Robert Whittaker - Darren Till | ONLINE | 26.7.2020 04:56 | UFC 2020 | ŽIVĚ | iSport.cz

UFC - Robert Whittaker - Darren Till -  ONLINE PŘENOS -  26. července 2020   04:56

Ukončeno

Robert Whittaker - Darren Till

Přenos se aktualizuje automaticky

Vítěz: R. Whittaker (na body – jednomyslně)
Je konec! Hlavní zápas nakonec končí vítězstvím Roberta Whittakera. Sledovali jsme ale nesmírně vyrovnanou podívanou, která mohla dopadnout opravdu jakkoliv. Všechny kola nabídly taktickou bitvu, navíc jsme se nejednou dočkali zásadních úderů. Podle sudích však nakonec vítězí Robert Whittaker, který zřejmě v tomto duelu byl o něco ofenzivnější, přesnější a také aktivnější.
Konec zápasu.
04:36'
Robert Whittaker si opět naběhl na loket, který zřejmě zapříčinil obrovský cut na hlavě Whittakera. Vzápětí se povedlo Tilla hodit na zem, což je určitě klíčové.
03:44'
V krátkém časovém sledu hned dva calf kicky na stejnou nohu, což Tillovi určitě nechutná. Zejména zítřejší den bude pro zasaženou nohu hodně nepříjemný.
03:00'
Till zvolil vyčkávací taktiku, spíše se snaží reagovat na případné útoky soupeře. Stejně tomu tak bylo i nyní, oba zápasníci dokázali několikrát slabě trefit.
02:16'
Další bleskový nástup do Whittakera se nesetkal s ničím nebezpečným. Až poté jsme sledovali další náznak takedownu, po kterém si Till poradil s levým hákem.
01:56'
Opět po delší době nepříjemný calf kick v podání Roberta Whittakera, který se neustále snaží útočit na již zasaženou nohu. Till má menší problémy.
01:14'
Jedno je jisté, v pátém kole budeme sledovat ofenzivnější podívanou. Ani jeden ze zápasníků nemá nic jistého, proto budou muset sudí přesvědčit o své výhře.
00:30'
Hned v úvodu se Whittakerovi povedlo svého soupeře nepříjemně trefit pravačkou. Poté následovala dobrá obrana Darrena Tilla proti single leg takedownu.
Začalo páté kolo.
Skončilo čtvrté kolo.
04:17'
Klinč ve středu oktagonu, ve kterém Robert Whittaker dokázal propašovat zvedák na bradu. Blíží se konec čtvrtého kola, dočkáme se ještě něčeho závratného?
03:38'
Robert Whittaker se proto pokoušel soupeře zaskočit levou přední, avšak ta na obličej nedosáhla. Následoval nástup na strh, zřejmě to ale byl pouze chtěný náznak.
02:27'
Tillovi se v menší výměně povedlo trefit loktem, což zatím byl nejnebezpečnější úder čtvrtého kola. Whittaker se v tuto chvíli v postoji hodně hledá.
01:48'
Také Till využil příležitosti ke calf kicku, kterým nepříjemně trefil soupeře do zapřené nohy. Vzápětí nechybělo moc Whittakerovi, který promáchl high kickem.
01:26'
Oba zápasníci se snaží toho druhého vyprovokovat k útoku, i proto sledujeme celou řadu náznaků. Ve čtvrtém kole poněkud dlouho čekáme na něco zásadního.
00:50'
Darren Till má navíc problémy s pravou nohou, na kterou začínají dolehávat předchozí calf kicky. Nicméně Whittaker už delší dobu nevolil kop na nohu.
00:24'
Úvod čtvrtého kola zatím přináší celkem aktivní pojetí boje. Nejprve jsme se dostali do menší přestřelky, nakonec se zřejmě trefil pouze Robert Whittaker.
Začalo čtvrté kolo.
Skončilo třetí kolo.
04:24'
Po několika minutách si Whittaker vzpomněl na své povedený kopy na lýtko. Poté se Darren Till pokoušel odpovědět podobně, avšak bez většího úspěchu.
04:00'
Minuta do konce třetího kola.
03:13'
Robert Whittaker si opět naběhl do připraveného úderu, tentokráte se jednalo o koleno. Oba borci jsou i nadále v postoji, na zem zcela určitě nepůjdeme.
02:44'
Dostali jsme se do hluché pasáže, která nám nepřináší nic moc zajímavého.
02:07'
Taktika Roberta Whittakera je zřetelná. Tentokráte se však pokoušel soupeře zaskočit nečekaným high kickem, Darren Till to však dopředu předpokládal.
01:23'
Několik dalších náznaků úderů v podání Whittakera, který dobrým zvedákem dokázal lehce zasáhnout soupeře. Till poté uskočil proti další tvrdé pravačce.
00:52'
Darren Till si poté vyzkoušel další útok, jenomže levačkou opět útočil pouze do krytu. Robert Whittaker působí aktivněji, sám ale hned několikrát promáchl.
