Házená - Extraliga muži -  ONLINE PŘENOS -  Zubří : Královo Pole - 13. dubna 2024   18:00

Zubří
Zubří
4' Dufek  • 7' Cibulec  • 11' Kyryljuk  • 12' Kyryljuk  • 13' Kunert  • 15' Đurović  • 21' Kunert  • 23' Mičkal  • 24' Kyryljuk  • 25' Kunert  • 26' Kunert  • 30' Bajer  • 31' Kyryljuk  • 33' Đurović  • 35' Kunert  • 36' Kunert  • 37' Kyryljuk  • 39' Kyryljuk  • 40' Kunert  • 41' Kyryljuk  • 44' Kyryljuk  • 49' Bajer  • 50' Mičkal  • 52' Cibulec  • 53' Bajer  • 55' Kunert  • 60' Chovanec
31:24
(15:13)
Královo Pole
3' Bosák   • 6' Vukićević   • 10' Kukulovski   • 18' Bosák   • 19' Kocich   • 21' Burget   • 26' Burget   • 29' Kasal   • 30' Vukićević   • 32' Vukićević   • 33' Kocich   • 36' R. Flajsar   • 39' Tóth   • 42' R. Flajsar   • 44' Vukićević   • 45' Tóth   • 46' Erbes   • 51' Kukulovski   • 52' Erbes   • 54' Stein
Zubří
Krůpa, Dufek, Malina – Chovanec, Bajer, Holčák, Kyryljuk, F. Navrátil, O. Krupa, Cibulec, Mičkal, Đurović, Kunert, Hrachovec, Tomášek, Přerovský.
Pavel Friedel, Tomáš Kučerka
Robe Aréna Zubří

HC ROBE Zubří – SKKP Handball Brno 31:24 (15:13)
Nejvíce branek: Kunert 9, Kyryljuk 8, Mičkal 6/5 – Vukićević 9/4, Kocich 2, Tóth 2. Rozhodčí: Pavel Friedel, Tomáš Kučerka. Sedmimetrové hody: 5/5 – 4/4. Vyloučení: 5:11. ČK: Tóth, Kolečkář (BNO).
Je konec. HC ROBE Zubří doma poráží tým SKKP Handball Brno poměrem 31:24. Zubří po prvním poločase vedlo o dvě branky a v tom druhém postupně navyšovalo náskok. Hosty z Brna trápila nepřesnost v koncovce i častá vyloučení. Nejlepším střelcem Zubří byl dnes devítigólový Sebastian Kunert, to na straně Kéniku vstřelil devět gólů Luka Vukićević.
60'
Adam Chovanec se raduje po sehrávce na pivota, domácí šikula procpal balon mezi nohama brankáře.
60'
Pavel Dufek likviduje sehrávku hostů na pivota.
59'
Hosté poté ztrácí míč, jenže Zubří na druhé straně vyrobilo kroky.
59'
Zubří se nepovedla sehrávka na pravou stranu, po ní přichází jenom nepřesná střela.
58'
Hosté trefují z levé strany tyčku a poté ztrácí i držení míče.
58'
Domácí se provinili útočným faulem necelé tři minuty před koncem zápasu.
57'
Oddechový čas pro tým HC ROBE Zubří.
57'
Kénik ale po rohovém hodu vyrobil následně jenom nepřesnou střelu.
57'
Hosté zůstávají na balonu po teči Zubří.
56'
Oba celky selhaly v zakončení. Na míči jsou toho času hosté z Brna, ti ale jdou do zformované obrany.
55'
Sebastian Kunert dostává domácí tým v přesilovce do šestibrankového vedení.
55'
Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Jakub Tóth).
55'
54'
Oddechový čas pro tým SKKP Handball Brno.
54'
Adam Stein poprvé v utkání skóruje. Míč dostal do sítě poté, co trefil domácího brankáře, 29:24.
53'
Pavel Bajer dostal balon od ležícího spoluhráče, seběhl si z levé strany k čáře a pak poslal míč z výskoku přesně k tyčce.
53'
Zubří získalo balon na pravé straně a domácí jdou tahat čas.
52'
Jakub Cibulec ale vzápětí vrací domácímu týmu pětibrankový náskok po rychlém kontru.
52'
Šimon Erbes se raduje krátce po oddechovém čase Kéniku. Z levé spojky se trefil přesně k tyčce.
52'
51'
Tomáš Mičkal dostal z nařízené sedmičky míč do sítě technickým pokusem.
51'
Zubří má k dispozici sedmimetrový hod.
51'
Dejan Kukulovski prošel mezi dvěma obránci a z pivota poslal balon v pádu přesně k tyčce.
50'
Tomáš Mičkal zakončil kombinaci Zubří střelou z levého křídla. S pomocí palubovky dostal balon pod nohama brankáře do sítě.
50'
Tým z Brna last-minute pokusem trefují jenom tyčku domácí svatyně.
49'
Kénik zůstává na balonu, hosté mají 9m hod.
49'
Pavel Bajer v přesilovce dává domácím čtyřbrankový náskok. Domácí šikula prošel z pravé strany k lajně a z výskoku levačkou dostal balon k vzdálenější tyčce, 25:21.
48'
Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Luka Vukićević).
48'
Pavel Dufek likviduje sehrávku hostů na pivota. Domácí nyní nebudou nikam spěchat.
47'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Jakub Cibulec).

Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Martin Kocich).
47'
Zubří ale poté neskóruje a na míči jsou hosté z Brna. Ti jdou ale do zformované obrany.
46'
Šimon Erbes si zapisuje po sehrávce na levé křídlo první branku zápasu.
46'
Po odpískání došlo na polovině domácích na emoce, ale zůstalo jenom u slov.
45'
Čas je zastaven, hrací plocha musí být po pádu na pravé straně vysušena.
45'
Jakub Tóth skóruje po sehrávce hostů na pivota a snižuje náskok domácích na čtyři branky, 24:20.
44'
Tomáš Kyryljuk ale poté po rychlém kontru vrací domácím zpátky pětibrankový náskok.
44'
Luka Vukićević uspěl po rychlém kontru.
43'
Kénik měl poté 9m hod, ale po něm přišla jenom nepřesná střela.
43'
Hosté dostali balon do branky až po hvizdu.
42'
Akce hostů byla na levé straně zastavena, Kéenik má 9m hod.
42'
Radek Flajsar ukončuje skoro čtyři minuty střeleckého ticha ze strany hostů, 23:18.
41'
Tomáš Kyryljuk potvrdil roli nejlepšího střelce domácího celku, 23:17.
40'
Kéniku vyschnul střelecký prach, hosté našli nyní po sehrávce jenom ruku domácího brankáře.
40'
Sebastian Kunert dostal přihrávku do běhu a nikým nehlídán posílá balon k tyčce, 22:17.
39'
Tomáš Kyryljuk domácí dostává už do čtyřbrankového náskoku. Hosté si stále nevybrali oddechový čas.
39'
Jakub Tóth dostal balon na pivota a po otočce jej dostal přesně k tyčce, 20:17.
39'
Kénik poté ale po rychlém kontru trefuje jenom ruku domácího brankáře.
37'
Gól vstřelil tým HC ROBE Zubří (Tomáš Kyryljuk).
36'
Radek Flajsar ale poté z rychlé akce snižuje náskok Zubří na tři branky.
36'
Sebastian Kunert dostal dlouhou přihrávku na pravou stranu, pak se rozběhl k lajně a poslal balon k tyčce.
35'
Sebastian Kunert trestá technickou chybu Kéniku, po rychlém kontru posílá balon přesně k tyčce, 18:15.
34'
Domácí nechali dvakrát v krátkém čase nechat vyniknout brankáře hostů.
34'
Domácí zůstávají na míči, po držení mají 9m hod.
33'
Martin Kocich dostává hosty na rozdíl dvou branek, 17:15.
33'
Bogdan Đurović z čáry v pádu procpal balon mezi nohama brankáře hostů.
32'
Luka Vukićević prošel na lajnu a v pádu poslal balon levačkou přesně k tyčce, 16:14.
31'
Tomáš Kyryljuk otevírá střelecký účet druhého dějství z pravé strany.
31'
Zubří zůstává na balonu po teči jednoho z hostů.
31'
Zubří začalo první dějství na míči.
