11. prosince 2015 • 18:27

Kanaďan Trivino v Olomouci hrát nebude, sáhlo po něm Znojmo

Autor: ,
Corey Trivino v Olomouci neuspěl, bude hrát za Znojmo
TOP VIDEA
SESTŘIH Premier League: Everton - Manchester City 4:0. Velký debakl Guardiolova týmu SESTŘIH Premier League: Everton - Manchester City 4:0. Velký debakl Guardiolova týmu
SESTŘIH La Ligy: Sevilla - Real Madrid 2:1 SESTŘIH La Ligy: Sevilla - Real Madrid 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kanadský útočník Corey Trivino za extraligovou Olomouc hrát nebude. Pětadvacetiletý hokejista byl v klubu na týdenní zkoušce a absolvoval s týmem tři tréninky, ale trenéry nepřesvědčil a smlouvu nezískal. Jeho další kroky vedly do Znojma, jehož dres má obléci již dnes v utkání EBEL ligy proti Dornbirnu.Trivina si na draftu NHL v roce 2008 vybrali jako 36. hráče v pořadí New York Islanders, ale slavnou soutěž nikdy neokusil. Naposledy působil ve Vladivostoku v Kontinentální lize.
"Nejevil se natolik dobře, aby se v našem týmu prosadil. Proto od nás odešel," uvedl generální manažer Olomouce Erik Fürst.

Po rodákovi z Toronta vzápětí sáhlo Znojmo. "Byli jsme s Coreym v kontaktu delší dobu, máme na něj reference z Ruska i Německa, kde si zahrál. Chtěli jsme centra, Corey má kvalitní bruslení, je technicky zdatný, navíc umí alternovat i jako křídlo," prohlásil na klubovém webu sportovní manažer Orlů Rostislav Dočekal.

Témata:  sporthokejolomoucTrivinoznojmo