Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Strakonice : Nové Veselí - 27. března 2024   19:00

Strakonice
Strakonice
1' Bernhard  • 4' M. Nejdl  • 5' Sedláček  • 6' Sedláček  • 6' Bičiště  • 7' Němec  • 9' Wildt  • 11' Němec  • 16' Wildt  • 19' Sedláček  • 23' Sedláček  • 24' Sedláček  • 28' Bičiště  • 30' Němec  • 32' Němec  • 34' Sedláček  • 36' Bernhard  • 39' Bernhard  • 42' Bičiště  • 48' Wildt  • 53' Němec  • 55' Němec  • 55' Landsinger  • 58' Landsinger  • 60' Němec
29:24
(14:11)
Nové Veselí
Nové Veselí
1' Ogoun   • 2' D. Flajsar   • 4' Ogoun   • 7' Navrátil   • 11' Štěpán   • 20' Melichar   • 21' Koníček   • 23' Melichar   • 26' Krejz   • 30' Halíček   • 30' Halíček   • 34' Krejz   • 35' Krejz   • 37' Štěpán   • 40' D. Flajsar   • 43' Štěpán   • 43' Dlouhý   • 43' Koníček   • 48' Halíček   • 50' Navrátil   • 58' Dlouhý
Strakonice
Josef Čapek – Lukáš Veselý
hala Strakonice
320 diváků
Nové Veselí

HBC JVP Strakonice 1921 – TJ Sokol Nové Veselí 29:24 (14:11)
Nejvíce branek: Němec 8/1, Sedláček 6, Bernhard 3 – D. Flajsar 5/3, Štěpán 3, Halíček 3. Rozhodčí: Josef Čapek – Lukáš Veselý. Sedmimetrové hody: 4/4 – 4/3. Vyloučení: 7:3. Diváci: 320.
Zápas je u konce. Strakonice hrály velice dobře, ve výraznějším odskoku byly téměř celý druhý poločas. A chvíle, kdy se soupeř dotáhl na 1, 2 góly, ustály parádně. Zcela po zásluze si připisují výhru o pět branek a druhou výhru ve skupině o záchranu. Naopak Nové Veselí prohrálo i druhý duel v této skupině a má tedy nejhorší formu ze všech pěti celků.
60'
Martin Němec vstřelil poslední branku zápasu. Celkem jich dnes nasázel rovnou osm.
58'
David Dlouhý už spíše jen kosmeticky upravuje. Nyní už to Nové Veselí nemůže stihnout dotáhnout.
58'
Jan Běloch si vzal poslední oddechový čas.
58'
Je rozhodnuto. Ondřej Landsinger dostal míč do volného prostoru na pravé straně před brankovištěm, natáhl se a poslal balon o zem do branky.
56'
David Flasjar dostal k dispozici sedmičku, kterou ale zahodil! Míč poslal přímo do levé nohy brankáře Mirka Tíkala, který si přišel do branky právě pro tento zákrok.
55'
Ondřej Landsinger poslal domácí opět do čtyřbrankového vedení, a to po střele s pravého křídla o zem. Nyní je pravděpodobně o osudu zápasu již rozhodnuto.
55'
Martin Němec se opět prosadil z pivota. Následně jednoduše poslal míč do branky odrazem o zem.
55'
Michal Zbíral si vzal další oddechový čas.
53'
Martin Němec si připsal na svůj střelecký účet již šestou branku v tomto zápase.
51'
Další sedmička, tentokrát se jí ujal David Flajsar. Ten byl úspěšný, míč hodil po druhém nápřahu do pravé spodní části strakonické svatyně.
50'
Michal Zbíral si vybral oddechový čas.
50'
Radek Navrátil propálil domácího gólmana po přískoku z pravého křídla a obstřelu na vzdálenější tyčku
50'
Martin Mošovský má na kontě už třetí úspěšnou sedmičku. Míč poslal do levého dolního růžku hned z prvního nápřahu.
49'
David Flajsar snižuje opět na rozdíl dvou branek. Míč poslal ze sedmičky přímo do středu branky z prvního nápřahu.
49'
Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Marek Nejdl).
48'
Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Eduard Wildt).
48'
Na druhé straně se prosadil Eduard Wildt z pravého křídla obstřelem gólmana do spodní části branky.
48'
Robert Halíček na druhé straně pálil z pivota. Protáhl se přes soupeře a poslal míč do branky.
46'
Martin Mošovský se chopil dalšího sedmimetrového hodu. A poradil si s ní, i když se štěstím. Míč hodil do gólmana, od toho se ale balon odrazil do branky.
46'
Vyloučení pro tým TJ Sokol Nové Veselí (David Dlouhý).
43'
Tomáš Koníček se prosadil z pravé strany. Nabíhal na křídlo, ale pak skočil k brankovišti a poslal míč do levého dolního růžku.
43'
Martin Mošovský vzal sedmičku na sebe a skóroval hned z prvního nápřahu.
43'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (David Dlouhý).
43'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Ondřej Štěpán).
42'
Trenér Jan Běloch si vyžádal oddechový čas.
42'
A hned vzápětí se prosadil David Bičiště. Strakonice si tak opět přisvojily ztracený čtyřbrankový náskok.
41'
První sedmičku pro Strakonice proměnil Martin Němec.
40'
David Flajsar dokázal tentokrát skórovat ze hry.
39'
Adam Bernhard se trefuje podruhé v rychlém sledu.
37'
Druhý poločas je zatím dost aktivní. Gól zapisuje nyní Ondřej Štěpán.
36'
Na druhé straně usměrnil míč do sítě Adam Bernhard.
35'
Lukáš Krejz skóroval, následně Veselí ubránilo útok soupeře, a Krejz se do toho opřel znovu. Na kontě tak má již tři branky.
34'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Lukáš Krejz).
34'
Ondřej Sedláček ale v mžiku odpovídá gólem ze hry.
33'
První sedmička zápasu proměnil David Flajsar.
33'
Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Petr Masák).
32'
Martin Němec otevírá střeleckou listinu druhého poločasu.
31'
Vyloučení pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Tomáš Koníček).
31'
První poločas je minulostí. Úvodní minutky měli lepší hosté, pak ale převzali iniciativu domácí, kteří už se vedení po zbytek poločasu nevzdali. Dobře soupeře bránili, vytvořili si i náskok, který nyní činí tři branky. Ještě je před námi ale dalších třicet minut.
30'
30'
Robert Halíček stihl ještě v posledních sekundách prvního poločasu překonat soupeřova brankáře.
30'
Martin Němec využil volného prostoru, do kteérho se nacpal a umístil do branky už třetí gól.
30'
Robert Halíček odpovídá v přesilové hře. Dnes je to jeho první branka.
29'
Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (David Bičiště).
28'
David Bičiště využil přesilovou hru střelou ze středu k tyči
27'
Vyloučení pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Miroslav Štohanzl).
26'
25'
24'
Ondřej Sedláček se prosadil z dálky. Seběhl si z pravé spojky a skóroval na vzdálenější tyčku.
24'
Domácí tým si vyžádal oddechový čas.
23'
David Melichar na druhé straně odpověděl skoro stejně. Z dálky ze střední spojky vmetl míč do branky, ovšem do pravé části a odrazem o zem.
23'
Ondřej Sedláček navyšuje za Strakonice po čtyřech minutách. Trefil se parádně, ze střední spojky, dalekonosnou ránou do levé spodní části branky.
21'
Nové Veselí po velice dlouhé době vstřelilo dvě branky v řadě. Prosadil se nyní Tomáš Koníček.
20'
David Melichar si doběhl na střed. Vyskočil si a pálil přímo do brankáře, od kterého se ale míč přece jen odrazil do branky.
19'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Ondřej Sedláček).
16'
Eduard Wildt se prosadil z pravého křídla po parádní přihrávce. Míč poslal přímo pod víko. Na změnu stavu jsme čekali pět dlouhých minut.
13'
12'
Žlutá karta pro tým TJ Sokol Nové Veselí (Miroslav Štohanzl).
11'
Po pěti minutách se prosadili znovu také hosté. Ondřej Štěpán dostal míč na levé křídlo a obstřelil brankáře na vzdálenější tyčku.
11'
Vyloučení pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Martin Němec).
11'
Martin Němec dává svému týmu už čtyřgólový náskok. Tentokrát dostal parádní pas do pivota obloučkem přes obranu, "převrátil" se do brankoviště a poslal míč na zadní tyčku.
10'
Hosté si vzali oddechový čas.
9'
Eduard Wildt dostal pas na pravé křídlo. Odtamtud si přiskočil k brance a prosadil se střelou o zem.
7'
Martin Němec vrací Strakonicím dvoubrankové vedení. Otočil se na levé straně čelem k brance, uvolnil se a vypálil do zadní části branky.
7'
Radek Navrátil pálil úspěšně z pravého křídla na zadní tyčku.
6'
David Bičiště se taktéž prosadil ze středu a Strakonice poprvé v duelu vedou o dva góly.
6'
Ondřej Sedláček se trefuje podruhé v řadě. Tentokrát se prosadil ze středu dobrou ránou.
5'
4'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (Pavel Ogoun).
4'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Marek Nejdl).
3'
Žlutá karta pro tým HBC JVP Strakonice 1921 (Martin Němec).
2'
Gól vstřelil tým TJ Sokol Nové Veselí (David Flajsar).
1'
Gól vstřelil tým HBC JVP Strakonice 1921 (Adam Bernhard).
1'
Úvodní branku zápasu dnes vstřelil Pavel Ogoun.
1'

HBC JVP Strakonice 1921: Mráz, Mir. Tíkal – Bernhard, Masák, Zdychynec, Němec, F. Lukeš, Landsinger, Mošovský, M. Nejdl, Bičiště, Brůha, Sedláček, Mic. Tíkal, Wildt, Pek.
Trenér: Michal Zbíral

TJ Sokol Nové Veselí: Schams, J. Doležel – Štěpán, Jochman, Ogoun, Halíček, Navrátil, M. Popela, D. Flajsar, Melichar, Koníček, Mi. Štohanzl, Krejz, Dlouhý.
Trenér: Jan Běloch

Rozhodčí: Josef Čapek – Lukáš Veselý.
Strakonice začaly play-out velice dobře, první krok k záchraně udělalo výhrou 31:22 nad Hranicemi. Následně ale možná trochu nečekaně padly s Maloměřicemi o dvě branky. Aktuálně tedy disponují 10 body a v pětičlenné tabulce skupiny o záchranu jsou třetí. Nové Veselí zatím ve skupině o udržení odehrálo pouze jeden jediný duel. V domácím zápase podlehlo Jičínu o 6 gólů. Veselští mají ale na kontě 20 bodů a baráž se jich s velkou pravděpodobností stejně týkat nebude. Ve skupině jsou druzí.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.