31'
Druhý poločas začne přibližně v 19:08.
30'
30'
Luka Vukićević naznačil a pak svou levačkou poslal balon ze sedmičky přesně k levé tyčce, 15:13.
30'
Hosté budou zahrávat sedmičku devět vteřin před koncem poločasu.
30'
Pavel Bajer dostal balon na pravou spojkou a expresně vyslal balon do levého rohu branky hostů.
30'
Martin Kocich dobře vyjel po míči na levé straně, ale ten domácí nakonec se štěstím udrželi.
29'
29'
Michal Kasal ze střední vzdálenosti posílá míč přesně k tyčce, 14:12.
29'
Domácí na ose trefují jenom blok hostů. Kénik jde na balon.
28'
Luka Vukićević naznačil a pak svou levačkou poslal balon do pravého vikýře domácí branky. Tady neměl Dufek nárok zasáhnout.
28'
Pavel Dufek sice dobře zasáhl proti střele z pivota, ale hosté mají sedmičku.
27'
Pavel Dufek vyrazil střelu z pravé strany, ale hosté zůstávají na míči.
27'
Domácí trefují po rychlém kontru jenom střed branky a balon jdou hosté z Brna.
26'
Daniel Burget snižuje po pěkné souhře náskok ROBE na čtyři branky, 14:10.
26'
Sebastian Kunert dostal po minele Kéniku balon do běhu a rychlý kontr zakončuje střelou k tyčce, 14:9.
25'
Sebastian Kunert dostal dlouhou přihrávku na pravou stranu. Pak si seběhl na osu a ostrou střelou propálil postoj brankáře Kéniku.
24'
Tomáš Kyryljuk prošel po levé straně jako nůž máslem a dává domácím poprvé v utkání tříbrankový náskok.
24'
Kénik nyní na pravé straně selhal v zakončení.
23'
Tomáš Mičkal posílá domácí z nařízené sedmičky do dvoubrankového náskoku.
23'
Domácí budou zahrávat sedmimetrový hod!
22'
Trenér hostů obdržel žlutou kartu.
22'
Jakub Tóth trefuje z pravé strany jenom tyčku domácí svatyně.
22'
Pokus domácích o rychlý brejk končí jenom nepřesným zakončením.
21'
Sebastian Kunert dostal přihrávku na pravou stranu a z výskoku překonává brankáře střelou okolo jeho hlavy, 10:9.
21'
Daniel Burget dostal prostor na pravé straně a ostrou střelou k tyčce srovnává skóre, 9:9.
20'
Čas stojí, hrací plocha musí být vysušena.
20'
Tomáš Mičkal překonává brankáře hostů ze sedmičky technickým pokusem.
20'
Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Dejan Kukulovski).
19'
Martin Kocich se raduje po sehrávce na pivota. Svou pravačkou poslal balon ostrou střelou přesně k tyčce.
19'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Adam Přerovský).

18'
Kénik je opět na míči po domácí minele při zakončení.
18'
Jakub Bosák uspěl s ukrytým podstřelem, ten prošel pod nohama brankáře do sítě, 8:7.
17'
Domácí pokus o rychlý kontr na druhé straně končí nezdarem.
16'
Luka Vukićević byl opět držen, ale poté last-minute střelou míjí branku Zubří.
16'
Radek Flajsar skončil na zemi na ose, hosté mají 9m hod.
16'
Dejan Kukulovski trefuje z osy jenom tyčku domácí branky.
15'
15'
Bogdan Đurović se prosazuje v přesilovce domácího týmu a ROBE už vede od dvě branky, 8:6.
14'
I Martin Kocich jde na dvě minuty na trestnou lavici za protesty. I on dostal míč do sítě, ale pan rozhodčí mu branku neuznal.
14'
Ruka je nahoře, hosté musí střílet.
13'
Sebastian Kunert si dává svou první branku v zápase po rychlé akci po levé straně hřiště, 7:6.
13'
Adam Stein byl vyloučen za nesportovní chování poté, co sice dostal míč do branky, ale bylo to s přešlapem.
12'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Pavel Bajer).
12'
12'
Tomáš Kyryljuk ale vzápětí srovnává stav po rychlé akci Zubří i přes faul Kukulovského.
12'
Luka Vukićević naznačil a pak vyslal svou levačkou ostrý projektil do horního rohu domácí branky, 5:6.
11'
Kénik bude zahrávat sedmimetrový hod.
11'
Tomáš Kyryljuk se prosazuje po lehkém držení mezi nohama brankáře hostů, 5:5.
10'
Dejan Kukulovski se prosazuje z levé strany ostrou střelou k tyčce, 4:5.
9'
ROBE byl písknut útočný faul, Kénik jde útočit do plných.
9'
Jakub Cibulec končí na zemi po držení, Zubří má 9m hod.
8'
Luka Vukićević naznačil a pak poslal balon z nařízené sedmičky přesně k tyčce, 4:4.
8'
8'
Oba týmy si rychle vyměnily držení míče, ale bylo to bez zakončení.
8'
Jakub Tóth poté na lajně trefuje jenom brankáře ROBE.
7'
Jakub Tóth byl držen na ose, hosté mají 9m hod.
7'
Jakub Cibulec ale rychle vrací vedení domácímu týmu po rychlém kontru, 4:3.
6'
Luka Vukićević dostal balon na čáru a pak jej z výskoku poslal přesně k tyčce, je srovnáno.
6'
Gól ze sedmimetrového hodu vstřelil tým HC ROBE Zubří (Tomáš Mičkal).
5'
Jeden z domácích byl poslán na zem na hranici šesti metrů, je tady sedmička pro ROBE.
5'
Matouš Kolečkář zastavil na ose útok ROBE a vidí poté červenou kartu.
5'
Luka Vukićević posílá ze sedmičky balon přesně k levé tyčce, je srovnáno 2:2.
5'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Ondřej Krupa).
4'
Pavel Dufek dostal přihrávku na pravou stranu a pak poslal balon ostře pod břevno branky hostů, 2:2.
3'
Hosté minuli přes celé hřiště opuštěnou domácí svatyni.
3'
Jakub Bosák dostává hosty poprvé na střeleckou tabuli po sehrávce na levé křídlo, 1:1.
2'
Tomáš Holčák poslal z nařízené sedmičky balon přesně k tyčce, 1:0.
2'
Domácí budou zahrávat sedmimetrový hod.
2'
Vyloučení pro tým HC ROBE Zubří (Adam Chovanec).
2'
Domácí trenér Josef Mazač viděl červenou a zároveň modrou kartu.
2'
Vyloučení pro tým SKKP Handball Brno (Matouš Kolečkář).
2'
Dejan Kukulovski trefil z pravé spojky jenom ruce brankáře.
1'
Martin Kocich byl držen na ose, hosté mají 9m hod.
1'
Kénik začal první dějství na balonu.
1'
Oba týmy nastupují na hrací plochu, za chvíli se začne hrát.

HC ROBE Zubří: Krůpa, Dufek, Malina – Chovanec, Bajer, Holčák, Kyryljuk, F. Navrátil, O. Krupa, Cibulec, Mičkal, Đurović, Kunert, Hrachovec, Tomášek.
Trenér: Josef Mazač

SKKP Handball Brno: Šamlot, Pyško, Furman – Kocich, Tóth, R. Flajsar, Erbes, Burget, Kukulovski, Flajšinger, D. Janda, Kasal, Kolečkář, Stein, Bosák, Vukićević.
Trenér: Pavel Hladík

Rozhodčí: Pavel Friedel, Tomáš Kučerka.
Dobrý den, vítejte u onlajn přenosu z házené. Nejvyšší tuzemská soutěž mužů má v sobotu třináctého duna na programu utkání o 5. – 8. místo. V něm na sebe narazí týmy HC ROBE Zubří a SKKP Handball Brno. Míč bude uveden do hry v 18:00.