Turnaj mistryň - dvouhra - Červená skupina -  ONLINE PŘENOS -  Eugenie Bouchardová : Ana Ivanovičová - 22. října 2014   13:41

6

To je ode mne vše, děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne.
Celkem bodů: 55 – 72
Máme za sebou utkání, ve kterém od začátku měla jasně navrch Ana Ivanovičová. V prvním setu se její soupeřka vyloženě trápila, ve druhém setu přišlo zlepšení z její strany, nicméně Ivanovičová dnes předvedla výborný výkon a slabší chvíli si vybrala pouze ve druhém gemu druhého setu, kdy vrátila Genii na chvíli do hry, ale poté opět převzala kontrolu nad zápasem a dokázala zvítězit.
Konec zápasu
3:6
Bouchardová byla ve výměně aktivnější, ale agresivitu posledním úderem přehnala, poslala ho za základní čáru a utkání tak ukončila.
40-A
Skvělý úder, který skončil přesně na lajně a je tady druhý mečbol.
40-40
Return na tělo Bouchardové však skončil v autu.
30-40
Kanaďanka trefila míč až za základní čáru a je tu mečbol pro Anu Ivanovičovou!
30-30
Genie si připravila pozici pro finální úder, který bezpečně zvládla a srovnává.
15-30
Bouchardová posílá míč do autu a Ivanovičová je blízko mečbolům.
15-15
Krásná výměna, nádherný křižný vítězný úder.
15-0
Aut z rakety Ivanovičové.
3:5
Páská stála proti Kanaďance a Ivanovičová dokázala brejk potvrdit.
40-A
Přímý bod z podání a výhodu má Ivanovičová.
40-40
Obrovská škoda pro Eugenii. Ivanovičová byla mimo kurt, ale volej se nevešel do dvorce.
A-40
Bouchardová tlačila svou soupeřku tak dlouho, až ji donutila k chybě.
40-40
Zbytečná nevynucená chyba a máme tu shodu.
40-30
Druhá možnost je správně. Skvělý return Bouchardové!
30-30
Nečistě trefený míč a je srovnáno. Přijde gembol nebo brejkbol?
15-30
Těsný aut z returnu, který potvrdilo jestřábí oko.
15-15
Poté však přichází dvojchyba.
0-15
Začíná dobře a získává úvodní fiftýn.
3:4
Dvojchyba v nejhorší možnou chvíli! Bouchardová ztrácí servis, uvidíme jestli její soupeřka brejk dokáže potvrdit.
40-A
Dobrý return a následný míč do protipohybu. Šestý brejkbol.
40-40
Opět shoda.
40-A
Fantastický return a výhoda se přesunula na stranu Ivanovičové.
40-40
Ani ona však tento game nezakončuje, úder poslala za základní čáru.
A-40
Aut z returnu a nyní je to Bouchardová, která má výhodu.
40-40
Ani ten však nevyužije. Bouchardová ji postupně přehrála.
40-A
Skvělý úder po čáře a Ivanovičová má čtvrtý brejkbol.
40-40
Servis-síť a bod pro Genii.
40-A
Další brejkbol, Ana si svou soupeřku povodila po kurtu a donutila ji k chybě.
40-40
Riskantní úder po servisu k čáře a je srovnáno na shodu.
30-40
První odvrácen aktivní hrou, Ivanovičová se pouze bránila a neodolala tlaku.
15-40
Který jí daruje Bouchardová dvojchybou.
15-30
Ivanovičová donutila soupeřku k chybě a je blízko brejkbolu.
15-15
Příliš vysoký kraťas Ivanovičové, Eugenie stihla doběhnout a uklidit do volného prostoru.
30-15
Dobrý return pod nohy a Ivanovičová nedokázala míč dostat přes síť.
15-15
Tentokrát si svůj úder pohlídala a trefila odkrytou část dvorce.
0-15
Laciná chyba Eugenie, chtěla míč zabít, ale místo toho ho poslala daleko do autu.
3:2
Konec přestávky, podávat bude Ana Ivanovičová.
3:2
Následuje přestávka a výměna stran.
3:2
Přímý bod z podání, Bouchardová potvrdila svůj vzestup v utkání a nyní je druhý set naprosto otevřený pro obě hráčky.
40-30
Nevynucená chyba Ivanovičové.
30-30
Bouchardová udělala na síti krok do strany, Ana si toho všimla a chytře míč poslala na opačnou stranu.
30-15
Krásná výměna! Ivanovičová z velmi těžké pozice doběhla míč, ale poslala ho těsně do autu.
15-15
Dvojchyba.
