Neděle 14. dubna 2024
Svátek slaví Vincenc, zítra Anastázie
Polojasno 22°C

Záletník Neymar má od partnerky povolené zahýbání: Jaké jsou podmínky dohody?

Autor: TT

Poměry ve vztazích se značně liší! To, co má někdo dovolené, jiný nemůže. Hvězdný fotbalista Neymar a jeho těhotná přítelkyně Bruna Biancardiová jsou totiž ve volném vztahu. Brazilec má povolený sex s jinými ženami, má to však háček! Co smí a nesmí?

Telenovela o údajné nevěře brazilské fotbalové hvězdy s influencerkou Fernandou Camposovou pokračuje i nadále, navíc získává zcela nový rozměr! Známá dvojice je podruhé v očekávání, kdy v následujících měsících přivítá na svět dalšího potomka. Právě nenarozené dítě spojuje tento jinak nesourodý pár, i když jsou blízcí Biancardiové rezolutně proti.

A jak dvojice Neymarovy choutky na na jiné ženy vyřešila? Podle brazilského webu Em Off mají uzavřenou tajnou a dosti peprnou dohodu, která nyní vyplavala na povrch.

Fotbalista Paris Saint-Germain má prý dovoleno, že smí svou současnou přítelkyni kdykoliv podvést. Údajně může beztrestně spát s cizími ženami, jak je libo, jen nesmí porušit předem domluvené podmínky. Musí se vždy jednat o diskrétní sex s kondomem a bez líbání na rty. Tabu jsou podle úmluvy pro Neymara i prostitutky, kterým se má vyhýbat obloukem.

Neymar se veřejně omluvil Biancardové za své chyby, které podle svých slov dělá na hřišti i mimo něj. „Své chyby v osobním životě řeším doma s rodinou v soukromí. Bru, již jsem se ti omluvil, ale cítím povinnost to učinit i navenek. Pokud se soukromá věc stane veřejnou, musí být omluva publikována. Nedokážu si svůj život bez tebe představit," objasnil kauzu na svých sociálních sítích ve středu večer.

Těhotná partnerka Neymara povolila slavnému fotbalistovi sex s jinými ženami.
Těhotná partnerka Neymara povolila slavnému fotbalistovi sex s jinými ženami.