22. března 2016 • 17:50

Sokolov ve druhé lize přišel o neporazitelnost, Znojmo vládne

Fotbalisté Sokolova ve druhé lize poprvé prohráli až v 17. kole
Zlín - Plzeň: Případ pro jestřábí oko! Diop hlavičkoval o břevno na zem, gól to není Zlín - Plzeň: Případ pro jestřábí oko! Diop hlavičkoval o břevno na zem, gól to není
Krčmář ovládl titulový zápas na Heroes Gate. Podívejte se na celý duel Krčmář ovládl titulový zápas na Heroes Gate. Podívejte se na celý duel

Fotbalisté Sokolova ve druhé lize prohráli 0:1 na hřišti Frýdku-Místku a ve svém sedmnáctém utkání v sezoně přišli o neporazitelnost. Lídr ze Znojma v další dohrávce remizoval 0:0 v Třinci a vede tabulku Fotbalové národní ligy o pět bodů před Karvinou.

Frýdek-Místek v utkání přečkal několik šancí Baníku a v 79. minutě vstřelil vítězný gól. Vyskočil vysunul do úniku Hoška, který před brankářem Belaňem nezaváhal a zakončil k tyči. Sokolov přes první porážku v ročníku udržel třetí pozici. Domácí jsou po třetí výhře za sebou devátí.

Na třineckém stadionu se hrál vyrovnaný zápas s minimem šancí. Dvě z nich zahodil hostující útočník Ledecký, jenž těsně před pauzou poslal odražený míč na branku a v druhé půli po rychlé akci opět minul. Znojmo tak nevyužilo možnost výrazněji odskočit Karviné, Třinec si zase nepolepšil z dvanácté příčky.

17. kolo druhé fotbalové ligy

MFK Frýdek-Místek - Baník Sokolov 1:0 (0:0)
Branka: 79. Hošek. Rozhodčí: Adámková - J. Paták, Antoníček. ŽK: Skwarczek - Přeučil. Diváci: 729.

Frýdek-Místek: Mihálek - Byrtus, Švrček, Klabník - Skwarczek, Ujlaky (76. Vyskočil), Ďuriška, Krišto, Ižvolt (61. Krčula) - Stratil (84. Jarabica), Hošek. Trenér: Radványi.

Sokolov: Belaň - Urma, Jablonský, Vondráček, Medveděv - Kratochvíl, Vrtělka (82. Procházka) - Pouček (75. Kopečný), Dvořák II. (80. Machek), Kosak. Trenér: Šmejkal.

Fotbal Třinec - 1. SC Znojmo 0:0
Rozhodčí: Dresler - Hock, Arnošt. ŽK: Janošík, Salachna, Motyčka, Dedič - Pokorný, Šamánek. Diváci: 537.

Třinec: Paleček - Velner, Čelůstka, Bedecs, Janoščin - Motyčka, Salachna - Malcharek (70. Joukl), Málek (88. Teplý), Janošík (77. Ceplák) - Dedič. Trenér: Kula.

Znojmo: Veselý - Helísek, Pokorný, Svozil, Odehnal - Okleštěk, Weber, Nepožitek (84. Njire) - Ledecký (75. Stáňa), Žondra, Šamánek. Trenér: Kučera.

Témata:  sportdruhá ligasokolov