázala vypořádat se druhým podáním soupeřky, když z forhendu returnovala za základní čáru, a Lučičová-Baroniová má dva gemboly na potvrzení brejku.
30-15
Mirjana Lučičová-Baroniová zahrála krásný vítězný forhend podél pravé postranní čáry, který dopadl přesně do rohu a Karolína Plíšková se po něm v předklonu marně natahovala.
15-15
Karolína Plíšková returnovala z forhendu tentokrát těsně za základní čáru a Jestřábí oko jí tentokrát nepomohlo.
0-15
Karolína Plíšková předvedla z forhendu krátký return, po kterém Mirjana Lučičová-Baroniová ze stejné strany trefila síť.
3:2
Lučičová-Baroniová dokonale využila druhého podání své české soupeřky a z forhendu zahrála podél pravé postranní čáry krásný vítězný return! Chorvatská tenistka má ve druhém setu jako první brejk a ujímá se vedení 3:2.
40-30
Karolína Plíšková sice dobře podala, jenže Mirjana Lučičová-Baroniová předvedla další krásný return. Brejkbol!
30-30
Mirjana Lučičová-Baroniová zahrála skvělý forhend do pravého rohu a poté vymetla ten levý! Vítězný míč.
15-30
Karolína Plíšková opět dobře podala a poté výměnu zakončila kontrolovaným vítězným nabíhaným forhendem.
15-15
Karolína Plíšková ve správný čas dobře podala ven z kurtu a tentokrát Mirjana Lučičová-Baroniová míč do hry nevrátila.
15-0
Mirjana Lučičová-Baroniová předvedla další skvělý return, který měl obrovskou rychlost a Karolína se s ním nepoprala.
2:2
Karolína Plíšková zahrála dva skvělé forhendy do pravého rohu, jenže druhý byl o chlup nepřesný a skončil v autu. Mirjana Lučičová-Baroniová odvrátila tři brejkboly a vyrovnala na 2:2!
A-40
Další dobrý servis. Chorvatská tenistka odvrátila tři brejkboly a nyní má k dispozici gembol. Využije ho?
40-40
Mirjana Lučičová-Baroniová fantasticky podala a poté zahrála vítězný forhend podél pravé postranní čáry.
40-A
Jenže Mirjana Lučičová-Baroniová se opět vyhodila poté, co forhend poslala za základní čáru, a Karolína má třetí brejkbol!
40-40
Karolína Plíšková je hodně znepokojena poté, co svůj forhendový úder poslala ze středu kurtu do sítě.
40-A
Mirjana Lučičová-Baroniová se po dobrém podání vyhodila a Karolína Plíšková má v tomto gemu druhý brejkbol!
40-40
Mirjana Lučičová-Baroniová dobře podala na téčko a po forhendovém returnu Karolíny Plíškové zahrála nádherný vítězný bekhend kopírující levou postranní čáru! Shoda.
30-40
Karolína Plíšková předvedla dobrý return, zatímco Mirjana Lučičová-Baroniová nevynucenou chybu. Brejkbol pro Karolínu!
30-30
Karolína Plíšková zahrála z pravé strany diagonální forhend do vzdálenějšího levého rohu, u kterého Mirjana Lučičová-Baroniová byla včas, a chtěla zahrát vítězný forhend podél pravé postranní čáry, jenže byl příliš dlouhý.
30-15
Karolína Plíšková si vzala Jestřábí oko, které potvrdilo, že její forhend dopadl přesně na levou postranní čáru. Výměna se opakovala a česká tenistka ji získala. Mirjana Lučičová-Baroniová se vyhodila z bekhendové strany a míč skončil v autu.
30-0
Karolína Plíšková předvedla z forhendu krátký return, čehož Mirjana Lučičová-Baroniová využila a zahrála do pravého rohu další krásný a vítězný forhendový úder!
15-0
Karolína Plíšková oběhala několik míčů, jenže Mirjana Lučičová-Baroniová poté zazářila krásným nabíhaným forhendovým úderem podél pravé postranní čáry.
1:2
Jelikož jsem chlap, tak nutno dodat, že v hledišti Crandon Park Stadionu je spoustu nádherných žen, které zkrášlují dnešní už tak krásný čtvrtfinálový duel. Vyhraje ho Karolína Plíšková?
1:2
Další dobré podání na téčko, po kterém byl bekhendový return její soupeřky příliš dlouhý. Karolína Plíšková vede ve druhém setu 2:1 a má to dobře rozehrané.
30-40
Karolína Plíšková dobře podala na tělo své chorvatské soupeřky, která z bekhendu nedokázala returnovat dobře.
30-30
Karolína Plíšková zahrála forhend do levého rohu, jenže Lučičová-Baroniová poté ještě lepší, který byl vítězný.
15-30
Mirjana Lučičová-Baroniová se opět dokázala dostat do hry a chtěla zahrát forhend podél pravé postranní čáry, jenže ji minula.
15-15
Karolína Plíšková na druhý pokus podala z levé strany opět ven z kurtu a Mirjana Lučičová-Baroniová tentokrát předvedla nádherný diagonální vítězný return z bekhendu! Krásný úder.
0-15
Karolína Plíšková z pravé strany skvěle podala ven z kurtu a Mirjana Lučičová-Baroniová z úhlu nedokázala míč vrátit.
1:1
Karolína Plíšková sice dobře returnovala pod nohy své soupeřky, poté ale chtěla zahrát vítězný forhend podél pravé postranní čáry, který netrefila. Byl totiž příliš dlouhý.
40-0
Karolína Plíšková se sice dokázala dostat do hry, jenže Chorvatka měla na vrh. a její následný forhend skončil v síti.
30-0
Mirjana Lučičová-Baroniová další skvělé podání a poté diagonální forhend, který vymetl levý roh a byl vítězný.
15-0
Mirjana Lučičová-Baroniová skvěle podala a poté zahrála vítězný forhend do pravého rohu.
0:1
Mirjana Lučičová-Baroniová během prvního setu předvedla 16 nevynucených chyb, zatímco Karolína Plíšková pouze tři. Chorvatka sice předvedla osm vítězných úderů, zatímco rodačka z Loun pouhé tři, nebylo ji to ale nic platné.
0:1
Karolína Plíšková zahrála diagonální forhend do pravého rohu, který nebyl příliš prudký, Mirjana Lučičová-Baroniová se ale přesto ze stejné strany vyhodila. Míč skončil za základní čárou.
40-A
Karolína Plíšková sice musela jít přes druhé podání, jenže Lučičová-Baroniová toho nevyužila a z forhendu se vyhodila.
40-40
Karolína Plíšková opět musela jít přes druhé podání a oběhala několik nebezpečných míčů, jenže Mirjana Lučičová-Baroniová poté zahrála vítězný forhend do pravého rohu.
30-40
Mirjana Lučičová-Baroniová chtěla po druhém podání rodačky z Loun zahrát vítězný forhendový return podél pravé postranní čáry, jenže byl příliš dlouhý a skončil za základní čárou.
30-30
Karolína Plíšková předvedla svou první dvojchybu v zápase, zatímco Lučičová-Baroniová neuvěřitelných devět!
15-30
Karolína Plíšková na druhý pokus dobře podala a Mirjana Lučičová-Baroniová nedokázala vzápětí returnovat.
15-15
Mirjana Lučičová-Baroniová se dokázala dostat do výměny a poté na síti zahrála nádherný bekhendový volej, který sice hrála pod páskou, ale trefila přesně vzdálenější levý roh.
0-15
Karolína Plíšková dobře podala na téčko a Mirjana Lučičová-Baroniová z forhendu nedokázala míč vrátit.
0:0
Mirjana Lučičová-Baroniová předvedla během prvního setu neuvěřitelných devět dvojchyb, z nichž poslední tři přišly v devátém gemu prvního setu, ve kterém sice odpověděla na dva ze tří brejků naší Karolíny Plíškové, ale prohrála ho 6:3. Karolína Plíšková měla práci hodně usnadněnou a vede na sety 1:0. Paráda!
