Tiskové konference - Tisková konference HC Slavia Praha -  ONLINE PŘENOS -  6. září 2017   13:00

Ukončeno

Tisková konference HC Slavia Praha

Přenos se aktualizuje automaticky

Tisková konference skončila.
Milan Razým o spolupráci s Hradcem Králové: "Už minulý ročník tady byli dva hráči z Hradce Králové, takže jsme v tom pokračovali a přivedli jsme další dva hráče, kteří nás zaujali. Ze strany Hradce Králové jsme byli ujištěni, že pokud nebudou mít větší marodku, tak nám je nechají a nebudou je tahat sem a tam."
Vladimír Pitter: "Už před loňskou sezónou jsem věděl, že během sezóny nastane jedna ze dvou variant. Buď, že to zvládneme tak, jak jsme začali, nebo nastane reorganizace. Sám jsem zastáncem toho, aby vše bylo v klidu, abychom zbytečně nemuseli řešit každou výplatu."
Vladimír Pitter o tlaku: "Já na sebe žádný tlak nevnímám, samozřejmě každý tým, když sestoupí, chce hned zpátky. My jsme od toho nebyli daleko, ale bohužel se to nepovedlo."
Vladimír Pitter o návštěvnosti: "V Praze není nic lehkého dostat fanoušky na hokej, když jsou tady stovky jiných volnočasových aktivit. Pro mě osobně by bylo uspokojující, kdyby na každý zápas přišlo minimálně mezi 1500 a 2000 fanoušků."
Jan Novák: "V kabině momentálně není žádný problém, už vloni jsme měli skvělou partu, která pokračuje i nadále."
Milan Razým: "Klíčový je pro nás týmový duch, proto jsme hráče vybírali i z povahového hlediska, aby skvěle zapadli do současného kádru a vše fungovalo."
Milan Razým: "Úvod pro nás bude hodně důležitý, do zápasu s Havířovem půjdeme v plné síle, na marodce jsou jen Heldák a Kadlec. Není lehkých soupeřů, spousta týmů dobře posílila, a tak nás v žádném zápase nečeká ni jednoduchého."
Milan Razým: "Budeme spoléhat na vyrovnanou a kvalitní brankářskou dvojici, v obraně máme zkušené hráče i nové posily a mezi útočníky budeme hodně spoléhat na Doležala a Krejčíka, kteří loni patřili k nejlepším hráčům celé WSM Ligy."
Milan Razým: "Odehráli jsme kvalitní zápasy proti extraligovým soupeřům, které nám ukázaly, že se můžeme měřit s každým."
Milan Razým: "O spokojenosti v přípravě nerad mluvím, protože se to v sezóně často změní a příprava nic moc neznamená. Jsem spokojený s přístupem jednotlivých hráčů v tréninku i zápasech."
"Sám bych byl rád, kdyby Slavia hrála na vrcholu českého hokeje, ale k tomu je momentálně delší cesta a my musíme jít postupně, abychom se vrátili tam, kam patří," říká Vladimír Pitter.
Vladimír Pitter o rozpočtu: "Máme podobný rozpočet, který byl nastaven po změně v průběhu loňské sezóny. Podařilo se nám navázat nové sponzorské vztahy a stávající jsme udrželi i nadále."
Vladimír Pitter o cílech do nové sezóny: "Chtěli bychom zopakovat to, co jsme dokázali loni, kdy jsme došli do semifinále. Je to náš základní cíl, který bychom měli být schopni splnit. Zároveň chceme podávat atraktivní hokej, který bude fanoušky bavit."
Vladimír Pitter: "Všichni víme, čím si Slavia prošla v uplynulé sezóně. Jsem rád, že to, co se spekulovalo v médiích, se nepotvrdilo a sezónu jsme důstojně odehráli. Na tu variantu, která nastala, jsem byl připravený a díky trenérům a celému realizačnímu týmu jsme to zvládli velmi dobře."
Tisková konference právě začala.
Zhruba za deset minut by měla začít tisková konference klubu HC Slavia Praha. Přítomni budou Vladimír Pitter, člen představenstva, Milan Ryzým, hlavní trenér A-týmu, a Jan Novák, kapitán A-týmu.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 13:00.Klasická verze
Mobilní verze