16. dubna 2021 • 15:40

Tipy 1. kola CS:GO: Šlágr kola ovládnou Sinners, jak si povedou Sampi?

Autor: Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Liverpool jsem chtěl pro Slavii, ale Sparta má šanci. Fandit budu...
Šéfové Slavie a Sparty ve Sportu. Podívejte se, jak prožívali los Evropské ligy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Sazka eLEAGUE se blíží mílovými kroky a s největší česko-slovenskou ligou esportu přichází také tradiční tipy. V prvním nedělním kole se mohou fanoušci těšit hned na několik zajímavých soubojů, hlavním z nich bude bitva obhájců ze Sinners a vyzyvatelů Entropiq. Nenudit nebude ani match mezi Sampi a eSubou, co nováčci z Cryptovy? Vstoupí do Sazka eLEAGUE vítězně?Enterprise - Brute (13:00)

Tip: Zápas - Enterprise (kurz 2.00)

Obě organizace zažily úspěšný poslední split, obě prošly během pauzy velkou proměnou. Enterprise vykradli eSubu, Brute vsadili na mládí. Favority budou Enterprise, Brute jim však nedají nic zadarmo. Dravé mládí bude kousat, sestava má však to nejlepší ještě před sebou. Takticky budou vicemistři Sazka eLEAGUE lepší a s nováčky si poradí 2:0.

Enterprise
1,30

Brute
3,10

Sinners - Entropiq (15:00)

Tip: Zápas - Sinners (kurz 1,34)

Druhý zápas Sazka eLEAGUE a hned budou diváci svědky jednoho z největších zápasů základní části. Sinners, vládci česko-slovenské scény z roku 2020, vyzvou Entropiq. Sinners sice v posledních týdnech nepředvádí tak dominantní výkony, i tak by měli Entropiq porazit v poměru 2:0. Duo Tomáš „oskar“ Šťastný a Adam „NEOFRAG“ Zouhar se bude jen těžko zastavovat.

Sinners
1,10

Entropiq
6,00

Sampi - eSuba (17:00)

Tip: Vítěz FT - Sampi (kurz 1,71)

Další zápas mezi dvěma pozměněnými sestavami. Největší pozornost na sebe mezi posilami Sampi strhnul Richard „queztone“ Strnátko, eSuba bude v roce pod vedením Petera „jaro“ Raucha. Oba týmy v Evropě předvádí nadějné výkony, na domácí scéně drží krok s elitou. Mírnými favority jsou Sampi, remíza není vyloučena.

Sampi
1,71

eSuba
2,15

Cryptova - eEriness (19:00)

Tip: Vítěz FT - Cryptova (kurz 1,40)

Dva z outsiderů Sazka eLEAGUE. Nová ostravská organizace jako jediná vsadila na mezinárodní mix, eEriness byli ještě před začátkem ligy donuceni k personálním změnám. I tento fakt by mohl hrát ve prospěch Cryptovy, která by si mohla dojít pro důležité body za vítězství.

Cryptova
1,40

eEriness
2,60

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud