Kevin Lee - Charles Oliveira | ONLINE | 15.3.2020 01:10 | UFC 2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

UFC - Kevin Lee - Charles Oliveira -  ONLINE PŘENOS -  15. března 2020   01:10

Ukončeno

Kevin Lee - Charles Oliveira

Přenos se aktualizuje automaticky

Tento turnaj je minulostí, dost možná se na nějakou tu dobu jednalo o poslední. Pro nadcházející týdny se hovoří o tom, že by se přerušily také UFC turnaje, což by zřejmě bylo logické vyústění.
Zlatý hřeb tohoto turnaje je u konce, bylo tomu tak hned z kraje třetího kola, kdy se Oliveirovi povedla gilotina, díky které donutil soupeře k odklepání. Nutno dodat, že Brazilec dnes působil mnohem aktivnějším dojmem, zejména jeho wrestlerské zkušenosti byly pro soupeře hodně nebezpečné. Lee sice prožil povedený vstup do třetího kola, jenomže menší chybička přinesla fantastický chvat v podání Oliveiry, který si tak na své konto připisuje už devatenáctou submisi.
Vítěz: Ch. Oliveira (submise)
Konec zápasu.
00:28'
Tak pozor! Oliveira přeci jenom tento zápas končí na submisi, což se tak trochu očekávalo. Náramným způsobem mu totiž vyšla gilotina, která tak rozhodla o osudu tohoto zápasu! Pro Leeho se ale nejednalo o vůbec špatný vstup do třetího kola, sám se totiž několikrát trefil, osudnou mu byl další chvat soupeře.
Začalo 3. kolo
Skončilo 2. kolo
04:40'
Lee se stále nemůže dostat do plného guardu, zároveň se Oliveira pokusil o up kicky, které jsou hodně nebezpečné.
04:15'
Americký zápasník si připravil pozici pro úder loktem, jenomže ten nebyl zas tak tvrdý. Více než minutu se oba zápasníci nachází v naprosto totožné pozici.
03:24'
Tohle Kevin Lee rozhodně potřebuje, stále totiž leží na svém protivníkovi. Čekáme na nějaký zásadnější úder, toto pojetí boje vyhovuje spíše Brazilci.
02:40'
Po chvilkovém postoji jsme šli opět na zem, i tentokráte jako první dopadl na záda Charles Oliveiry, který nyní nemá moc možností k práci.
02:17'
S Kevinem Lee to nevypadalo vůbec dobře, jenomže sám svého soupeře položil na zem. To přesto mohlo být fatální, Lee totiž unikl hrozbě arm baru.
01:23'
Charles Oliveira se dostal do tlaku, přičemž se jeho soupeř dostal do menších problémů. Leemu se však povedlo několikrát uhnout, sám se tak dostal z další nepříjemné pozice.
00:56'
Další pokus o naskočené kolena od Oliveiry, který se v tomto případě nachází v lepším rozpoložení. Lee se dostává blíže k pletivu, což pro něj není dobré.
00:27'
Pěkná otočka v podání Oliveiry, ještě před tím jsme sledovali celkem dobrý úder pravačkou od Leeho.
Začalo 2. kolo
Skončilo 1. kolo
04:40'
Na závěr kola se Leemu povedlo několik tvrdých úderů, jednalo se o jeho vůbec nejpovedenější.
04:23'
Další triangle v podání Charlese Oliveiry, který je rozhodně aktivnější. Více než polovinu prvního kola sledujeme bitvu na zemi.
03:40'
Charles Oliveira neustále něco vymýšlí, v tomto případě zkoušel triangle choke. Lee se i tentokráte dostal z tohoto nepříjemného chvatu.
03:03'
Oliveira to neustále zkouší hákem na nohu, což by postupem času mohlo být hodně nebezpečné. Kevin Lee se nenachází v dobré pozici.
02:11'
Oliveira se stále nachází v nevýhodné pozici, jenomže současně má bitvu na zemi pod kontrolou. Leemu se nedaří přejít do guardu.
01:35'
Jdeme na zem. Charles Oliveira se pokusil o takedown, avšak sám skončil na zemi. Brazilec to zkoušel hákem na nohu, ze kterého se Lee rychle dostal.
01:08'
Další nástup v podání Charlese Oliveiry, který i tentokráte zamířil velice přesně. Vzápětí se však skvělou kombinací prezentoval také Kevin Lee, který poté schytal low kick.
00:30'
Hned v úvodu zápasu tvrdá levačky v podání Brazilce, který se po chvíli pokusil o další naskočený úder. Úvod zápasu zatím v režii Oliveiry.
Začalo 1. kolo
Probíhá příchod obou zápasníků.
Kevin Lee – Charles Oliveira

I v tomto duelu horko, těžko najdeme favorita. Podle sázkových kanceláří je favoritem na výhru Kevin Lee, který je považován za skvělého wrestlera. Američan má už za sebou třiadvacet profesionálních zápasů, navíc hned v osmnácti případech dokázal zvítězit. Forma tohoto zápasníka avšak není zrovna slavná, z posledních pěti duelů vyhrál pouze dvakrát, naposledy tomu bylo konce loňského kalendářního roku, kdy knokautoval Gregora Gillespie. Úctyhodná je bilance submisí, která čítá hned osm výher, na druhou stranu hned sedm vítězství neskončilo před limitem

Na druhé straně stojí rekordman v počtu submisí v rámci UFC, kterým je Charles Oliveira. Ten do této chvíle dokázal hned osmnáct z osmadvaceti výher ukončil právě skrze submisi, navíc pouhé dva zápasy rozhodovaly body rozhodčích. Charles Oliveira bude do tohoto zápasu vstupoval v roli mírného outsidera, za jeho zády ale bude stát domácí publikum, které se ho jistě pokusí dovést k šesté výhře v řadě.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům bojových sportů! Nejprestižnější bojová organizace UFC má na řadě další turnaj, který bude opět hodně zajímavý. Mimo jiných zajímavých duelů budeme sledovat zlatý hřeb večera, který slibuje souboj mezi Kevinem Lee a Charlesem Oliveriou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 06:00.
Články odjinud