15-0
Ivanovičová zkoušela prohodit soupeřku po čáře, ale míč skončil v polovině sítě.
2:2
A třetí aut, tentokrát velmi těsný z returnu.
15-40
Další aut Bouchardové.
15-30
Ivanovičová si postupným útokem připravila volej, který Genie vrátila pouze do autu.
15-15
Hned na to dvojchyba.
0-15
2:1
2:1
2:1
Ivanovičová nedokázala zreturnovat a Bouchardová se ujímá poprvé vedení.
40-15
Riskantní return Ivanovičové, který se vešel do dvorce, ale Bouchardová neméně dobrým úderem dokázala trefit odkrytou část kurtu.
30-15
První dvojchyba Bouchardové.
30-0
Return pouze do sítě.
15-0
Kanaďanka se zvedá a teď dokázala svou soupeřku přetlačit ve výměně.
1:1
Ivanovičová nezvládla brejk potvrdit a především vlastní vinou pomohla Bouchardové srovnat stav.
A-40
Nevynucená chyba Ivanovičové a je tu třetí brejkbol.
40-40
I druhý brejkbol mizí v dáli po těsném autu z returnu.
40-30
První z nich Ivanovičová na síti dokázala odvrátit.
40-15
A Genie tuto šanci neodmítá. Má dva brejkboly!
30-15
Nečistě trefený míč nabízí Bouchardové možnost chytit se.
15-15
Vzápětí však přichází již čtvrtá dvojchyba.
0-15
Vítězný míč na čáru pro Anu.
0:1
Bouchardová posílá míč do sítě a ztrácí servis i na začátku druhého setu. Uvidíme zda najde síly na obrat a vrátí se do zápasu.
40-A
Dlouhá výměna, kterou ukončila Ivanovičová úderem do protipohybu soupeřky. Další brejkbol.
40-40
Srovnáno na shodu.
A-40
Úderem po čáře si Bouchardová připravila vítězný volej, který v pohodě umístila do odkryté části dvorce.
40-40
Ten je však odvrácen dobrým servisem.
30-40
Skvělý úder Any a hned v úvodním gamu druhého setu má brejkbol.
30-30
Dobrý kraťas Ivanovičové, Bouchardová stačila sice míč doběhnout, ale v těžké situaci poslala míč mimo.
30-15
Druhé eso kanaďanky v zápase.
15-15
Return na riziko a i Ivanovičová zaznamenala aut.
0-15
Aut Bouchardové,
0:0
První set byl jednoznačně v režii Any Ivanovičové. Hlavní rozdíl byl v úspěšnosti získaných bodů po prvním servisu. Eugenie vyhrála pouze 22%, zatímco Ana 88%
1:6
Return se nevešel do kurtu a první set tak získává Ana Ivavnovičová!
40-A
Těsný aut Bouchardové a je tu setbol!
40-40
Shoda.
40-30
Dobrý servis, který vyhnal Bouchardovou z kurtu, následný úder do proipohybu však letěl do autu.
30-30
Úder na lajnu, štěstí pro Ivanovičovou.
30-15
Prasátko zpomalilo hru, což pomohlo Bouchardové, která si mohla svůj pder pečlivě připravit.
15-15
Ivanovičová dostala Genii pod tlak a dontutila ji k chybě.
15-0
Přímý bod z returnu.
1:5
Přímý bod z podání a Bouchardová zvedá radostně ruce nad hlavu.
0:5
Konec přestávky, podávat bude Eugenie Bouchardová.
0:5
0:5
Servis na tělo a return Bouchardové skončil pouze v deblovém území.
15-40
Dvojchyba, která však Ivanovičovou příliš mrzet nemusí.
0-40
Aut Bouchardové z těžké pozice.
0-30
Srbka dobrým podáním získala výhodu a následně donutila soupeřku chybovat.
0-15
Ivanovičová zatlačila Genii za základní čáru a poté krásným kraťasem zakončila výměnu.
0:4
Který využívá a první set má na dosah ruky.
30-40
Ivanovičová byla pod tlakem, poté ale dokázala zahrát do protipohybu soupeřky a má brejkbol!
30-30
Bouchardová šla na síť, dostala míč pod nohy, zahrála volej, ten však letěl těsně do autu.
30-15
30-0
Úder po čáře Bouchardové slavil úspěch.
15-0
Nevynucená chyba Ivanovičové, která poslala míček pouze do sítě.
0:3
0:3
0:3
Nevynucená chyba Bouchardové končí tento gem.
40-A
Opět výhoda Ivanovičová, dobrý servis a následný úder do protipohybu soupeřky.
