Michael Frolík (WPG) – 0+0, 2 střely, čas na ledě 13:33
Ondřej Pavelec (WPG) – do utkání nezasáhl.

Zablokované střely : 12 – 8
Vhazování : 35/67 – 32/67
Hity : 36 – 26
Trestné minuty : 15 – 27
Hosté si tedy z Nationwide Areny odvážejí všechny tři body. Viděli jsme velice vyorvnané utkání s hodně šancemi na obou stranách. Hlavně třetí třetina nabídla výborný hokej. Colmbusu se podařilo snížit zásluhou Johansena a pak se střídali šance na obou stranách. Jets se ale ubránili a ke konci vstřelil pojistku do prádzné brány svým druhý gólem v utkání Kane. Columbus by jsi za svůj výkon minimálně bod zasloužil, ale takový je už hokej.
60:00
59:42
Winnipeg právě vstřelil branku!
A pojistku do prázdné branky trefuje EVANDER KANE! Asistence: Jacob Trouba
59:25
Columbus hraje bez Bobrovského v pěti hráčích v poli!
58:51
Columbus dostává dvě minuty za příliš hráčů na ledě.
58:51
A to je komplikace pro domácí! Bobrovsky už byl na půli cesty na střídačku a za něj už skákal Johansen, ale díky vývoji hry se Bobrovsky ještě zapojil do hry a rozhodčí uděluje Bobrovskému dvě minuty.
58:21
Velký závar před brankou hostů. Puk byl za brankou a Foligno ho vrátil před branku, kde ještě dorážel Hartnell, ale Hutchinson vše pochytal!
57:52
Ke střele se dostal Atkinson a jeho střela lízla břevno Hutchinsonovo branky!!
57:29
Do dobré pozice se po přihrávce Foligna dostal Wisniewski, byl ale tísněn Kanem a nedokázal přesně zakončit.
57:16
Wheeler byl v útočném pásmu proti přesile a puk ztratil.
57:00
Rozhodčí si dal na čas s odpískáním zakázaného uvolnění Winnipegu, nakonec tak ale učinil.
56:32
Útok Jets zastavil hvizd rozhodčího, který odpískal ofsajd.
55:55
Stuart svým vysokým obloučkem trefil jen multimediální kostku nad ledem.
55:10
Zakázané uvolnění Columbusu.
54:14
Teď opět ujížděli hráči Columbusu dva na jednoho. Gibbons ale přihrávku špatně načasoval a Anisimov se k zakončení nedostal.
53:49
Pardy na modré obešel Skilla, ale bleskově k němu přistoupil Anisimov a ve střele mu zabránil.
52:50
V posledních minutách aktivní Trouba se dostal na levé straně k další střele, ovšem další nepřesná střela.
52:07
Po vyhraném buly Johansena střílel Savard. Jeho střela prolétla mimo Hutchinsonovo tyče.
52:06
Dva na jednoho ujížděli Anisimov a Atkinson a druhý jmenovaný na přihrávku nedosáhl, ale bleskově vrátil puk od mantinelu do před branku a Hutchinson měl co dělat, aby puk udržel před brankovou čarou!
51:39
Trouba se dostal až před Bobrovského, jenže zakončil velmi slabě.
50:51
Columbus podporovaný celou Nationwide arenou se žene za vyrovnáním a po přihrávce Anisimova střílel Atkinson, jeho střela mířila mimo.
49:47
Columbus právě vstřelil branku!
Naděje pro Columbus! Za brankou dostal puk RYAN JOHANSEN, který objel branku a beckhendovým pokusem překonává Hutchinsona! Bez asistence.
49:23
Po delší době jsou Jets zaparkovaní v útočném pásmu.
48:29
Na Bobrosvkého ujížděl Wheeler, ale střelou mezi betony si na gólmana Columbusu nepřišel!
48:06
Hned po buly se dostal ke střele Pardy, ale jeho střele chyběla razance.
47:56
I střelu Jacoba Trouby z pravé strany Bobrovsky lapil.
47:39
Na druhé straně se dostal ke střele Wheeler, Bobrovskij vyráží!
46:34
Foligno se krásně uvolnil na středu, z bezprostřední blízkosti ale trefil jen výborně chytajícího Hutchinsona!
45:54
Po střele Atkinsona dorážel prakticky do prázdné Anisimov, ale Hutchinson fantasticky vyráží!
45:29
Před brankou se snažil dorážet jak Atkinson, tak i Anisimov, ale ani jeden gólmana hostí nepřekonal.
44:55
Střelu Skilla od modré Hutchinson s přehledem chytá.
44:37
Hosté vyhazují na zakázané uvolnění a jsou teď pod velkým tlakem.
44:23
Puk v obranném pásmu Winnipegu.
43:47
Trouba si najel na přihrávku Ladda, ale ke střele se nedostal.
42:34
Columbus teď hosty hodně tlačí. Jets se nemohou dostat k puku a jen vyhazují.
41:56
Střela Savarda od modré byla tečována Anisimovem a proletěla těsně vedle branky Hutchinsona.
41:29
Střele Postmy chyběla razance i přesnost.
40:41
Johanson si vyjel zpoza branky a z otočky vystřelil. Branku Hutchinsona ale netrefil.

Hity : 23 – 15
Druhá třetina byla velmi vyrovnaná a viděli jsme šance na obou stranách. Domácí může mrzet nevyužité přesilovky, neboť hosté v závěru třetiny dvakrát během jedné minuty udeřili. Nejdříve se prosadil Kane a o 31 sekund po něm se trefil Ladd a bylo to 3:1. Tento stav vydržel až do konce třetiny. Poslední perioda začne přibližně v 3:02.
40:00
39:34
Pohotová střela Johansena z pravé strany nadělala Hutchinsonovi hodně problémů, ale puk udržel před brankovou čárou!
39:19
Tvrdá střela Leopolda od modré míří mimo.
39:11
Leopold dával puk před branku, tam se ale k dorážce Jenner nedostal.
38:34
Little ale vystihl kombinaci Columbusu a vyhazuje puk do středního pásma.
38:28
Domácí si zahrají další přesilovku! Za držení je vyloučen Evander Kane.
36:56
3:1!! V signalizované výhodě se prosazuje ANDREW LADD krásnou střelou z mezikruží. Asistence: Bryan Little, Blake Wheeler.
36:25
Winnipeg přesilovku využívá. Byfuglien předložil milimetrovou přihrávku před branku, kde stál EVANDER KANE, pro kterého nebyl problém puk za Bobroskvého zasunout. Asistence: Dustin Byfuglien, Jacob Trouba.
35:48
Byfuglien dával puk před branku Kanovi, ten se ale přes Atkinsona ke střele nedostal.
34:59
Hartnell je vyloučen na dvě minuty za nedovolené bránění.
34:55
Hutchinson byl teď nepříjemně napaden Hartnellem. Hostující hráči okamžitě jeli svého brankáře bránit.
Střelu Wisniewskiho Hutchinson chytá.
34:15
Jets půjdou do tří. Vyloučen Pardy na dvě minuty,
34:08
Jenner mohl dorážet do prázdné branky, ale nepodařilo se mu puk zvednout a Hutchinson fantasticky jeho střelu vyrazil betonem.
33:58
Ladd ujížděl s Bogosianem sám na Prouta, ale Bobrovsky střelu Ladda vyráží!
33:27
Ani střela Wisniewskiho, ani dorážka Johnsona se za záda gólmana Jets nedostala.
33:04
Wisniewskiho střelu vyráží Hutchinson vyrážečkou!
32:45
Přesilovka pro Jackets. Vyloučen je Perreault za faul loktem.
32:12
Střela Johansena byla zablokována obránci Winnipegu.
31:47
Icing Winnipegu.
31:05
Ke střele z pravé strany se dostal Scheifele. Bobrovsky si připisuje další úspěšný zákrok.
30:53
Frolík puk v rohu hřiště neudržel a Jackets vyhazují.
30:11
Johansen se dostával přesTroubu k zakončení. Obránce Jets ho na poslední chvíli rozhodil a útočník domácích nezakončil přesně.
29:42
Rozhodčí píská přihrávku rukou a bude následovat vhazování ve středním pásmu.
28:33
Jenner teď chtěl dohrát u mantinelu Clitsoma, ten ale uhnul a útočník Jackets narazil na prázdno.
27:51
Frolík s Scheifelem puk v útočném pásmu neudrželi a musejí se rychle vracet.
27:20
Columbus znovu vyhazuje, tentokrát ale tak, aby se nepískalo zakázané uvolnění.
26:41
Domácí vyhazují na zakázané uvolnění.
26:28
Hosté se ale do pásma dostali znovu a Ladd s Littlem se snaží něco vymyslet za brankou Bobrovského.
26:08
Kombinace Jets v útočném pásmu nevyšla a Columbus vyhazuje do středního pásma.
26:01
Johansen střílenou přihrávkou vybízel ke skórování Hartnella, ten ale letící puk nedokázal trefit a Hutchinson přerušuje hru. Vhazování po pravici brankáře Jets.
25:19
Kane měl puk za brankou ve své moci a předával puk před branku, tam ale žádný hráč Jets nebyl.
24:54
Columbus se dobře dostal do pásma a Jenner střílel z pravé strany a k dorážce se sápal Jenner, ale na puk nedosáhl.
24:41
Byfuglien se dostal ke střele v útočném pásmu, jeho střela byla ale zblokována Connautonem do ochranné sítě.
23:58
Hutchinson raději přerušuje hru po nahození Skilla.
23:25
Na Hutchinsona se řítil Atkinson, ale svůj blafák neprovedl dobře a gólmana hostí nepřekonal.
22:44
Kane puk za brankou Bobrosvkého ztratil a hosté se budou muset bránit.
22:31
Jets otáčejí hru a druhý útok se usazuje v útočném pásmu.
22:05
Frolík se po přihrávce od Trouby ke střele nedostal, Connauton mu hokejku zablokoval.
21:57
21:31
Následně domácí vyhodili a hosty při přechodu do útočného pásma zastavil ofsajd.
21:01
Střela Littla nemířila přesně.
20:59
Jets jsou teď usazeni v útočném pásmu a kombinují.
20:25
Z pravé strany střílel Perreault, ale jeho střela proletěla mimo.
20:01
Hosté pokračjí v přesilovce, která bude trvat ještě necelé dvě minuty.

Hity : 10 – 7
Utkání začalo bleskovým gólem Littla, který se trefil již po devíti sekundách hry. Blue Jackets poté měli k dispozici přesilovku, kterou využili zásluhou Leopolda. Poté se hra uklidnila a viděli jsem vyrovnanou hru s šancemi na obou stranách. Oba týmy budou vstupovat do druhé třetiny za nerozhodného stavu 1:1. Druhá třetina začně přibližně v 2:08.
20:00
19:57
Ke střele se ještě dostal Trouba, ale jeho pokus se k Bobrovskému nedostal.
19:29
Jets se nedaří dostat do útočného pásma.
19:01
18:29
Domácí zastavuje ofsajd.
18:21
Byfuglien se dostal k rychlé dorážce na brankovišti po střele Perreaulta, ale Bobrovsky ho fantasticky vychytal!
17:57
Johansen je vyloučen na 2+2 minuty za vysokou hůl.
17:51
Z rychlého protuútoku mohl udeřit Winnipeg. Ujel Kane, který předal puk Wheelerovi, ten se ale k zakončení nedostal, neboť byl faulován Johansenem.
