25. září 2017 • 19:09

Příbram vyhrála v Hradci Králové a dotáhla se na něj v tabulce

0
Fotbalisté Příbrami v 9. kole druhé nejvyšší soutěže vybojovali důležité vítězství 2:0 na hřišti Hradce Králové. Duel dvou exligových celků rozhodly už v úvodu góly Karstena Ayonga a Marka Kodra. V tabulce FNL se vítězové na sedmém místě dotáhli na šestý Hradec na rozdíl jediného bodu.

Pro Hradec to byl poslední zápas na Všesportovním stadionu předtím, než začne rekonstrukce demolicí jedné z tribun. Ovšem příliš dobře se s ním neloučil. Už v 7. minutě neuhlídala obrana Ayonga, který střelou k tyči otevřel skóre.

Příbram byla aktivnější a Ayong měl další dobrou střelu, kterou však brankář Ottmar chytil. V 19. minutě bývalý reprezentant Skácel nacentroval z rohového kopu a stoper Kodr navýšil příbramské vedení. Náskok už si hosté pohlídali a nedovolili domácím duel zdramatizovat.