Mauricio Rua - Antonio Rogerio Nogueira | ONLINE | 26.7.2020 04:20 | UFC 2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

UFC - Mauricio Rua - Antonio Rogerio Nogueira -  ONLINE PŘENOS -  26. července 2020   04:20

Ukončeno

Maurício Rua - Antônio Rogério Nogueira

Přenos se aktualizuje automaticky

Vítěz: M. Rua (na body)
Předposlední duel hlavní karty má svého vítěze, tím je Maurício Rua, který ve strhující podívané vítězí na body. Sledovali jsme hodně vyrovnanou partii, ve které se oba zkušení zápasníci prezentovali dobrým výkonem. O něco aktivněji však působil Maurício Rua, která tak v trilogii potřetí vítězí. Tento duel nakonec museli rozhodnout až sudí, kteří skutečně přisoudili vítězství Mauríciovi.
Konec zápasu.
04:15'
V závěrečné minutě jsme se dostali na zem, Maurício Rua se dostal do lepší pozice, kde může zápas rozhodnout. Nogueira by potřeboval rychle vstát.
04:00'
Minuta do konce zápasu.
03:20'
Tentokráte se Nogueirovi povedlo včas uhnout, jinak by to pořádně schytal. Vzápětí se mu povedlo pravým hákem trefit cíl, sám ale inkasoval do nohy.
02:36'
Dobrý pravý hák, který Nogueirovi rozhodně nechutnal. Vzápětí se Ruovi povedlo bleskově vystartovat, i tentokráte jeho kombinace přinesla kýžený úspěch.
01:55'
Síla úderů ale není už taková. To se pokoušel změnit, Antônion Nogueira která do levačky investoval hodně sil, nakonec však útočil pouze do připraveného krytu.
01:23'
Vzápětí se Nogueira pokoušel o kombinaci, která ovšem nebyla patřičně rychlá. Maurício Rua neměl s obranou problém, sám poté rychle vystartoval vpřed.
00:48'
I tentokráte jsme sledovali několik kopů v podání Ruy, na které se Antônion Nogueira pokoušel odpovědět pravačkou, která ovšem pouze prolétla vedle.
00:30'
Po dvou kolech máme dost možná vyrovnáno. Proto se dá očekávat atraktivní třetí kolo, které se zápasníci pokusí urvat ve svůj vlastní prospěch.
Začalo třetí kolo.
Skončilo druhé kolo.
04:14'
Konec druhého kola opět přináší aktivní pojetí boje. Antônion Nogueira zatlačil soupeře k pletivu, kde útočil pouze do pletiva. Rua se snažil odpovědět levým hákem.
04:00'
Minuta do konce druhého kola. Tentokráte se Rua prezentoval výstavním pravým hákem.
03:27'
Rua vycítil šanci a povedlo se mu utéct zpět do postoje, což rozhodně potřeboval. Ihned poté se mu povedlo trefit levým hákem, což Nogueira určitě pocítil.
02:33'
Maurício Rua se i nadále nachází na zádech, přičemž častokrát inkasuje několik dílčích úderů. Jednalo se o chytrou kombinaci, která přinesla zásahy do hlavy a břicha.
01:44'
Avšak jsme nakonec přešli na zem, přičemž Antônion Nogueira dokázal protivníka strhnout. Nogueira má v tuto chvíli navrch, sám ale není v nikterak dobré pozici.
01:22'
Další kop, avšak Rua kontroval velice dobře. Jeho levá zadní byla hodně nebezpečná, navíc dobře zasáhla soupeře. Začínáme sledovat zajímavé přestřelky.
00:50'
Nakonec tomu tak nebylo, oba zápasníci se hodně rychle přesunuli zpět do středu oktagonu. Po chvíli to Rua zkoušel dalším tvrdým kopem na levé stehno.
00:25'
Hned na úvod druhého kola pokus o round kick, který dopadl přesně pod žebra Nogueiry. Rua se navíc vrhl do klinče, který by klidně mohl přinést takedown.
Začalo druhé kolo.
Skončilo první kolo.
04:33'
Před malým momentem se povedlo velice tvrdě trefit Nogueirovi, který vycítil šanci ukončit zápas. Maurício Rua však utekl z nejhoršího a sám předvedl takedown.
04:00'
Minuta do konce prvního kola. Dostali jsme do slušné přestřelky, ve které jsme se dočkali řady solidních úderů.
03:05'
Antônion Nogueira dokázal snad poprvé tvrdě trefit, jeho pravačka totiž našla obličej soupeře. Rua i nadále kontroluje vzdálenost, zároveň útočil low kickem.
02:30'
Nesledujeme zrovna aktivní klinč, na což upozornil také hlavní sudí. Antônion Nogueira je stále zády k pletivu, mezitím schytává několik nepříjemných kolen.
01:48'
Poprvé v tomto duelu jsme se dostali do klinče, ve kterém má zatím navrch Maurício Rua. Ten protivníka přitlačil k pletivu, zároveň se snaží okopávat nohy.
01:11'
Další low kick v podání Ruy, který i tentokráte našel svůj cíl. Low kick chtěl vyprodukovat také Antônion Nogueira, avšak jeho soupeř s tímto úmyslem počítal.
00:48'
Nakonec se k prvnímu úderu odhodlal Maurício Rua, který to zkoušel celkem nečekaným low kickem na levou nohu. Antônion Nogueira zatímá soupeře obíhá.
00:20'
Začali jsme hodně opatrně. Oba zápasníci zatím kontrolují vzdálenosti, navíc na první úder čekáme.
Začalo první kolo.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům bojových sportů! Nejprestižnější bojová organizace UFC má před sebou další turnaj, tentokráte s názvem UFC Fight Night. I tento turnaj se uskuteční na hodně neobvyklém prostředí, a sice na ostrově Yas ve Spojených arabských emirátech. Hlavní karta čítá hned sedm zápasů, máme se tedy na co těšit. Tentokráte však nebudeme sledovat žádný titulový zápas. Hlavní kartu otevře duel ve welterové váze, ve které se proti sobě představí Chamzat Čimajev a Rhys McKee. V této kategorie zůstaneme i v nadcházejícím duelu, tentokráte budeme sledovat duel mezi Alexem Oliveirou a Peterem Sobottou. Na ten naváže souboj v těžké váze mezi Paulem Craigem a Gadzhimuradovem Antigulovem. Jediný ryze ženský zápas je plánován coby čtvrtý duel hlavní karty, proti sobě se představí Carla Esparzaová a Marina Rodriguezová. Následovat bude trojlístek hodně zajímavých zápasů. Nejprve budeme sledovat pikantní duel mezi Fabriciem Werduem a Alexandrem Gustafssonem, poté nastane souboj, ve kterém se představí Mauricio Rua a Antonio Rogerio Nogueira. Celou hlavní kartu poté uzavře souboj mezi jedničkou střední váhy Robertem Whittakerem a světovou pětkou Darrenem Tillem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 02:00.
Články odjinud