17:37
Střelu Wisniewskiho kryje Hutchinson.
16:39
Hosté hned ze začátku přesilovky vyhodilia Columbus bude muset začít od Bobrovského.
16:32
Druhá přesilovka pro Blue Jackets! Vyloučen je Stuart na dvě minuty za podražení.
16:12
Lowry puk ve středním pásmu ztratil a Jets se budou muset bránit.
15:35
Po chybě domácí obrany se ke střele dostal Ladd, střílel dobře k pravé tyčce, ale Bobrovsky reflexivně zasahuje!
15:19
Od modré střílel Perreault, ale jeho střela byla zblokována Proutem.
14:42
Bobrovsky pomáhá Johnsonovi s rozehrávkou za brankou domácích.
14:21
Po střele Johansona si Hutchinson vůbec nebyl jist, kde puk má, ale naštěstí pro hosty rozhodčí přerušil hru.
13:55
Frolík zatáhl puk do pásma, kde ho předal Lowrymu, který ale o puk přichází a ani Bogosian puk v útočném pásmu neudržel.
13:29
V ofsajdu domácí Foligno. Vhazování ve středním pásmu.
13:17
Po pravé straně se protáhl Halischuk a dostal se ke střele, Bobrovsky měl ale dobrý výhled.
12:34
Druhá lajna v čele Jennerem si dobrým napadáním vynutila puk a Savard s Leopoldem rozehrávají z vlastního pásma.
12:16
Po dobré práci Littla se ke střele z levé strany dostal Andrew Ladd, Bobrovsky připraven.
11:24
Trouba střílel od modré, ale jeho střela branku Bobrosvkého netrefila. Následná dorážka Lowryho mezi tyče také nemířila.
10:55
Třetímu útoku hostů se nepodařilo usadit v útočném pásmu a musejí začínat znovu od Hutchinsona.
09:35
Do kabiny musel také Postma, který je očividně po nájezdu Bolla hodně otřesen.
09:19
Thornburn dostává za vyvolání bitky 2+10 minut a v utkání už si nezahraje. Boll dostává dvě minuty za napadení plus pět minut plus do konce utkání a dnes už si také nezahraje.
09:19
U mantinelu se našli Thorburn a Boll a dochází k pěstnímu souboji. Boll nakonec ztratil rovnováhu a jako vítěz odchází Thornburn, který bitku vyprovokoval jako pomstu za nájezd Bolla na Paula Postmu.
08:41
Třetí útok s Frolíkem už byl úspěšnější a po dobrém pohybu v útočném pásmu střílel Bogosian, jeho střela šla jen za branku, kde si puk vzal Frolík a snažil se branku obkroužit a zakončit. Bobrovsky se ale nachytat nenechal.
08:18
Druhému útoku hostů se nepodařilo usadit v pásmu a střídá.
07:31
Po chybě hostující obranu se ke střele z mezikruží dostal Skille, ale o kousek minul branku Jets!
06:53
V útočném pásmu dobře napadal Little a dokázal vybojovat puk, ale střela Stuarta byla zblokována domácími hráči.
06:21
Z levé strany se po dobré kombinaci domácích dostal ke střele Hartnell, ale Hutchinson připraven!
05:02
K dorážce se po střele Clitsoma na levé straně dostal Perreault, ale z velkého úhlu neuspěl. Bobrovsky se výborně roztáhl a útočníka Jets vychytal.
04:19
Před brankou Jets se ocitl po přihrávce Gibbonse Anisimov, ale Hutchinson byl připraven.
03:42
Columbus využívá přesilovku! Anisimov míchal s pukem na levé straně a všiml si dobře postaveného JORDANA LEOPOLDA, který překonává Hutchinsona! Asistence: Artem Anisimov, David Savard.
03:19
Střela Anisimova byla nepřesná.
