Fabricio Werdum - Alexander Gustafsson | ONLINE | 26.7.2020 03:57 | UFC 2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

UFC - Fabricio Werdum - Alexander Gustafsson -  ONLINE PŘENOS -  26. července 2020   03:57

Ukončeno

Fabrício Werdum - Alexander Gustafsson

Přenos se aktualizuje automaticky

Vítěz: F. Werdum (submise – arm bar)
Máme tu první velké překvapení hlavní karty! Favorizovaný Alexander Gustafsson tento duel prohrál hned ve třetí minutě, soupeř ho totiž zaskočil arm barem. Fabrício Werdum se tak může radovat z překvapivého vítězství, v tomto duelu mu sice nevyšel hned první takedown, avšak poté se mu povedlo na zemi situaci zvrátit a připravit si pozici pro submisi.
Konec zápasu.
02:30'
Tak přeci jenom tu máme konec! Fabrício Werdum si našel mnohem lepší pozici a dotáhl arm bar, při kterém donutil soupeře odklepat konec zápasu. Alexander Gustafsson tento duel absolutně nezvládl!
01:50'
Situace ovšem rychle převrátila. Fabrício Werdum totiž soupeře natáhl pod sebe, načež se odhodlal k arm baru. Ten stále drží, Gustafsson zřejmě nebude mít problém.
01:18'
Werdum se pokoušel o takedown, který nakonec nebyl úspěšný. Naopak se na zem dostal právě Werdum, který během krátké chvíle schytal několik úderů.
00:55'
Pokus o high kick v podání Werduma, avšak jeho soupeř s tímto kopem počítal. Poté jsme se dostali do první přestřelky, avšak ani jeden z bojovníků nebyl přesný.
00:20'
Alexander Gustafsson se hned na úvod pokoušel zaútočit pravou přední, čímž se snažil překvapit soupeře. Werdum zřejmě inkasoval, avšak poté uskočil vzad.
Začalo první kolo.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům bojových sportů! Nejprestižnější bojová organizace UFC má před sebou další turnaj, tentokráte s názvem UFC Fight Night. I tento turnaj se uskuteční na hodně neobvyklém prostředí, a sice na ostrově Yas ve Spojených arabských emirátech. Hlavní karta čítá hned sedm zápasů, máme se tedy na co těšit. Tentokráte však nebudeme sledovat žádný titulový zápas. Hlavní kartu otevře duel ve welterové váze, ve které se proti sobě představí Chamzat Čimajev a Rhys McKee. V této kategorie zůstaneme i v nadcházejícím duelu, tentokráte budeme sledovat duel mezi Alexem Oliveirou a Peterem Sobottou. Na ten naváže souboj v těžké váze mezi Paulem Craigem a Gadzhimuradovem Antigulovem. Jediný ryze ženský zápas je plánován coby čtvrtý duel hlavní karty, proti sobě se představí Carla Esparzaová a Marina Rodriguezová. Následovat bude trojlístek hodně zajímavých zápasů. Nejprve budeme sledovat pikantní duel mezi Fabriciem Werduem a Alexandrem Gustafssonem, poté nastane souboj, ve kterém se představí Mauricio Rua a Antonio Rogerio Nogueira. Celou hlavní kartu poté uzavře souboj mezi jedničkou střední váhy Robertem Whittakerem a světovou pětkou Darrenem Tillem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 02:00.
Články odjinud