3:6
Mirjana Lučičová-Baroniová ukončila první set stylově dvojchybou a Karolína Plíšková ho vyhrála 6:3!
15-40
Karolína Plíšková se dobře opřela do druhého podání soupeřky, její diagonální forhend byl ale příliš dlouhý,
0-40
Vzápětí přichází druhá dvojchyba v řadě a celkově již devátá! Karolína Plíšková má k dispozici tři setboly!
0-30
Mirjana Lučičová-Baroniová a její osmá dvojchyba.
0-15
Karolína Plíšková dobře returnovala a předvedla dva forhendy, které Mirjana Lučičová-Baroniová hrála hodně u těla a její druhý forhendový úder hraný téměř na kolenou skončil v síti.
3:5
To je neuvěřitelné! Karolína Plíšková podávala poměrně dobře, jenže Mirjana Lučičová-Baroniová předvedla tři vítězné returny a smazala druhý ze tří brejků české hráčky!
40-15
Mirjana Lučičová-Baroniová a další skvělý return, po kterém tentokrát Karolína Plíšková z forhendu trefila síť.
30-15
Mirjana Lučičová-Baroniová ještě neskládá v prvním setu zbraně, nyní se vytasila z dalším vítězným returnem, který přesně kopíroval levou postranní čáru.
15-15
Karolína Plíšková po dobrém podání zahrála razantní forhend do levého rohu, u kterého sice byla Mirjana Lučičová-Baroniová včas, její forhend byl ale příliš dlouhý.
15-0
Mirjana Lučičová-Baroniová si počíhala na druhé podání své soupeřky a zahrála nádherný vítězný bekhendový return, který dopadl diagonálně přesně do levého rohu.
2:5
Začíná osmý gem a Karolína Plíšková jde podávat na zisk prvního setu, ve kterém vede 5:2.
2:5
Mirjana Lučičová-Baroniová musela jít přes druhé podání a předvedla sedmou dvojchybu, čímž darovala Karolíně Plíškové potřetí své podání, a česká tenistka vede 5:2!
30-40
Lučičová-Baroniová se zbytečně vyhodila z bekhendové strany a Karolína Plíšková má k dispozici další brejkbol!
30-30
Mirjana Lučičová-Baroniová vzápětí konečně dobře podala a vzápětí dokázala výměnu dotáhnout do úspěšného konce.
15-30
Mirjana Lučičová-Baroniová předvedla šestou dvojchybu.
15-15
Karolína Plíšková zahrála na síti skvělý bekhendový volej, respektive dva, a Mirjana Lučičová-Baroniová se ji pokusila prohodit a vyšlo jí to dokonale! Nádherný diagonální forhend z pravé strany pod raketou Karolíny Plíškové pod ostrým úhlem zamířil k levé postranní čáře.
0-15
Mirjana Lučičová-Baroniová má na servisu podání, o čemž dokonale hovoří pátá dvojchyba v zápase.
2:4
Mirjana Lučičová-Baroniová zahrála skvělý forhend do pravého rohu, na který sice ještě Karolína Plíšková z bekhendu zareagovala, na její následný bekhendový volej už ale ne! Chorvatská tenistka předvedla rebrejk, stále je ale jeden brejk dole!
40-0
Mirjana Lučičová-Baroniová krátkou výměnu ukončila nádherným vítězným forhendem kopírujícím pravou postranní čáru a nyní je to Chorvatka, která má tři brejkboly!
30-0
Mirjana Lučičová-Baroniová předvedla po několikáté v zápase skvělý forhendový return s ideální délkou, který by pořádně prudký, a Karolína Plíšková z bekhendu poslala míč do sítě.
15-0
Karolína Plíšková sice dobře podala a zahrála razantní forhend k pravé postranní čáře, jenže její následný nabíhaný bekhendový volej už tak přesný nebyl. Skončil v síti.
1:4
Mirjana Lučičová-Baroniová podruhé v pátém gemu nedokázala dobře podat a předvedla čtvrtou dvojchybu, po které podruhé v zápase čistou hrou přišla o podání! Karolína Plíšková už vede rozdílem dvou brejků 4:1 a půjde podávat!
