Trenér D0DI přechází z Brute do Sampi. Za tři měsíce se zázraky dělat nedají, řekl | iSport.cz
24. března 2020 • 09:10

Trenér D0DI přechází z Brute do Sampi. Za tři měsíce se zázraky dělat nedají, řekl

Autor: msl
Vstoupit do diskuse
0
Trenér D0DI přechází z Brute do Sampi. Za tři měsíce se zázraky dělat nedají, řekl
TOP VIDEA
LM: Real si to rozdá se City. Ronaldo bude chtít ušatý pohár pro Juventus
Na Kangovo místo máme přetlak, těší kouče Sparty Kotala
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ta zpráva šokovala všechny fanoušky české CS:GO scény. V reakci na nedávné výsledky došlo v týmu brute k několika interním neshodám, přičemž jejich výsledek je odchod trenéra Jozefa "d0di" Kisse. Ten včera překvapil oznámením o svém přesunu do Sampi, Brute jsou momentálně bez kouče."Došlo k několika interním věcím, které nechci veřejně řešit. Ale obě strany se bohužel neshodly na společném pokračování. Jednou z nich jsem byl i já," napsal D0di na Facebook, kde svůj přesun do Sampi potvrdil.

V novém působišti spojí síly s dosavadním trenérem a manažerem CS:GO týmu Jaroslevem "SANK1" Chlumským. A zatím je otázkou, jak přesně bude tento tandem směrem k hráčům a určování taktiky fungovat.

"Mrzí mě to hlavně z toho důvodu, že jsme s Brute začali mít postupně vypracovanou formu hry, taktiky, stabilnější výsledky, co se přípravy týkalo. Přišel i fail v kvalifikaci do Cool Ligy, ale holt za tři měsíce se zázraky dělat nedají," pokračoval D0di. "Chlapi mi budou chybět," dodal a vzpomněl všechny bývalé hráče z Brute. V Sampi se potká s hráči, které poznal v dřívějších štacích.

Nyní se upírá pozornost na Brute, jak momentální situaci bez trenéra vyřeší.

V Sampi po této změně věří v obrat k lepšímu. "Po katastrofálním výsledku v kvalifikaci do Cool Ligy jsme si slíbili, že uděláme maximum pro to, aby se nic podobného již neopakovalo. Podle mnohých je d0di nejlepší analytik na tuzemské scéně a společně s hlavním koučem a zároveň managerem CS:GO sekce Sank1m vytvoří hráčům perfektní tréninkové podmínky. Pevně věřím, že herní představení týmu v příštím oficiálním turnaji bude diametrálně odlišné tomu, které jste mohli vidět naposledy," řekl pro sazkaeleague.cz a iSport.cz Jakub Faul, COO Team Sampi.

Sestava týmu Sampi:

Dominik "desty" Černý
Dominik "Fraged" Herz
Vojtěch "Valencio" Mydlář
Martin "Pechyn" Pechoušek
Peter "wEAMO" Rauch
-
TRENÉR Jaroslav 'SANk1' Chlumský
TRENÉR Jozef 'd0di' Kiss

Sestava týmu Brute:

Filip "AJTT" Dolenský
Zdeněk "daxen" Dušek
Karol "tecek" Kapczyński
Lukáš "capseN" Koláčný
Ondřej "Crazyy" Švec
-
BEZ TRENÉRA

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud