MS v basketbalu mužů -  ONLINE PŘENOS -  Jižní Korea : Rusko - 2. září 2019   14:30

Jižní Korea
Čchang-hu Pak, Čun-jong Čchoi, Čon-hjon I, Son-hjong Kim, Hun Ho, Hui-čong Jang, Hjo-kun Čong, Sang-ča Kang, Čong-kju Kim, Ra Guna, Sung-hjon I, Da-song I
Bermudez Mariscal, Tomašovič, Michaelides
Rusko
Sopin, Karasev, Baburin, Motovilov, Fridzon, Ivlev, Antonov, Zubkov, Voroncevič, Kulagin, Valijev, Kurbanov

Ode mě je to pro tuto chvíli vše. Děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek dne.
Nejlepší střelci:
Ra Guna (19) – Vitalij Fridzon, Andrej Voroncevič (13)
Je dobojováno! Jihokorejci se v úvodu druhého poločasu dotáhli na jediný bod, jenže soupeř jim poté znovu odskočil. Rusové potvrdili roli favorita a připisují si už druhé vítězství na turnaji, zatímco asijský celek i napodruhé prohrál. Klíčovým aspektem pro Rusy bylo, že eliminovali naturalizovaného Američana, Ra Guna si připsal "jen" devatenáct bodů.
39:59'
Jihokorejci vytáhli svou obranu, v úplném závěru se trefil ještě Voroncevič. Víc už se ale nestane!
39:36'
Hoon Heo naznačil střelu, poté zakončoval z delší vzdálenosti. Jsou z toho dva body!
39:18'
V úplném závěru časového limitu zakončoval Kulagin o desku. Balón skončil v koši!
38:54'
Dvě šestky také na druhé straně palubovky. Hoon Heo však úspěšný jen z poloviny.
38:41'
Kulagin se dostal ke dvěma trestným hodům. Proměnil oba dva!
38:24'
A to se mu daří! Ruská lavička nechce nic podcenit a bere si oddechový čas.
38:24'
Daesung Lee byl faulován Sopinem při střele za tři body. Dokáže jihokorejský tahoun proměnit všechny šestky?
37:44'
Jenže je tu další tříbodová odpověď, o kterou se postaral Daesung Lee!
37:19'
Kurbanov využil přihrávky od Fridzona, Rusové už vedou osmnáctibodovým rozdílem!
36:40'
Rozhodčí na videu nakonec viděl, že Sangjae Kang nepřešlápl. Jsou z toho tři body!
36:01'
Zubkov neproměnil poměrně snadnou smeč. Balónu se tedy ujme asijský celek.
35:24'
Oddechový čas pro Jižní Koreu.
35:24'
Jihokorejskou ztrátu potrestal Fridzon, další dva body pro ruskou reprezentaci!
35:07'
Důležitá střela ruského výběru! Kulagin se prosadil zpoza tříbodové hranice.
34:51'
Dva trestné hody pro asijský tým. Hyogeun Jeong proměnil obě nabídnuté příležitosti!
34:16'
Téměř každý útok je teď bodový. Poprvé se dnes do střelecké listiny zapisuje Valijev!
33:51'
Krátce po time-outu skóroval Zubkov, jenže další trojku poté trefil Junghyun Lee!
33:16'
Oddechový čas pro Rusko.
33:14'
Jihokorejci ještě rozhodně nic nevzdávají, Junghyun Lee trefuje tříbodovou střelu a snižuje!
32:45'
Dlouhá útočná akce asijského týmu, nakonec ji dvěma body zakončil Seeonghyun Lee!
31:46'
31:46'
O malou chvíli později je tady další změna ruského skóre, postaral se o ni Antonov.
31:20'
Blesková odpověď na druhé straně, Zubkov se trefuje zpoza tříbodové hranice!
31:00'
Jako první se ve čtvrté desetiminutovce hry prosazuje Korea, konkrétně Junghyun Lee.
30:01'
Začala čtvrtá čtvrtina.
30:00'
Třetí čtvrtina skončila.
29:59'
V poslední vteřině se ke dvěma trestným hodům dostal Zubkov. Ten byl stoprocentní!
29:14'
Jihokorejci už dvě minuty čekají na další bodový útok, neprosadil se ani Seeonghyun Lee.
28:05'
Míč putoval po ose Motovilov, Karasev. Druhý jmenovaný poté skóroval za dva body!
27:53'
Junyong Čói se s míčem dostal do zámezí, balón pro ruský výběr.
27:14'
Důležitá střela ze strany jihokorejského týmu, Daesung Lee trefil trojku!
27:05'
Evropský tým mohl opět navýšit svůj náskok, jenže Motovilov neproměnil ani jeden trestný hod!
26:28'
Krátce po útočném doskoku se prosadil Antonov, Rusové vedou o jedenáct bodů!
26:11'
Sunhyung Kim proměnil jednu šestku, Jihokorejci navíc zůstanou u míče.
26:11'
Rozhodčí dlouho kontroloval celou situaci na videu, nakonec odpískal nesportovní faul.
25:40'
Naturalizovaný Američan Ra Guna se hodně tlačí do koše. Rozdíl mezi oběma týmy je desetibodový!
25:24'
Během krátké chvíle se dvakrát prosadil Ivlev. V tom druhém případě smečoval do koše!
24:48'
Ra Guna vzal celou akci na sebe. To se prokázalo jako správné řešení!
24:30'
Dva trestné hody pro Motovilova. Ruský basketbalista si v obou případech věděl rady!
23:46'
Vůbec poprvé se ve druhém poločase prosazuje Ra Guna. Rozdíl mezi oběma je osmibodový!
23:26'
Delší doba bez bodu, Voroncevič zakončoval zpoza tříbodové hranice, jenže v tomto případě úspěšný nebyl.
22:20'
Rusové šli do přečíslení tři na jednoho. Kurbanov doskočil neúspěšné zakončení a skóroval ze snadné pozice!
21:45'
Karasev získal míč a prosadil se z rychlého brejku. To bylo už sedm bodů v řadě, na které přichází reakce od jihokorejské lavičky!
20:51'
Dva vydařené útoky Ruska. Jeden zakončoval Kulagin za dva, druhý pak Karasev za tři body!
20:17'
Ra Guna tentokráte v roli nahrávače. Hee Park snížil na nejtěsnější možný rozdíl ve skóre!
20:01'
Začala třetí čtvrtina.
Druhý poločas začne přibližně v 15:32.
Ra Guna (13) – Andrej Voroncevič (11)
Úvodní dvacetiminutovka hry je za námi. Rusové do ní vstoupili daleko lépe a vypracovali si slušný náskok. Jihokorejci ale rozhodně nic nevzdali a před odchodem do kabin prohrávají o pouhé tři body.
20:00'
Druhá čtvrtina skončila.
19:56'
Čtyři vteřiny před koncem první půle se ke dvěma šestkám dostal Fridzon. Ten posunul skóre svého týmu o jeden bod.
19:16'
Ra Guna je dnes pečlivě strážen. Skórovat díky tomu mohl Hyogeun Jeong. Ruský tým si vyžádal oddechový čas!
19:04'
Rozeběhla se závěrečná minuta prvního poločasu, Voroncevič netrefil tříbodovou střelu!
18:08'
Krátce po time-outu měl Hee Park šanci snížit ze dvou trestných hodů. Využil jen jednoho!
18:08'
17:23'
Po delší době o sobě dal vědět jeden z nejzkušenějších hráčů na palubovce, prosadil se Fridzon!
17:09'
Naturalizovaný Američan Ra Guna si chytře došel pro faul, poté proměnil obě šestky!
16:50'
Hra se teď hodně kouskuje. Kulagin stoprocentní na čáře trestného hodu!
16:30'
K již tradičnímu výkonu se rozehrává Ra Guna. Ten snižuje na tři body!
16:19'
Totožná situace na druhé straně palubovky, také Zubkov skóroval krátce po doskoku.
15:56'
Nejprve útočný doskok Ra Guny, vzápětí snadné dva body od tohoto hráče!
15:24'
Jihokorejci už mají pět faulů. Kurbanov však znovu nedokázal zužitkovat obě dvě šance, prosadil se pouze jednou.
15:24'
Ra Guna nepřesně přihrával, Rusové tak mají šanci zase navýšit svůj náskok.
15:08'
Další jihokorejský faul, Kurbanov házel dva trestné hody. Proměnil jen jeden!
14:49'
Velmi zkušeně to udělal Fridzon, na kterého byl odpískán útočný faul.
