Sekáč zazářil a řídil výhru Kazaně! První gól dal, na zbývající dva nahrál

0
Hvězdy vyvedly partnerky: kdo dorazil na vyhlášení Fotbalisty roku?
PRVNÍ DOJEM ze čtvrtfinále: Motor se zlepšuje, ale dostává lekci, co Třinec umí

Nejproduktivnější český hokejista v KHL Jiří Sekáč se podílel na všech gólech Kazaně při dnešní výhře 3:1 nad Dinamem Minsk. Pětadvacetiletý reprezentant otevřel skóre zápasu a u dalších dvou branek si připsal asistentce.

Sekáč se prosadil už po 65 sekundách od úvodního buly a zblízka zaznamenal dvanáctou branku v sezoně. Ukončil tak sedmizápasovou šňůru bez vstřeleného gólu, jež trvala od 15. listopadu. Ještě do přestávky se český útočník podílel na druhé trefě Stanislava Galijeva a v 37. minutě ideálně přihrál před branku skórujícímu Antonu Landerovi. Ve třetí části hosté snížili.

Kazaň díky vítězství zvýšila vedení v tabulce Charlamovovy divize a Východní konference před Nižněkamskem na pět bodů.

Kontinentální hokejová liga:

Ufa - Dynamo Moskva 3:2 v prodl., Kazaň - Dinamo Minsk 3:1 (Sekáč 1+2), Nižněkamsk - Petrohrad 1:3.