Já se tímto s Vámi loučím a přeji hezký zbytek noci s konstatováním, že Chicago si výhru zcela zasloužilo a nebýt brankáře Andersena, tak mohlo vyhrát mnohem větším rozdílem.
59:53
V samém závěru je ještě vyloučen hostující Carcillo, ovšem to už nic neřeší.
59:00
Chicago právě vstřelilo branku!
Hosté dovršují své vítězství brankou do odkryté svatyně, když se trefil naprosto snadno PATRICK KANE. Asistence: Kris Versteeg, Andrew Shaw
58:40
Perry nyní zasáhl Hossu do obličeje a to bylo opravdu nepochopitelné oplácení, vylučovat se nebude.
58:00
Andersen spěchá na střídačku a domácí hrají power-play.
57:14
Nahozený kotouč se odrazil do Crawforda k zadnímu mantinelu.
56:50
Crawford zastavil puk za brankou, domácí už nemají čas.
55:38
Po přihrávce Kana vypálil z levé strany Versteeg a neskutečný Andersen opět zasahuje!
54:49
54:47
Po střele Keslera dobře zasáhl Crawford a ještě vyhodil.
54:09
Kačeři teď dokázali dvakrát vyhodit.
53:36
Skvělá rána Keitha a Andersen opět chytá, dnes je opravdový čaroděj!
53:14
Toews ani nadvakrát nedokázal překonat famózního Andersena.
52:49
Perry nyní atakoval Crawforda a odsedí si dvě minuty za hrubost.
52:22
Domácí se stále nemohou dostat do tlaku, nyní následuje komerční přestávka.
50:43
Richards špatně přihrál v útočné třetině a je tu rychlý brejk Anaheimu.
49:56
Následuje komerční přestávka.
49:56
Keith zcela sám dobře mířil z levé strany a trefil jen břevno Andersenovy svatyně!
49:18
Anaheim se snaží vyvinout na soupeře tlak, ale nedaří se mu to a do konce utkání chybí zhruba deset minut.
48:14
Na druhé straně zasahuje betonem Crawford, hostům nevyšlo přečíslení.
47:43
Zakázané uvolnění Chicaga.
46:59
Richards nedokázal překonat Andersena, který dobře zasáhl a domácí gólman měl pak štěstí při dorážce Kana.
46:26
Po nebezpečné střele Getzlafa nedokázal procpat puk za záda Crawforda dorážející Maroon.
46:02
Kačerům ale přesilovka vůbec nevychází a nemohou udržet útočné pásmo.
44:52
Anaheim je kompletní, nyní začíná jeho přesilovka.
44:31
Šest hráčů Chicaga na ledě a nyní se bude hrát ještě 21 vteřin 4 na 4.
44:18
Na druhé straně v šanci Perry, ovšem gólman Crawford dobře zasahuje.
43:28
Rozsíval rozjížděl akci zpoza vlastní branky, vhazuje se po levici Andersena.
42:36
Versteeg a Keith se ocitli před Andersenem a brankář Anaheimu si i tentokráte připsal na konto neskutečný zákrok, dnes chytá opravdu skvěle!
41:50
Chicago je kompletní a nyní bude hrát téměř tři minuty přesilovku.
41:14
Do střely se opřel Lindholm, nicméně i tentokráte gólman Crawford zasahuje.
40:16
Nebezpečná střela Perryho, ovšem gólman Crawford dobře zasahuje.
40:01
Druhá třetina je za námi, hosté přidali třetí trefu a zaslouženě vedou. Konec druhého dějství ovlivnil tvrdý zákrok Palmieriho, který si tak v dnešním duelu už nezahraje. Třetí třetina začne přibližně ve 23:58.
40:00
39:51
Palmieri dostal podle očekávání pětiminutový trest + do konce utkání, za příliš mnoho hráčů na ledě bude pykat Chicago. Dvě minuty se tak bude hrát na 4 na 4, poté bude následovat tříminutová přesilovka pro hosty.