40-40
Dvojchyba a znovu svítí na ukazateli stavu shoda.
40-A
Srbka dostala soupeřku pod tlak a donutila ji k chybě.
40-40
Fantastický return na který Ivanovičová nemohla dosáhnout!
40-A
Těsný aut Eugenie a Ivanovičová má další gembol.
40-40
Bouchardová celou výměnu tlačila, Ivanovičová dokázala několik úderů vrátit, ale konečná smeč už odehrát nešla.
40-A
Výhoda pro Ivanovičovou.
40-40
Dobře umístěný míč Bouchardové a je tu opět shoda.
40-A
Podobná situace i na druhé straně, pouze s rozdílem, že k výhodě posloužil servis.
40-40
Výborný return a následný finální úder Bouchardové.
30-40
Ivanovičová zkoušela postupně zkracovat své údery až jeden z nich nepřeletěl hranu sítě.
15-40
Přímý bod z podání pro Srbku.
15-30
Return na riziko skončil daleko v autu.
15-15
Bouchardová teď měla více štěstí a poslala míč přesně na lajnu, což potvrdilo i jestřábí oko.
0-15
Hráčky vyměňovaly údery od základní čáry tak dlouho, až Bouchardová poslala míč do autu.
0:2
Hned první je využit a máme tu první brejk zápasu.
0-40
Nevynucená chyba Bouchardové, kterou nabízí soupeřce tři brejkboly.
0-30
Ivanovičová jí teď ukázala jak se má útočit a připisuje si další fiftýn.
0-15
Laciná chyba Bouchardové, byla na síti a tlačila Ivanovičovou, jenže nedokázal umístit smeč na druhou polovinu kurtu.
0:1
Aut Kanaďanky a Ivanovičová jde do vedení 1-0.
40-A
Return z rakety Bouchardové letěl poze do publika.
40-40
Nejlepší možná odpověď. Eso.
A-40
První dvojchyba zápasu a zároveň i brejkbol.
40-40
Další výborný return, který tentokrát přináší bod.
30-40
Dobrý return Genie, kterým se dostala do výhody, jenže nezvládla finální úder a poslala ho pouze do sítě.
30-30
Prasátko Bouchardové se kterým Ivanovičová nemohla vůbec nic udělat.
15-30
Srbka opět byla ve výměně aktivnější, dostala se ke smeči, kterou protihráčka ještě vrátila, ale následný volej na síti už byl přesný.
15-15
Nyní však poslala míč pouze do sítě a je srovnáno.
0-15
Ivanovičová dostala soupeřku pod tlak a získává první fiftýn zápasu.
0:0
Na podání bude začínat Ana Ivanovičová.
Hráčky přicházejí na kurt a za pár minut bude utkání zahájeno.
Vzájemné zápasy
Hráčky se zatím utkaly dvakrát a v obou případech zvítězila mladší Bouchardová. Nejdříve loni ve Wimbledonu dvakrát 6:3 a poté letos na Australian Open 5:7 7:5 6:2. Stejně jako v předešlých zápasech je i dnes podle bookmakerů favoritkou Srbka. Dočká se prvního vítězství proti Bouchardové nebo odejde znovu poražena?
Srbská kráska po předchozích ne úplně povedených letech, kdy opustila trůn vedoucí hráčky žebríčku WTA a vypadla z TOP 10 zažívá vydařený rok. Dokázala vyhrát čtyři turnaje z nichž nejcennější byla výhra v Tokiu, kde postupně bez ztráty setu porazila Azarenkovou, Šafářovou, Kerberovou a Wozniackou.
V prvním zápase podlehla Sereně Williamsové dvakrát 4:6
Tato teprve dvacetiletá hráčka z Kanady v letošním roce dokázala, že má obrovský talent a hlavně to projevila na grandslamech, kde došla dvakrát do semifinále, ve Wimbledonu až do finále v němž podlehla Petře Kvitové. Nejslabším Grandslamem tak bylo US Open, kde došla "pouze" do osmifinále. Uvidíme jestli dokáže napravit úvodní porážku od Simony Halepové 2:6 3:6 a zaznamená úspěch i na posledním velkém turnaji této sezóny.
Příjemné odpoledne všem tenisovým fanouškům! Dnes jsou v Singapuru na programu druhé zápasy Červené skupiny Turnaje mistryň a v tomto přenosu budeme sledovat utkání mezi Eugenií Bouchardovou a Anou Ivanovičovou. Obě hráčky první zápas prohrály a budou bojovat o zachování naděje na postup, což slibuje velmi zajímavý duel.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 13:30.