00:14'
Hned na úvod třetího kola další low kick od Whittakera, který se snaží údery kombinovat. Darren Till na kopy zatím moc nereaguje, což se mu nemusí vyplatit.
Začalo třetí kolo.
Skončilo druhé kolo.
04:25'
Whittaker to opět zkoušel velice důraznou pravou zadní, avšak na ní si Till dal mnohem větší pozor. Druhý jmenovaný poté sám útočil do připraveného krytu.
04:00'
Minuta do konce druhého kola.
03:25'
Několik náznaků z obou stran, avšak realizace o poznání pokulhávala. Till má však z předchozích výměn pořádné monokly. Sám by potřeboval opět něco předvést.
02:48'
Whittaker to navíc zkouší nepříjemnými lokty, který ve většině případů dopadají vedle hlavy. Vzápětí se Darren Till dostal zpět na nohy, jsme tedy v postoji.
02:08'
Whittakerovi se postupně povedlo přejít do half guardu, což značí mnohem lepší pozici. Till začíná hodně těžce dýchat, potřeboval by se dostat ze sevření.
01:30'
Zničehonic jsme tedy přešli na zem, kde se v mnohem lepší pozici nachází Robert Whittaker. Ten soupeře zalehl, navíc volí dílčí údery těsně pod žebra.
00:50'
Posléze snad první low kick od Tilla, po kterém následoval další, navíc na stejnou nohu. Poté se Whittakerovi povedlo trefit dobrou pravou zadní, kterou sejmul Tilla.
00:25'
Robert Whittaker se hned v úvodu druhého kola pokusil pracovat s rychlostí úderů, avšak opět pouze promáchl. Tillovi se daří včas uhýbat úderům.
Začalo druhé kolo.
Skončilo první kolo.
04:17'
Také Robert Whittaker snad poprvé v tomto duelu zkoušel útočit kopem na hlavu, jeho chtíč opět nenalezl kýžený úspěch. Blíží se nám konec prvního kola.
03:22'
Dostali jsme se do chvilkového klinče, který byl celkem rychle minulostí. Poté to Till zkoušel tvrdým high kickem, se kterým si Whittaker dokázal včas poradit.
02:33'
Dobrá levá zadní od Tilla, který zřejmě zasáhl čelo soupeře. Také Whittaker se pokoušel bleskově odpovědět, jeho údery ovšem pouze prolétly vzduchem.
02:09'
Nečekaným startem to zkoušel Robert Whittaker, který nejprve naznačil jednou rukou a rychle vystartoval druhou. Darren Till na poslední chvíli stačil uhnout.
01:15'
Whittaker si naprosto zbytečně naběhl na pěstí, po které se svalil k zemi. Darren Till se okamžitě snažil pracovat rukama, soupeř přesto utekl daleko mimo dosah.
00:47'
Až nyní jsme se dostali do poklidnějšího postavení obou zápasníků. Robert Whittaker protivníka přitlačil směrem k pletivu, nakonec z toho nebyl ani úder.
00:15'
Darren Till se pokoušel bleskově naskočit supermanem, avšak Robert Whittaker s tím počítal a tento atak odvrátil pravačkou. Poněkud aktivnější úvod.
Začalo první kolo.
Hezký den všem fanynkám a fanouškům bojových sportů! Nejprestižnější bojová organizace UFC má před sebou další turnaj, tentokráte s názvem UFC Fight Night. I tento turnaj se uskuteční na hodně neobvyklém prostředí, a sice na ostrově Yas ve Spojených arabských emirátech. Hlavní karta čítá hned sedm zápasů, máme se tedy na co těšit. Tentokráte však nebudeme sledovat žádný titulový zápas. Hlavní kartu otevře duel ve welterové váze, ve které se proti sobě představí Chamzat Čimajev a Rhys McKee. V této kategorie zůstaneme i v nadcházejícím duelu, tentokráte budeme sledovat duel mezi Alexem Oliveirou a Peterem Sobottou. Na ten naváže souboj v těžké váze mezi Paulem Craigem a Gadzhimuradovem Antigulovem. Jediný ryze ženský zápas je plánován coby čtvrtý duel hlavní karty, proti sobě se představí Carla Esparzaová a Marina Rodriguezová. Následovat bude trojlístek hodně zajímavých zápasů. Nejprve budeme sledovat pikantní duel mezi Fabriciem Werduem a Alexandrem Gustafssonem, poté nastane souboj, ve kterém se představí Mauricio Rua a Antonio Rogerio Nogueira. Celou hlavní kartu poté uzavře souboj mezi jedničkou střední váhy Robertem Whittakerem a světovou pětkou Darrenem Tillem.
Vítáme vás u on-line přenosu. Událost začíná v 02:00.
Články odjinud