Tiskové konference - Tisková konference HC AZ Havířov.kolo -  ONLINE PŘENOS -  6. září 2017   11:00

Ukončeno

Tisková konference HC AZ Havířov

Přenos se aktualizuje automaticky

Oficiální část tiskové konference je ukončena. Nyní dojde na individuální rozhovory přítomných zástupců médií s účastníky konference.
Padla otázka na návštěvnost v minulé sezoně. Jaroslav Mrowiec zmiňuje, že byla nejnižší v posledních letech, i vlivem nedobrých výkonů. Přesto byla pátá nejvyšší ve WSM lize. "Pro letošní sezónu čekáme překonání hranice průměrné návštěvnosti 2000 diváků".
Padá otázka na spolupráci klubu s tvůrci seriálu Lajna a hercem Jiřím Langmajerem.

Jaroslav Mrowiec, říká, že spolupráce s filmaři jde především přes město. A za klub říká, že je rád za propagaci města a stadionu. Víme, že budou brzy natáčeny další díly, pokud budou filmaři potřebovat, tak jim rádi vyjdeme vstříc.
Končí první část tiskové konference a přecházíme k otázkám přítomných médií.
Nyní je Jaroslavem Mrowecem a Martinem Rážem představeno a pokřtěno nové logo klubu.
Martin Ráž, zástupce společnosti RESIDOMO, je velmi rád, že se stali hlavním partnerem havířovského klubu. Jedním z důležitých motivů byla osobnost Davida Pastrňáka, jako odchovance havířovského hokeje. "Přejeme si, aby se dařilo klubu vychovat další podobné talenty."
Martin Kučera oznamuje nový oficiální název klubu od této sezóny, kterým bude AZ RESIDOMO Havířov.
Primátorka Mgr. Jana Feberová připomíná, že město podporuje hokejový klub tradičně výraznou částkou a přeje klubu hodně štěstí do nové sezóny.
Martin Janeček: V přípravě jsme dosáhli různých výsledků, některé výkony byly kvalitní, některé méně, ale věřím, že nám vše posloužilo ke správnému naladění do ligy.
Martin Janeček: Z hlediska klubu jsme měli velkou podporu při skládání kádru a teď už je jen na nás a hráčích, abychom to převedli v kvalitní výkony.
Martin Janeček: V letošní sezóně by se nemělo stát, že na hráčiích nebude vidět snaha stoprocentně uspět v každém zápase.
Martin Janeček: Vše by mělo vést k tomu, aby mohli být hráči stoprocentně připraveni a mohli se soutředit jen na své výkony. Výběr nových hráčů probíhal nejen podle výkonosti, ale také podle charakterových vlastností.
Martin Janeček: Hráči mají od klubu a spolupracujících odborníků plný servis, nejen co se týče tréninků, ale také zdravotní péče a mentální přípravy.
Hlavní trenér A týmu Martin Janeček říká, že loňskou sezónu si poctivě zanalyzovali. A od začátku přípravy jsme si nastavili pravidla s hráči a přípravu jsme pojali zcela moderně.
Patrik Rimmel zmiňuje spolupráci s extraligovými týmy Olomouce a Vítkovic, ze kterých přicházejí hráči na hostování a střídavé starty.
Patrik Rimmel : Po loňské nepovedené sezóně jsme kádr posílili na všech postech. A chceme letos být v tabulce na pozicích zaručujících play-off.
Patrik Rimmel zmiňuje, že kádr na další sezónu je velmi vyvážený, jsou v něm všechny generace hráčů a stále se daří zapojovat i odchovance.
Patrik Rimmel připomíná změnu termínu sobotních utkání, které budou začínat v 17:30. Důvodem je velká zatíženost ledu mládežnickými kategoriemi.
Patrik Rimmel zmiňuje zvýšený prodej elektronických peněženek, ale mírnější prodej permanentek a věří, že se to ještě zlepší.
Manažer Patrik Rimmel, také děkuje městu, partnerům a fanouškům, bez kterých by se hokej nedal dělat.
Zmiňuje, že je moc rád za všechny dosavadní partnery klubu, jak ty velké, tak i menší. A váží si jejich podpory.
Slovo si bere prezident klubu Jaroslav Mrowiec, vyzdvihuje spolupráci s městem Havířov. Konkrétně zmiňuje rekonstrukci šaten a podporu mládeže i A týmu.
Martin Kučera, marketingový manažer klubu, vítá všechny přítomné a prozrazuje, že dnes bude představen nový generální partner klubu.
Účastníci tiskové konference zaujímají svá místa u stolu, kamery jsou zapnuty, píšící novináři vytahují svá zařízení.
Banketka havířovského Zámečku se nám zaplnila. Za pár minut vše vypukne.
Podle personálního obsazení přepodkládáme, že nepůjde jen o obyčejnou předsézónní tiskovou konferenci, ale proslýchá se zásadní změna, jakou klub v posledních letech ještě nepostoupil.
Dobrý den z budovy havířovského Zámečku.

Vítáme vás u on-line přenosu z předsezonní tiskové konference HC AZ Havířov.

Přítomni budou:

Jaroslav Mrowiec – prezident klubu
Patrik Rimmel – manažer klubu
Martin Janeček – trenér A týmu
Jiří Krisl – kapitán A týmu
Mgr. Jana Feberová – primátorka města Havířov
Martin Ráž – zástupce společnosti Residomo

Tisková konference začíná v 11:00.Klasická verze
Mobilní verze