+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
18. ledna 2016 • 15:44

Konec nejistoty. Pavelka odletí podepsat smlouvu do Turecka

Autor:
Záložník David Pavelka v pondělí večer odletí do Turecka, kde by měl být v úterý definitivně zpečetěn jeho přestup z Liberce do SK Kasimpasa. S
TOP VIDEA
Ze čtyřhry strach nemám, vím, že si s Rafaelem vypomůžeme, říká Federer. Ze čtyřhry strach nemám, vím, že si s Rafaelem vypomůžeme, říká Federer.
SESTŘIH: Bayern - Wolfsburg 2:2. Favorit ztratil, Neuerův náhradník chyboval SESTŘIH: Bayern - Wolfsburg 2:2. Favorit ztratil, Neuerův náhradník chyboval
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalový Liberec zřejmě s konečnou platností přijde o druhého reprezentanta. Záložník David Pavelka v pondělí večer odletí do Turecka, kde by měl být v úterý definitivně zpečetěn jeho přestup z Liberce do SK Kasimpasa. Severočeský kádr už na začátku roku opustil Josef Šural, který přestoupil do Sparty.„Po intenzivní víkendové komunikaci se podařilo dosáhnout všeobecné shody a dořešení administrativních náležitostí. Ještě dnes bude tureckou stranou podepsána transferová smlouva, v úterý David absolvuje zdravotní prohlídku, podepíše 2,5letý kontrakt a připojí se k novému týmu," sdělil hráčův agent Viktor Kolář ze společnosti SPORT INVEST International.

Hráč měl původně odletět do Turecka o víkendu, jednání se ale zkomplikovala. Pokud Pavelka projde zdravotní prohlídkou, jeho přesunu do Turecka už nic nezabráni. V novém působišti oblékne dres s číslem dvanáct.

Pavelka na sebe upozornil mimořádně povedeným podzimem. Jako kapitán dovedl Liberec do základní skupiny Evropské ligy, kde se klub až do posledního kola pral o postup do jarní fáze.

Výbornými výkony uprostřed hřiště si vysloužil pozvánku do reprezentace. Trenér Pavel Vrba se čtyřiadvacetiletého záložníka nebál stavět od začátku, Pavelka odehrál závěr podzimní kvalifikace a je možné, že si zahraje i na letním mistrovství Evropy.

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze