Ve třetí třetině se už skóre neměnilo, jelikož domácí už hráli velmi defenzivně a snažili se ubránit své dvoubrankové vedení. To se jim také povedlo a tak Kazaň poráží Nižněkamsk na svém ledě 4:2.

Tímto se s Vámi loučím a děkuji za pozornost.
Střely na branku ve třetí třetině:

Kazaň - 8 (28)

Nižněkamsk - 9 (24)
60:00
59:50
Domácí vyhazují puk do středního pásma. Zápas je tedy rozhodnut.
59:29
Domácí drží puk za vlastní brankou u mantinelu.
58:30
Hosté vyvinuli velký tlak na branku Kazaně, ale Barulin zdatně odolává.
57:48
Branka hostí zůstává prázdná! Hosté to zkoušejí s šesti hráči v poli.
57:48
Oddechový čas pro hosty.
57:48
Cibák prověřil pozornost Barulina tvrdou střelou z mezikruží a domácí brankář si s jeho pokusem bez problémů poradil.
56:39
Před domácí brankou se do sebe pustili Panin s Koukalem. Domácí hráč obdržel trest 2+10. Koukal obdržel pouze 10 minutový trest.
56:31
Hosté se snaží o snížení, ale výrazně proti je Barulin, který si počíná sebejistě.
55:42
54:40
Domácí hrají přesilovku spíše na jistotu a nic složitého nevymýšlí.
53:42
Selujanov oslabuje svůj tým, když odchází na 2 minuty na trestnou lavici, když se provinil krosčekem.
53:00
Milovzorov nyní poctivě zaměstnal Barulina, když za jedno střídání na něj vyslal pět střel, které ke smůle útočníka dokázal domácí brankář všechny pochytat.
51:49
Zaripov přihrál před branku Abdullinovi, který trefuje pravou tyč!
50:33
Morozov se dostal přes obránce přímo před branku, odkud z dobré pozice minul.
49:15
Komaristyj si dojel nahozený puk a rychle se dostal před branku, odkud nedokázal překonat Barulina.
48:00
Domácí velmi pozorně brání a nenechávají hostům v jejich útočném pásmu žádný prostor.
46:56
Zaripov našel svojí přihrávkou volného Morozova, který střelou od modré čáry prověřil Sokolova.
45:44
Hraje se ve velké tempu, ale hru provází řada nepřesností.
44:23
Barulin předvedl další dobrý zákrok proti střele Netíka, který střílel z pravého kruhu.
43:22
43:11
Těreščenko se vydal v oslabení na útočný výlet, ale Sokolova střelou přes obránce nepřekonal.
42:00
Od modré čáry tvrdě střílel Selujanov, ale Barulin předvedl dobrý zákrok lapačkou a puk přikryl.
41:22
Kuljaš je vyloučen na 2 minuty za podražení.
41:15
Pesonen si najel mezi kruhy a vyslal dobrou střelu, kterou musel dobrým zákrokem vyrazit Sokolov.
40:01
Střely na branku ve druhé třetině:

Kazaň - 12 (20)

Nižněkamsk - 6 (15)
Druhá třetina se nesla v útočném duchu a také proto nám přinesla pět vstřelených branek, když tři branky vstřelili domácí, kteří se dostali do vedení 4:0. Poté začali střílet góly i hosté, kteří do konce třetiny snížili na 4:2 a zachovali si tak šanci na bodový zisk v tomto utkání.
40:00
39:03
Nižněkamsk právě vstřelil branku!
MARTIN CIBÁK předvedl dobrou individuální akci, kterou zakončil střelou přes obránce a ta zapadla přesně k pravé tyči. Asistence: Jegor Milovzorov.
37:50
Přečíslení Nižněkamsku nekončí dobře, když se do ofsajdu dostal Koukal.
36:47
Martin Cibák připravil výhodnou pozici pro MAXIMA PĚSTUŠKA, který střelou z pravého kruhu snižuje na rozdíl tří branek. Asistence: Martin Cibák.
35:00
Kazaň vstřelila branku!
ARŤOM LUKOJANOV si sjel mezi kruhy na přihrávku Ilji Nikulina a tvrdou střelou do levé šibenice navyšuje vedení svého týmu. Asistence: Ilja Nikulin, Jevgenij Bodrov.
33:35
32:30
Domácím se ale tato přesilovka příliš nedaří, když se nedokáží udržet v útočném pásmu.
31:35
Koukal je vyloučen na 2 minuty za podražení.
30:54
V brance Nižněkamsku nahrazuje Daltona jeho náhradník Sokolov!
30:54
Domácí využívají přesilovou hru, když střelu Ilji Nikulina vyrazil Dalton na hůl ALEXEJE TĚREŠČENKA a ten si už věděl v takovéto situaci rady a poslal puk pod horní tyčku. Asistence: Ilja Nikulin, Alexej Morozov.
29:33
Grot si pomohl v souboji rukama a dostává 2 minuty za držení.
29:15
Hosté sehráli velmi špatnou přesilovou hru, když se nedostali pomalu ani do útočného pásma.
28:20
Domácí drží kotouč na svých hokejkách a ukrajují čas ze svého oslabení.
27:15
Skačkov je vyloučen na 2 minuty za vražení na hrazení.
26:50
Další dobré zákroky si připsal Dalton, když kryl střelu Morozova a i následnou dorážku Abdullina.
25:45
Domácí pokračují ve svém tlaku, když se pokoušel Daltona překonat Obuchov, který vyslal tvrdou střelu z mezikruží, se kterou si hostující brankář s menšími problémy poradil.
23:53
Ilja Nikulin přihrál z rohu kluziště před branku ALEXEJI TĚREŠČENKOVI a ten střelou po ledě překonává Daltona. Asistence: Ilja Nikulin, Denis Zaripov.
22:30
Pesonen přihrál Immonenovi a ten z dobré pozice přestřelil.
21:45
Kazaň dobře brání střední pásmo a nepouští hosty k ohrožení Barulinovi branky.
20:55
Morozov se pokusil překvapit Daltona střelou z úhlu, ale to se mu nepodařilo, jelikož hostující brankář byl pozorný.
20:01
Střely na branku v první třetině:

Kazaň - 8

Nižněkamsk - 9
Skončila nám vyrovnaná první třetina, ve které se po šťastné brance dostali do vedení domácí, když dokázal skórovat Kornějev. Další branku jsme už v první třetině neviděli a tak se odchází do kabin za stavu 1:0 pro Kazaň.
20:00
19:15
Morozov se dostal ke střele z pravého kruhu, ale nedokázal trefit branku.
18:35
Selujanov se provinil podražením a přesilová hra hostí je u konce.
18:16
Obuchov vyloučen na 2 minuty za hákování. Přesilovou hru si nyní zahrají hosté.
18:14
17:30
Domácím se zatím nedaří udržet v útočném pásmu, když hosté vyhazují puky přes celé hřiště.
16:14
Bělov vyloučen na 2 minuty za hákování. Domácí budou hrát přesilovou hru.
15:39
Panin chyboval na modré čáře a domácí tak nedobrovolně ukončují pobyt v útočném pásmu.
14:55
Domácí se usadili v útočném pásmu, ale k výraznému ohrožení branky se nedostali.
13:48
O dobrou střelu přes obránce se nyní postaral Skačkov, ale bohužel puk skončil v lapačce Daltona.
12:16
Domácí působí po vstřelené brance sebejistěji a dostávají se více do hry.
11:19
Šťastnou branku nyní vstřelili domácí, když Denis Zaripov nahazoval puk na branku od modré čáry, který ještě před Daltonem změnil směr, když jej tečoval KONSTANTIN KORNĚJEV a puk tak skončil za bezmocným Daltonem. Asistence: Denis Zaripov.
9:45
Hru nyní doprovází velká řada nepřesností a tak se do šancí ani jeden z týmů nedostává.
8:35
Obuchov předvedl krásnou individuální akci, kterou zakončil střelou na bližší tyč, ale tu měl Dalton dobře pohlídanou a puk chytil.
6:59
Komaristyj se dostal mezi kruhy k puku, který mu přihrál Netík a ihned se pokusil o střelu, která skončila na hrudi připraveného Barulina.
5:50
Hosté rychlým pohybem dělají domácím značné problémy, kteří se nedokáží dostat do útočného pásma.
4:45
Polygalov měl na hokejce branku, ale bohužel selhal a místo odkryté branky, trefil pouze beton Barulina.
3:33
Milovzorov se rozjel a bez problémů přešel střední pásmo, ale jeho snahu ukončil jeho spoluhráč, který byl v ofsajdu.
2:41
Nahozený puk od modré čáry si Dalton pohlídal a rychle jej rozehrál na své obránce.
1:10
Začalo se velmi opatrně, když se hraje převážně ve středním pásmu.
00:01

AK Bars Kazaň: Barulin - Nikulin, Kornějev, Kuljaš, Medvěděv, Tokranov, Panin, Sokolov , Bodrov - Zaripov, Abdullin, Morozov - Pesonen, Immonen, Obuchov - Darzinš, Těreščenko, Petrov - Lukojanov, Golubov, Skačkov

Neftěchimik Nižněkamsk: Dalton - Běrezin, Blochin, Selujanov, Mamašov, Plechanov, Groť, Rozin, Bělov - Cibák, Pěstuško, Milovzorov - Netík, Koukal, Komaristyj - Subbotin, Polygalov, Krutov - Chochrjakov, J. Alševskij, S. Alševskij

Rozhodčí: Karabanov, Rochačjov - Metalnikov, Sirotkin.
Neftěchimik Nižněkamsk

Nižněkamsk se nachází na osmé příčce Východní konference se ziskem sedmapadesáti bodů, které vybojoval v sedmatřiceti zápasech. Nižněkamsk dokázal poslední tři zápasy dotáhnout do prodloužení, ve kterém se dvakrát radoval z vítězství a v jednom prodloužení Nižněkamsk úspěšný nebyl. Dnes by jistě Nižněkamsk také rád bral body.

Nižněkamsk má svému dnešnímu soupeři co vracet, když v posledním ligovém zápase podlehl Kazani na svém ledě 2:3 po prodloužení.
AK Bars Kazaň

Dobré výsledky drží Kazaň na druhém místě Východní konference se ziskem sedmasedmdesáti bodů, které vybojovala Kazaň v osmatřiceti zápasech. Kazaň má za sebou dva vítězné zápasy v řadě a dnes by chtěla jistě tuto malou sérii navýšit.

Poslední ligový zápas sehrála Kazaň právě proti svému dnešnímu soupeři, kterého porazila na jeho kluzišti 3:2 po prodloužení.
Přeji krásný podvečer všem fanouškům dobrého hokeje. Kontinentální hokejová liga (KHL) má na programu další kolo a my budeme sledovat utkání, ve kterém se střetne AK Bars Kazaň a Neftěchimik Nižněkamsk. Podle sázkových kanceláří je favoritem tohoto zápasu domácí celek, ale KHL je plná překvapení, takže tento duel může dopadnout jakkoliv.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:00.