Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Hranice : Strakonice - 14. dubna 2024   14:00

Hranice
Hranice
4' Pelák  • 5' Ševčík  • 6' Piwko  • 7' Pinkas  • 11' Pelák  • 13' Korger  • 15' Kučera  • 17' Dořičák  • 18' Pelák  • 25' Klus  • 31' K. Galia  • 35' Korger  • 36' Korger  • 40' Filon  • 47' Piwko  • 50' Ševčík  • 52' Korger  • 58' Š. Kubeša
23:35
(13:19)
Strakonice
Strakonice
2' Němec   • 3' Sedláček   • 5' Němec   • 7' Němec   • 8' M. Nejdl   • 8' Němec   • 12' Wildt   • 17' Wildt   • 18' Sedláček   • 19' M. Nejdl   • 20' M. Nejdl   • 21' Bičiště   • 22' Sedláček   • 24' Landsinger   • 26' Bičiště   • 28' M. Nejdl   • 28' Bičiště   • 29' Landsinger   • 30' Landsinger   • 31' Wildt   • 33' Bernhard   • 34' Bičiště   • 38' Wildt   • 38' Bernhard   • 40' Sedláček   • 42' Bernhard   • 43' Zdychynec   • 45' Bernhard   • 49' Zdychynec   • 51' Zdychynec   • 55' Němec   • 59' Landsinger   • 60' Bičiště
Hranice
Juráš, Vyorálek – Pinkas, Kučera, Klus, Ševčík, Pelák, Folwarczný, Korger, Dořičák, Filon, K. Galia, Hollaschke, Piwko, Brož, Š. Kubeša.
Bubeníček, Petruška
SH Žáčkova, Hranice
Strakonice

