+
Nenechte si ujít nejnovější
zprávy ze světa sportu.
Sledujte nás na Facebooku
a dozvíte se vše jako první.
7. dubna 2017 • 18:40

Mistryně světa z USA vs. kluci do 15 let? Ten zápas dopadl nečekaně jasně

Autor:
TOP VIDEA
NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka krásně vyškrábl míč v letu pod břevnem NEJ zákroky bundesligy: Pavlenka krásně vyškrábl míč v letu pod břevnem
Tři generace Fuksů na jedné lodi. Pojedeme takhle mistrovství republiky, smál se dědeček Martina Fuksy Tři generace Fuksů na jedné lodi. Pojedeme takhle mistrovství republiky, smál se dědeček Martina Fuksy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ve fotbalovém světě nemají Američanky konkurenci. Ovšem pouze mezi ženami. Úřadující mistryně světa si v rámci přípravy na přátelská utkání s Ruskami vyzkoušely konfrontaci s výběrem chlapců do 15 let z FC Dallas. Zápas skončil jednoznačným výsledkem. Kluci porazili šampionky 5:2.Ženský fotbal stále roste, jeho popularita především v zámoří a skandinávských zemích je obrovská. Ovšem doba, kdy by se seniorské výběry opačného pohlaví mohli měřit proti sobě, jsou ještě hodně daleko.

Ukázala to konfrontace amerických fotbalistek s hráči do 15 let z mládežnické akademie FC Dallas. Podle výsledku to byla jasná záležitost a výrazná výhra. Kluci si mohli říct: porazili jsme mistryně světa.

„Nebyl to úplně ostrý zápas, reprezentantky do toho nedaly všechno, takže není důvod po tomto výsledku pro žádný poplach. Hlavním úkolem bylo dostat se na hřiště a získat správnou chemii pro další zápasy,“ informovala stránka CBS Sports.

Po zápase došlo i na společné fotografie. „Tenhle zápas poslouží pro všechny mladé hráče jako dobrá historka, kterou budou vyprávět svým vnoučatům. A také ukazuje o tom, jak jde výchova talentů v našich akademiích nahoru,“ chválil CBS Sports.

V hlavách amerických fotbalistek nezanechala nedělní zkušenost žádné vážnější stopy. Proti Ruskám včera večer na hřišti kralovaly, zvítězily 4:0 a soupeřky předčily 33:5 na střely.

 

 

Dejte nám like a sledujte nás!

.
instagramKlasická verze
Mobilní verze