02:54
Do protiútoku se dostal Kane, ale jeho střelu švihem s přehledem chytá Bobrovsky.
02:18
Od modré vypálil Wisniewski a na brankovišti se snažil dorážet Hartnell, ale obránci Jets včas odehráli puk do rohu kluziště.
01:48
První vyloučení. Michael Frolík je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl.
01:26
Opět nepřesná rozehrávka Wisniewskiho, který nepřesně přihrává.
00:56
Jackets jsou evidetně z rychlého gólu otřeseni a rozehrávka se jím nedaří.
00:09
No tak to je bleskový úvod utkání!! Na modré si dobře předali puk Ladd s BRYAN LITTLE, který se ocitl sám před Bobrovskym a krásným blafákem dává na 1:0! Asistence: Andrew Ladd, Blake Wheeler.
00:01
Hráči jsou již nastoupeni na ledové ploše a vše směřuje k úvodnímu vhazování.
V brance Jets se dnes bohužel nepředstaví Ondřej Pavelec. Kouč Paul Maurice dává dnes přednost Hutchinsonovi. Ve třetí lajně Jets figuruje Michael Frolík.

Columbus Blue Jackets: Bobrovsky (McElhinney) – Johnson (C), Prout, Connauton, Wisniewski, Leopold, Savard – Hartnell, Johansen, Foligno (A) – Calvert, Jenner, Skille – Gibbons, Anisimov, Atkinson – Tropp, Wennberg, Boll (A).

Winnipeg Jets: Hutchinson (Pavelec) – Clitsome, Bogosian, Stuart, Trouba, Pardy, Postma – Ladd (C), Little, Wheeler – Kane, Perreault, Byfuglien – Lowry, Scheifele, Frolík – Thorburn, Slater, Halischuk..
Winnipeg Jets

Zato hosté jsou na tom o hodně lépe. Za 22 utkání nasřádali Jets 23 bodů a nachází se o bod za Sharks na 9. místě. Pokud tým Charlieho Huddyho nepoleví, může reálně bojovat o pozici ve vyřazovacích bojích. Winnipeg z posledních dvou zápasů ani jednou nebodoval. Nutno říci, že proti silnějším soupeřům. Nejdříve prohra 3:4 s Detroitem a poté prohra 2:4 s St.Louis. Teď čekají Jets dvě utkání se slabšími soupeři, které by měli zvládnout, pokud chtějí udržet kontakt s osmou příčkou. Dnes jak už bylo řečeno bude soupeřem Columbus a ve čtvrtek se Winnipeg představí na ledě Buffala. Za Winnipeg v letošní sezoně nastupují Michal Frolík (4+5) a Ondřej Pavelec, který v letošní sezoně chytá zatím velmi dobře. V brankovišti se ale střídá se svým kolegou Hutchinsonem a tak uvidíme, kdo se postaví do branky v dnešním zápase.
Columbus Blue Jackets

Columbus zatím v této sezoně moc radosti svým fanouškům nedopřál. Za 20 zápasů nastřádali Blue Jackets pouhých 14 bodů a krčí se na předposledním místě Východní konference. Poslední zápasy Columbusu vůbec nevyšly Nejdříve domácí výprask od Detroitu 0:5, poté domácí prohra s Bostonem 3:4 na nájezdy. Poslední zápas odehráli svěřenci Tima Armyho v neděli s Philadelphii a utrpěli prohru 2:4. Columbus se tedy zmítá ve velké krizi, jak herní tak výsledkové a uvidíme, zda-li se mu to podařílo alespoň částečně napravit v tomto zápase. Za Colorado nastupuje v letošní sezóně Jan Hejda, který odehrál 21 utkání a posbíral 4 body (0+4).
Vítám vás u textového přenosu z hokejové NHL. Dnes se společně zaměříme na zápas Columbusu Blue Jackets proti Winnipegu Jets. Úvodní buly je naplánováno na 1:00.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.