To už je ode mě pro dnešek vše. Tímto Vám děkuji za pozornost a zase někdy na počtenou.
Strakonice ve druhém poločas nic neponechaly náhodě a došly si pro jisté vítězství. Hosté nakonec zvítězili o propastných dvanáct branek. Hranice usilovaly o comeback na začátku druhého poločasu, moc se jim ale nedařilo, kvůli čemuž se pořádně nedostaly na dostřel. V závěru se utkání víceméně dohrávalo. Strakonice si tak zajistily udržení v nejvyšší soutěži, zatímco Cement bude muset do baráže.
TJ Cement Hranice – HBC JVP Strakonice 1921 23:35 (13:19)
Nejvíce branek: Korger 8/4, Pelák 3, Piwko 3/1 – Němec 5, Bičiště 5, Bernhard 4. Rozhodčí: Bubeníček, Petruška. Sedmimetrové hody: 5/5 – 2/2. Vyloučení: 1:3.
60'
David Bičiště se ještě jednou prosazuje po nádherné kombinaci.
59'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Ondřej Landsinger).
58'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Šimon Kubeša).
57'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Martin Mošovský).
55'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Martin Němec).
54'
Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Martin Mošovský).
52'
Dan Korger dostal fantastickou přihrávku do běhu a i při nedostatku času přesně zakončil.
51'
Filip Zdychynec zůstává při chuti a prosazuje se také střelou přes obránce.
50'
Jan Ševčík individuálním průnikem zaskočil všechny obránce a připsal si zasloužený gól.
49'
Hosté na první pokus orazítkovali brankovou konstrukci, z dorážky už se ale Filip Zdychynec nemýlil.
47'
Luďka Piwka bránil pouze jeden hráč, takže domácí spojka se mohla bez problémů prosadit.
47'
Hranice se po dlouhé době dostaly také do úniku, jenže Filip Dořičák svou tvrdou ránou orazítkoval obě tyčky!
46'
Tempo hry už začíná trochu zpomalovat, přece jen desetibrankové vedení Strakonic už je prakticky rozhodující.
45'
Adam Bernhard předvedl další skvělý obranný zákrok, za který byl odměněn snadnou brankou.
44'
Luděk Piwko se poprvé zhostil sedmimetrového hodu a ani on se nemýlil.
43'
Do brejku se dostal Filip Zdychynec. Ten musel zakončovat z většího úhlu, ale stejně dokázal rozvlnit síť.
42'
Adam Bernhard opět utekl a jistě skóroval.
41'
Martin Mošovský měl na svědomí první sedmičku Strakonic a navyšuje vedení svého celku.
41'
Vyloučení pro tým TJ Cement Hranice (Dan Korger).
40'
Tvrdá rána Ondřeje Sedláčka byla sražená přímo za záda domácího brankáře.
40'
Milan Filon i v pádu nechytatelně zakončil a zapisuje se tak na střeleckou listinu.
39'
Další únik už Strakonice nezrealizovaly, stále budou muset pokračovat v bránění.
38'
Adam Bernhard také unikl domácí defenzivě a bez problémů překonal brankáře.
38'
Eduard Wildt opět slaví, při úniku měl velmi snadnou práci.
36'
Dan Korger se dostádá do formy a připisuje si již svůj sedmý gól v duelu.
35'
Dan Korger střelou mezi nohy brankáře dostal míč do sítě.
35'
Oddechový čas pro Hranice.
34'
David Bičiště trestá další zkaženou rozehrávku Hranic.
33'
Adam Bernhard bez problémů proměnil samostatný únik.
32'
Dan Korger si při sedmičce přišel i na druhého gólmana Strakonic.
31'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Eduard Wildt).
31'
Kristian Galia otevírá skóre druhého poločasu.
31'
Zpočátku první půle vypadal zápas velmi vyrovnaně, Hranice dokonce v jednu chvíli vedly o dvě branky. Před přestávkou si však uzmuly slovo Strakonice, které si nakonec vypracovaly šestibrankové vedení, takže do druhého poločasu budou nastupovat v mnohem lepší pozici.
Druhý poločas začne přibližně ve 14:50.
30'
30'
Ondřej Landsinger si našel odražený míč, navyšuje vedení a hosté nejspíš půjdou do šaten v dobrém rozmaru.
29'
Ondřej Landsinger skóruje z brejku a Strakonice i nadále utíkají svému soupeři.
29'
28'
David Bičiště sice poslal míč do břevna, ale od něj se dostal až za brankovou čáru.
28'
Strakonice pokračují v jednoduchých a úspěšných akcích, další gól do pléna tak přidává Marek Nejdl.
26'
Dan Korger zůstává při sedmimetrových hodech stoprocentní.
26'
David Bičiště také mířil přesně a Strakonice si stále drží pohodlné vedení.
25'
Šimon Klus propálil všechny obránce před sebou, Hranice se tak prosazují po dlouhých šesti minutách.
25'
Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Filip Zdychynec).
24'
Ondřej Landsinger velmi chytrým lobem z levého křídla ještě navýšil vedení svého týmu.
24'
Oddechový čas pro Strakonice.
24'
Jindřich Mráz si připisuje velmi důležitý zákrok a hlavně díky němu si Strakonice drží dvoubrankové vedení.
22'
Ondřej Sedláček z dálky nechytatelně zakončil pod horní tyč.
21'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (David Bičiště).
20'
Marek Nejdl vypálil tak tvrdě, až brankář neudržel míč před brankovou čárou, i když si na něj sáhl.
19'
Dan Korger ze sedmičky míří do pravé šibenice a připisuje si další branku.
19'
Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Eduard Wildt).
19'
Marek Nejdl se s tím nepáral a z rychlého brejku srovnává stav utkání.
18'
Ondřej Sedláček střelou do protipohybu totálně zaskočil domácího brankáře.
18'
Matěj Pelák se štěstím propálil strakonického brankáře.
17'
Eduard Wildt se prosadil z podobné pozice jako před chvílí soupeř.
17'
Filip Dořičák si našel prostor na levém křídle a při zakončení byl úspěšný.
15'
Hranice jdou poprvé v utkání do vedení, stará se o to Vít Kučera.
14'
Dan Korger bez větších potíží proměnil první sedmičku utkání.
13'
Gól vstřelil tým TJ Cement Hranice (Dan Korger).
12'
Hosté se prosazují z dalšího brejku, z pravého křídle úspěšně doskakoval Eduard Wildt.
11'
Domácí to po delší době hodně pěkně vykombinovali, na konci úspěšné akce byl Matěj Pelák.
10'
Strakonice jsou nyní mnohem lepší týmem, většinu času útočí a teď dokonce vystihly rozehrávku soupeře.
9'
Žlutá karta pro tým TJ Cement Hranice (Matěj Pelák).
8'
Martin Němec už byl při zakončení pod tlakem, i přesto znovu dokázal najít cestu přes domácího gólmana.
8'
Marek Nejdl z dálky poslal míč přímo do pravé šibenice, hosté si tedy pořád drží vedení.
7'
Matyáš Pinkas se z velké blízkosti bez problémů trefil mezi nohy brankáře.
7'
Martin Němec se opět velmi šikovně uvolnil a opět rozvlnil síť Hranic.
6'
Strakonice zatím nebrání příliš důrazně, čehož využil také Luděk Piwko.
5'
Martin Němec je na pozici pivota i nadále úspěšný, protože se znovu prosadil.
5'
Jan Ševčík vzal veškerou zodpovědnost na sebe a přesnou střelou z dálky poslal míč k pravé tyči.
4'
Matěj Pelák otevírá skóre za domácí, prostor dostal na levém křídle.
3'
Ondřej Sedláček se prosazuje přesným zakončením z levé strany.
2'
Martin Němec si připisuje první branku utkání, na post pivota totiž dostal výbornou přihrávku.
1'