39:51
Tak tohle opravdu Palmieri přehnal. U mantinelu narazil oběma rukama do hlavy Oduyi a ten tvrdě narazil na mantinel. Tohle se opravdu nedělá a bude to asi ten nejtvrdší trest. V obličeji hostujícího útočníka je vidět krev a tohle musí být pětiminutový trest plus do konce utkání. Někteří hráči Chicaga pak přeskočili střídačku a šli si to s Palmierim vyřídit.
39:30
Smith-Pelly se ocitl sám před Crawfordem a stínil, ovšem zblízka ho nedokázal překonat.
39:07
První třetina se už bude dohrávat, ani jeden celek se nikam nežene.
38:00
Nyní vypálil také Rozsíval, Andersen opět kryje puk.
37:47
Hned čtyřikrát se dostal ke střele Kruger, ovšem Andersen je opravdovým hrdinou svého celku.
36:58
Když už byli domácí kompletní, tak Saad nahrál na Hossu a ten po nájezdu mohl zakončovat do prázdné branky, ovšem Andersen famózně zasáhl lapačkou a poté ukryl puk pod svýma nohama. Tak tohle byl zákrok večera!
36:02
Chicago kombinuje na útočné polovině, ale nedokáže vystřelit.
35:14
Nyní dobře vypálil Kane, ovšem Andersen zasahovat nemusí.
34:56
Domácí si zahrají další přesilovku, když si dvě minuty musí odpykat Bourque za vražení na hrazení. Faulovaným hráčem byl Oduya.
34:36
Odpískaný ofsajd po dlouhé přihrávce Chicaga, to je v těchto chvílích o něco lepším výběrem. Vzápětí je tu třetí komerční přestávka druhé třetiny.
34:02
Po střele Mansona a následné dorážce zasahuje Crawford, který tak podržel Chicago po nepřesné rozehrávce.
33:27
Po střele Keitha opět dobře zasahuje Andersen a máme tu druhou komerční přestávku této třetiny.
32:31
Opět sviští střely kolem Andersena, v tuto chvíli zasahovat nemusel.
31:49
Chicago pálí na Andersena jednu střelu za druhou, ten zatím odolává, Kačeři dnes předvádějí velmi podprůměrný výkon.
30:36
A hosté vzápětí zvyšuje své vedení, když se po dobré bojovnosti Versteega dostal kotouč na PATRICKA KANA před branku a ten zamířil tvrdě nad rameno Andersena. Asistence: Kris Versteeg, Brad Richards
29:54
Po hluché pasáži zahrozili po dlouhé době Kačeři, po ráně Bourqueho zasahuje Crawford.
28:23
Dašlí střela Oduyi a Andersen znovu zasahuje.
28:02
Dobrá střela Saada a brankář Anaheimu přerušuje hru, domácí jsou kompletní.
27:53
Dobrá střela Richardse a brankář Andersen znovu dobře zasahuje.
27:01
Nyní v obrovské šanci Hossa, ovšem míří těsně vedle.
26:53
K dobré střele se dostal Kaně, ovšem brankář Andersen dobře zasahuje.
26:02
Druhá přesilovka pro Chicago, Beleskey odsedí dvě minuty za nedovolené bránění a jako jediný tak už usedl dvakrát na trestnou lavici. Následuje první komerční přestávka ve druhé třetině.
25:28
Už delší dobu se prakticky hraje bez přerušení, hosté jsou bojovnějším mužstvem a soupeře takřka do ničeho nepouštějí.
24:39
Na ledě odvádí dobrou práci Rozsíval, Anaheim je stále častěji v útočném pásmu Chicaga.
24:00
V následujících vteřinách se nic zajímavého nestalo, všechny střelecké pokusy byly zablokovány.
22:21
Nyní byl v obrovské šanci Lindholm, avšak brankář Crawford i tentokráte skvěle zasahuje.
21:55
Dobře vypálil Manson, ovšem gólman Crawford dobře zasáhl.
21:28
Gostující brankář musel být opět v pohotovosti, ovšem dokázal si s oběma střelami poradit.
20:58
Domácí začali ve druhé třetině aktivněji a nastěhovali se před Crawforda.
20:01
V úvodním dějství hosté naprosto přehráli domácí Anaheim a dostali se do zaslouženého dvoubrankového vedení, ovšem Kačeři trochu šťastně dokázali snížit a hra se v posledních minutách vyrovnala. Třetí třetina začne přibližně ve 23:00.
20:00
19:58
Do dobré pozice se dostal Cogliano, ovšem branku Chicaga minul a už se nic nestane.
19:38
Anaheim je kompletní.
18:59
Hosté byli v posledních duelech v přesilovkách produktivní, ovšem tentokráte se jim příliš nedaří a Kačeři vyhazují.
17:38
Hosté si zahrají první přesilovku po podražení Beleskeye.
16:49
Anaheim právě vstřelil branku!
Po střele Patricka Maroona se kotouč odrazil od zadního mantinelu přímo na HAMPUSE LINDHOLMA, který ho ze vzduchu dopravil do volné branky. Asistence: Patrick Maroon, Ryan Kesler
16:08
Domácí se osmělili a nyní se tlačí do útočného pásma, Crawford opět zasahuje.
15:15
Po střele Smitha-Pellyho zasahuje Crawford.
14:39
Crawford měl trochu problémy s nahozeným pukem, ovšem nakonec hosté s přehledem vyhazují.
13:53
Po delší době s střela domácích od modré odrazila do ochranné sítě.
13:30
A Chicago vytěžilo z tlaku svou druhou branku v tomto duelu. Po přihrávce z pravé strany naznačil Keith střelu a přihrál před branku na volného ANDREWA SWAHA, který lehkou tečí dopravil puk do domácí branky. Asistence: Duncan Keith, Daniel Carcillo
13:19
Další dvě obrovské šance hostů, Andersen se blýskl hlavně proti střele Carcilla.
12:11
Další útok hostů byl nepřesný, nyní rozjíždí protiakci Getzlaf.
11:34
Chicago v poklidu kombinovalo ve vlastní třetině.
11:01
Pětadvacetiletý dánský gólman si připisuje další zákrok, na střely to je prozatím 10:1 pro hosty.
10:44
Po další střele Richardse opět vyráží Andersen kotouč do rohu.
10:24
Po nahození Oduyi schovává kotouč do lapačky opět Andersen, následuje druhá komerční přestávka.
09:57
Nyní se bojovalo o kotouč ve středním pásmu, domácí pak rozehrávali zpoza vlastní branky.
09:07
Po střele Carcilla si připisuje opět úspěšný zákrok brankář Andersen.
07:58
Hosté se dostávají do vedení, když v brejku dva na jednoho zvolil střelu BRAD RICHARDS a zamířil přesně mezi betony Andersena. Asistence: Brent Seabrook
07:43
Na druhé straně bylo před Crawfordem horko po nahození Vatanena a střele Cogliana.
07:01
Opět tu máme zblokovanou střelu Hjalmarssona.
06:29
Dobrá rána hostujícího Hjalmarssona byla přizvednuta.
06:07
06:07
Na druhé straně se hnal do útoku Kesler a je mu odpískán ofsajd.
05:44
Nyní se do zakončení dostal Hossa a dobře vypálil, avšak brankář Andersen si znovu připsal skvělý zákrok.
04:46
Po další střele z levé strany od Oduyi znovu výborně zasáhl brankář Andersen.
04:29
Kačeři se osvobozují za cenu zakázaného uvolnění.
04:08
První střelecký pokus tohoto utkání vyslal Richards z levé strany, ovšem gólman Andersen vyrazil míč do rohu kluziště.
03:37
Hosté se stále snaží dostat do útočné třetiny, ovšem Andersena zatím ohrozit nedokážou.
02:58
Zatím se neděje nic zajímavého,, ani jeden celek se nedokáže dostat ke střeleckému pokusu.
02:18
Chicago je v úvodu utkání aktivnější, nyní se dopustilo ofsajdu.
02:05
Oba dva týmy se nyní pokusily udržet útočné pásmo, následně ale rozehrává zpoza vlastní branky hostující Oduya.
01:28
Zatím sledujeme na obou stranách nepřesnou rozehrávku.
00:53
Hosté vyhazují na zakázané uvolnění.
00:25
V úvodu v útoku domácí celek, ovšem hra je přerušena.
00:01

Anaheim Ducks: Andersen (LaBarbera) – Fowler, Clark, Lindholm, Vatanen, Rundblad, Manson – Beleskey, Getzlaf, Perry – Maroon, Kesler, Palmieri – Silfverberg, Thompson, Cogliano – Bourque, Smith-Pelly, Jackman

Chicago Blackhawks: Crawford (Raanta) – Keith, Seabrook, Oduya, Hjalmarsson, Rozsíval, Blacker – Saad, Toews, Hossa – Versteeg, Richards, Kane – Bickell, Shaw, Carcillo – Nordström, Kruger, Smith

Rozhodčí: Dave Jackson, Greg Kimmerly – Mike Cvik, John Grandt.
Já Vás ke sledování tohoto přenosu srdečně zvu a přeji příjemnou zábavu.
V domácím dresu nehraje žádný český či slovenský krajánek, v Chicagu působí slovenský útočník Marián Hossa a také český obránce Michal Rozsíval. Podle posledních zpráv by oba dva měli nastoupit.
V posledním vzájemném zápase dokázal Anaheim zvítězit 1:0, předtím prohrál 0:2 a 2:4. Kačery v letošním ročníku táhne bodově hned čtveřice hráčů. Devatenáct bodů posbíral hvězdný Ryan Getzlaf, o jeden méně finský obránce Sami Vatanen a o další jeden méně Corey Perry s Ryanem Keslerem. Chicago se spoléhá na kvality Patricka Kana s jednadvaceti body, o dva méně má na kontě jiná hvězda Jonathan Toews.
Anaheim dokázal bodovat již čtyřikrát v řadě, po porážce 3:4 po nájezdech od Calgary dokázal stejným poměrem taktéž až po nájezdech zvítězit ve Vancouveru a v následujících dvou duelech zdolal těsně 2:1 Phoenix a 3:2 Calgary. Chicago v minulých pěti zápasech prohrálo jen jednou a to ve Vancouveru (1:4), jinak si poradilo s Dallasem (6:2), Calgary (4:3), Edmontonem (7:1) a naposledy dokázalo zvítězit také na ledě silného Colorada po výsledku 3:2, jeho aktuální forma je tak velmi dobrá.
Naopak hosté z Chicaga lehce zaostávají za očekáváním, dlouhodobě okupují nejvyšší příčky a v letošním ročníku jsou v celé soutěži až na dvanáctém místě se ziskem sedmadvaceti bodů po dvaadvaceti odehraných duelech. Nicméně prozatím je letošní ročník velmi vyrovnaný a rozhodně se nedají dělat nějaké předčasné závěry. V západní konferenci Chicagu náleží sedmé místo.
Hokejisté Anaheimu jsou i v letošním ročníku považováni za jednoho z hlavních aspirantů na vítězství a v základní části prozatím tato očekávání naplňují. V tuto chvíli mají na kontě slušných 33 bodů ve třiadvaceti utkáních a nacházejí se na druhém místě celé NHL hned za Montrealem, který je lepší jen o skóre. Kačeři tak vedou svou divizi a v duelu s Chicagem jsou považováni za mírné favority.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.