0-40
Mirjana Lučičová-Baroniová sice dokázala dobře returnovat, jenže poté hrála bekhend téměř na kolenou a její hodně nízký úder skončil v síti. Karolína má tři brejkboly!
0-30
Mirjana Lučičová-Baroniová začíná být nervózní a nyní tato slova potvrzuje její třetí dvojchyba dnešního čtvrtfinále.
0-15
Karolína Plíšková zahrála podél pravé postranní čáry fantastický a tvrdý forhendový return, po kterém Mirjana Lučičová-Baroniová z bekhendu nedokázala zareagovat.
1:3
Lučičová-Baroniová předvedla z bekhendu příliš dlouhý return a Karolína Plíšková po potvrzení brejku vede 3:1!
40-A
Karolína Plíšková fantasticky podala z pravé strany na téčko a Mirjana Lučičová-Baroniová se marně snažila míč vrátit.
40-40
Karolína Plíšková si vždy dokáže vypracovat výhodu, jenže poté přichází nevynucená chyba jako právě teď.
40-A
Rodačka z Loun si pomohla skvělým podáním a po krátké výměně a třetí gembol na potvrzení brejku.
40-40
Mirjana Lučičová-Baroniová zahrála krásný diagonální forhend do levého rohu a Karolína Plíšková minci nedokázala obrátit.
40-A
Karolína Plíšková zahrála trochu kratší forhend a po další kratší výměně Mirjana Lučičová-Baroniová chybovala z bekhendu, který byl příliš nízký a skončil v síti. Další gembol.
40-40
Mirjana Lučičová-Baroniová dokázala dobře returnovat a Karolína Plíšková po krátké výměně trefila z forhendu síť.
30-40
Karolína Plíšková a její další skvělé podání, po kterém má gembol na potvrzení předchozího brejku.
30-30
Karolína Plíšková začala hrát okamžitě po podání hodně agresivně a po delší výměně a náběhu na síť zahrála pěkný bekhendový volej k levé čáře! Skvělá práce.
30-15
Karolína Plíšková si v klíčové chvíli pomohla skvělým podáním, po kterém Mirjana Lučičová-Baroniová returnovala mimo.
30-0
Další skvělý return, po kterém Karolína Plíšková z forhendové strany poslala míč tentokrát do sítě.
15-0
Mirjana Lučičová-Baroniová a fantastická práce na returnu, když nejprve zahrála diagonální bekhend do pravého rohu a poté na síti forhendový volej zahraný pod ostrým úhlem k levé čáře.
1:2
A další nevynucená chyba Marjany Lučičové-Baroniové, po kterém přichází v úvodu zápasu o podání. Karolína Plíšková má v zádech brejk a půjde podávat za stavu 2:1 na jeho potvrzení!
0-40
Karolína Plíšková předvedla skvělý return, po němž se Mirjana Lučičová-Baroniová ihned vyhodila z forhendu. Míč skončil vedle pravé postranní čáry a Karolína Plíšková má tři brejkboly!
0-30
Karolína Plíšková zahrála dva skvělé forhendy do středu kurtu na základní čáru a Mirjana Lučičová-Baroniová naopak z forhendu trefila po druhém úderu pásku.
0-15
Mirjana Lučičová-Baroniová nedokázala dvakrát v řadě dobře podat, což znamená její druhou dvojchybu v zápase.
1:1
A další dobré podání, po kterém byl return chorvatské tenistky příliš dlouhý a skončil v autu. Obě dvě hráčky podržely podání, ovšem velice odlišným stylem.
40-A
Karolína Plíšková si pomohla dobrým podáním, po kterém Mirjana Lučičová-Baroniová z forhendu returnovala do autu.
40-40
Mirjana Lučičová-Baroniová potřetí ve druhém gemu skvěle returnovala a Karolína Plíšková z bekhendu neměla šanci.
30-40
Karolína Plíšková skvěle podala a také ona v dnešním zápase předvedla první eso!