TJ Cement Hranice: Juráš, Vyorálek – Pinkas, Kučera, Klus, Ševčík, Pelák, Folwarczný, Korger, Dořičák, Filon, K. Galia, Hollaschke, Piwko, Brož.
Trenér: Radek Diviš.

HBC JVP Strakonice 1921: Mráz, Mir. Tíkal – Bernhard, Masák, A. Nejdl, Zdychynec, Němec, Landsinger, Mošovský, M. Nejdl, Bičiště, Sedláček, Krejčí, Mic. Tíkal, Wildt, Pek.
Trenér: Michal Zbíral.

Rozhodčí: Bubeníček, Petruška.
HBC JVP Strakonice 1921
Strakonice v základní části vybojovaly pouze osm bodů, v rámci Play-out už dokázaly získat rovnou polovinu, takže se zatím úspěšně vzdalují baráži. Dnešní hosté totiž v prvním vzájemném duelu zdolali Hranice a následně si připsali i velmi cenné vítězství nad Novým Veselím, čímž napravili selhání s Maloměřicemi. Udržení ale Strakonice ještě zdaleka nemají jisté, dost napoví dnešní duel.

Poslední tři utkání
Jičín vs. Strakonice – 37:26
Strakonice vs. Nové Veselí – 29:24
Maloměřice vs. Strakonice – 29:27
TJ Cement Hranice
Hranice si v rámci Play-out už o jedno místo pohoršily ve srovnání se základní částí, kdy skončily předposlední. Maloměřicím se totiž zpočátku velmi dařilo, takže brněnský tým má aktuálně na Cement jednobodový náskok. Ten ale ve vzájemném souboji s tímto sokem zvítězil, tudíž na něj aktuálně ztrácí pouze jeden bod. Hranice se ale stále potřebují přehoupnout přes třetí Strakonice, na které mají čtyřbodovou ztrátu, aby se vyhnuly baráži. Dnešní utkání bude tedy velmi důležité.

Hranice vs. Jičín – 32:36
Nové Veselí vs. Hranice – 28:25
Hranice vs. Maloměřice – 30:27
Dobré odpoledne všem fanouškům házené! Skupina o udržení v rámci Chance Extraligy mužů se blíží do své poloviny, takže Hranice čeká lítý boj se Strakonicemi o velmi důležité body, které mohou ve výsledku rozhodnout. Tímto jste k utkání srdečně zváni a přeji příjemnou počtenou.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:00.