14:11'
Faulem si v tuto chvíli pomohl Baburin, oba celky střídají.
13:13'
Po koši Zubkova je to už zase o tři body. Asistenci si připisuje Voroncevič.
12:48'
Voroncevič, poté Ra Guna. Rozdíl ve skóre tak zůstává stejný.
12:03'
No vida, Korejci snižují na rozdíl jediného bodu. Seeonghyun Lee vyslal tříbodovou střelu, která skončila v koši.
11:06'
Z výborné hry svých spoluhráčů těžil Ra Guna, který donutil ruského trenéra k oddechovému času!
10:20'
Daesung Lee se prosadil v závěru té první, nyní i na startu druhé desetiminutovky. Opět za tři body!
10:01'
Začala druhá čtvrtina.
10:00'
První čtvrtina skončila.
09:56'
Ještě jedna změna ve skóre! Daesung Lee trefuje také trojku a snižuje na devítibodový rozdíl!
09:38'
V závěru ruského útoku se za tři body prosazuje také Motovilov!
09:16'
Koš s faulem! Sunhyung Kim nakonec zaznamenal tříbodovou akci.
09:03'
Hodně nešťastný korejský faul na Karaseva při střele za tři body. Ruský basketbalista proměnil dvě šestky!
08:34'
Ra Guna dnes podruhé na čáře trestného hodu. V tomto případě uspěl jen jednou.
08:20'
Po koši na obou stranách palubovky, před pár vteřinami se prosadil Antonov.
07:16'
Po delší době je tady snížení. Daesung Lee se trefil po individuální akci!
06:40'
Naturalizovaný Američan Ra Guna teď neproměnil ani jeden trestný hod!
06:16'
Ra Guna neuspěl, Rusové jsou k nezastavení. Voroncevič totiž znovu úspěšný zpoza tříbodové hranice!
05:28'
Korejci se trápí na útočné polovině. Fridzon naopak trefuje trojku, rozdíl je desetibodový. Asijský tým si bere čas na poradu!
04:20'
Náskok začíná narůstat. Opět u toho byl Ivlev, který tentokráte smečoval!
03:39'
Ivlev proměnil jen první šestku. Po té druhé přišel obranný doskok!
03:39'
Asijský tým se z dlouhého útoku prosadit nedokázal. Poté přišel faul při střele Ivleva.
02:52'
Až na konci třetí minuty se prosazuje největší hvězda Korejců. Ra Guna snižuje z podkoše!
02:40'
Krátce po útočném doskoku přišly další dva body od Voronceviče. Jihokorejská lavička reaguje oddechovým časem!
01:56'
Skóre se znovu mění na obou stranách, do střelecké listiny se zase zapisuje Voroncevič!
01:29'
Rusové odpovídají tím nejlepším možným způsobem, Fridzon trefuje trojku!
01:13'
Obrany nestíhají, Seeonghyun Lee snižuje na rozdíl jediného bodu!
01:02'
Kurbanov na čáře trestného hodu stoprocentní. Zatím se hodně fauluje!
00:49'
Na čáru trestného hodu se dostal Junghyun Lee. Úspěšný byl pouze jednou!
00:37'
Voroncevič využil přihrávky od Fridzona a otevřel skóre dnešního zápasu!
00:01'
Kurzy sázkových kanceláří do role jasného favorita staví ruský výběr. Jak zápas nakonec dopadne? Sledujte náš online přenos a určitě se to dozvíte!
Rusko se sice musí na turnaji obejít bez Mozgova či Shveda, ovšem první zápas zvládlo. Ve vyrovnané koncovce si poradilo se silnou Nigérií. Jejich nejlepším střelcem byl Michajl Kulagin, který se postaral o šestnáct bodů svého týmu.
Jižní Korea je největším outsiderem celé skupiny. V přípravě odehrála tři zápasy, v úvodu šampionátu nestačila na Argentinu. Jejich hra je založena především na jednom hráči. Většinu přihrávek totiž dostává naturalizovaný Američan Ra Guna, který se proti Argentině blýskl 31 body.
Hezký den. V Číně odstartoval již dlouho očekávaný světový šampionát basketbalistů a na programu je třetí hrací den. My se podíváme do skupiny B, ve které se potkají Jižní Korea a Rusko.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 14:30.