Mazancovi se dál daří, odchytal půl zápasu a pustil jediný gól

0
Hvězdy vyvedly partnerky: kdo dorazil na vyhlášení Fotbalisty roku?
PRVNÍ DOJEM ze čtvrtfinále: Motor se zlepšuje, ale dostává lekci, co Třinec umí

PŘÍPRAVA NA NHL | Marek Mazanec z Nashvillu odchytal v přípravě na NHL první polovinu utkání v Columbusu při porážce 2:3 v prodloužení. Za 29 a půl minuty strávené na ledě inkasovala bývalá opora hokejistů Plzně z 15 střel jednu branku.

Mazance překonal pouze Ryan Craig, který 22 vteřin před koncem první třetiny otevřel skóre. Ve 30. minutě za stavu 0:1 přepustil Mazanec místo Finovi Juusemu Sarosovi. Predators sice díky golům Anthonyho Bitetta a Yanicka Webera otočili stav, ale v 56. minutě vyrovnal Paul Bittner a v čase 62:49 rozhodl Brandon Dubinsky.

V dresu Floridy, která v úterý sehrála hned dva duely s Nashvillem, se ještě ani v zápase na ledě Tampy Bay o dva dny později neobjevil čtyřiačtyřicetiletý útočník Jaromír Jágr . Panthers prohráli 0:2. Další zápas odehraje Florida v neděli v Londonu proti Dallasu.

Tomáš Plekanec už si znovu plní klubové povinnosti

Výsledky:

Columbus - Nashville 3:2 v prodl. (1:0, 0:1, 1:1 - 1:0)
Branky: 20. Craig, 56. Bittner, 63. Dubinsky - 34. Bitetto, 47. Weber. Brankář Marek Mazanec (Nashville) odchytal 29:24 minuty, inkasoval z 15 střel jednu branku a měl úspěšnost zákroků 93,3 procenta.

New York Rangers - New Jersey 3:1 (2:0, 0:1, 1:0)
Branky: 10. a 45. Pirri, 4. Gilmour - 33. Wood.

Toronto - Buffalo 0:1 po sam. nájezdech
Rozhodující sam. nájezd: Moulson.

Montreal - Ottawa 3:4 v prodl. (1:2, 2:1, 0:0 - 0:1)
Branky: 3. McCarron, 26. Gallagher, 30. Redmond - 28. a 61. Hoffman, 2. Puempel, 8. Ryan.

Tampa Bay - Florida 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)
Branky: 24. Morin, 55. Point.

Winnipeg - Minnesota 4:1 (0:0, 2:1, 2:0)
Branky: 24. Perreault, 35. Connor, 46. Ehlers, 59. Copp - 21. Dumba.