Pondělí 4. prosince 2023
Svátek slaví Barbora, zítra Jitka
Oblačno -4°C

Messiho se rozpovídal o rodině: Jsem dobrý táta! Překvapil slovy o dalším dítěti

Autor: TT

Kapitán úřadujících mistrů světa z Argentiny se dostal do upovídané nálady. Lionel Messi (36) v upřímném rozhovoru pro kanál OLGA poodhalil, že i když má již tři syny, tak by se nebránil případnému čtvrtému potomkovi. Dokonce prozradil vytoužené pohlaví dítěte, pokud by se jeho rodinka skutečně rozrostla o dalšího člena.

Třikrát a dost? To rozhodně neplatí v případě fotbalového boha. V otevřenému rozhovoru pro kanál OLGA se známým streamerem a komikem Miguem Granadem (37) byl fenomenální fotbalista nečekaně sdílný, kdy překvapil fanoušky mnohými intimními detaily ze svého života soukromí. Lionel Messi (36) se svou oddanou manželkou Antonellou Roccuzzovou (35) má již tři syny Thiaga (10), Matea (7) a Cira (4), kteří by však velice brzy od svých rodičů mohli dostat nadílku v podobě mladšího sourozence.

„Stále čekám na holčičku. Další miminko bychom měli moc rádi. Aktivně se o to nesnažíme, ale uvidíme, jestli holčička nakonec dorazí,“ prozradil argentinský šikula, že je se svou partnerkou ohledně dalšího potomka za jedno. „Snažím se svým dětem vštěpovat hodnoty, které mě učili, když jsem byl mladý,“ dodal. „Jsem dobrý otec, protože i moji rodiče byli dobří,“ pochválil sám sebe Messi, přičemž také upozornil na zásadní vliv rodičovských vzorů při výchově vlastních dětí.

Stejně tak ale uznal, že Antonella byla a stále je skvělou matkou a manželkou. „Obdivuji ji. Tráví s dětmi 24 hodin denně. Často jsme dlouho pryč – výjezdy, zápasy, příprava, reprezentace. Někdy jsme pryč i měsíc a půl. Ona je s dětmi všechny ty dny,“ nezapomněl Messi zmínit důležitý úděl a nesporné zásluhy své drahé polovičky, která obstarává rodinné zázemí pro všechny členy domácnosti.

Messi taky přiznal, že klíčové rozhodnutí o výběru budoucího angažmá úzce souviselo především s cílovou destinací, aby byla vhodná pro výchovu malých dětí a jejich optimální režim. Proto si koneckonců zvolil Floridu a Inter Miami, čímž zaskočil fotbalovou veřejnost. „Vstáváme v 7:00 s dětmi, společné snídáme toasty a čokoládové mléko a někdy je i vozím do školy. Po tréninku se vracím domů ve 13:00. Naobědváme, zdřímneme si (s Antonellou) a poté vyzvedneme děti a jdu zase na trénink," popsal dopodrobna denní rutinu špičkového profesionálního fotbalisty světové třídy.

Lionel Messi a jeho manželka Antonella Roccuzzová plánují čtvrtého potomka! Dorazí nakonec vysněná holčička?
Lionel Messi a jeho manželka Antonella Roccuzzová plánují čtvrtého potomka! Dorazí nakonec vysněná holčička?