30-30
Karolína Plíšková skvěle podala a Mirjana Lučičová-Baroniová nedokázala tentokrát z forhendové strany returnovat.
30-15
Mirjana Lučičová-Baroniová a její další fantastický forhend podél pravé postranní čáry a vítězný return.
15-15
Tentokrát česká tenistka skvěle podala a získala druhý bod.
15-0
Lučičová-Baroniová zahrála podél pravé postranní čáry fantastický vítězný return z forhendu.
1:0
Mirjana Lučičová-Baroniová a její další dobrý servis, po kterém Karolína Plíšková returnovala z forhendu vedle levé čáry.
40-15
Mirjana Lučičová-Baroniová si napravila reputaci dalším podáním na téčko, po kterém Karolína Plíšková returnovala z forhendu za základní čáru.
30-15
Není všechno zlato, co se třpytí. Po dvou esech v řadě najednou přichází také první dvojchyba.
30-0
A další fantastické podání, které znamenalo eso! Mirjana Lučičová-Baroniová předvádí pořádně ostrý vstup!
15-0
Mirjana Lučičová-Baroniová začíná pořádně zostra, když podala na téčko a předvedla první eso.
0:0
Utkání právě začalo.
Mirjana Lučičová-Baroniová a poté Karolína Plíšková vyšly na kurt Crandon Park Stadium a po losu s krátkou rozehrávkou už bude vše připraveno k zahájení čtvrtfinále! Vítězka tohoto zápasu narazí v semifinále na lepší z dvojice Lucie Šafářová a Caroline Wozniacká. Pokud se oběma českým tenistkám podaří postoupit, po osmifinále mezi Karolínou Plíškovou a Barborou Strýcovou se můžeme dočkat dalšího čistě českého souboje. Lucie Šafářová bude hrát v noci.
Vzájemná bilance:

Obě hráčky se střetly v kariéře celkem pětkrát, a jelikož Mirjana Lučičová-Baroniová zvítězila ve čtvrtfinále Australian Open, vzájemné bilance vyznívá 3:2 pro ni.

25.01.17 Plíšková – Lučičová 1:2 (Australian Open)
28.09.15 Lučičová – Plíšková 1:2 (Wuhan)
11.08.15 Plíšková – Lučičová 1:2 (Toronto)
11.02.15 Plíšková – Lučičová 2:0 (Antverpy)
10.06.13 Lučičová – Plíšková 2:0 (Birmingham)
KAROLÍNA PLÍŠKOVÁ (CZE)

Karolína Plíšková se v Miami probojovala během letošní sezóny do svého pátého čtvrtfinále a bude se chtít své nadcházející soupeřce revanšovat za vyřazení z Australian Open. Zajímavostí je, že obě hráčky se střetávají ve stejné fázi turnaji jako v Melbourne. Pětadvacetiletá česká tenistka postoupila do čtvrtfinále přes Madison Bregleovou, Julii Putincevovou a včera večer krajanku Barboru Strýcovou. Karolína Plíšková je pravorukou hráčkou, které v žebříčku patří úžasné třetí místo, a ráda by získala letos na americkém turnaji WTA třetí titul.
MIRJANA LUČIČOVÁ-BARONIOVÁ (CRO)

Mirjana Lučičová-Baroniová je chorvatskou tenistkou, která se v žebříčku WTA nachází na 29. místě a do čtvrtfinále Miami Open 2017 postoupila přes Katerynu Bondarenkovou, překvapivě snadno Agnieszku Radwańskou a v posledním zápase deblistku Bethanie Mattek-Sandsovou. Mirjana je pravorukou hráčkou.
Karolína Plíšková postoupila do čtvrtfinále Miami Open přes krajanku Barboru Strýcovou a o postup mezi nejlepší čtyři hráčky bude usilovat proti Mirjaně Lučičové-Baroniové, tedy tenistce, která rodačku z Loun překvapivě vyřadila ve stejné fázi turnaje na letošním Australian Open. Dokáže se aktuálně třetí hráčka světa a druhá nasazená tenistka amerického turnaje za vyřazení ve čtvrtfinále AO revanšovat?
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.
Články odjinud