25. června 2022 • 11:47

Generálka na Grand Finále Sazka eLEAGUE. Enterprise změří síly s rozjetými forZe

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Extraligový šerif má v play off víc práce. Jak se rodí tresty? Ujčík už ví, co bude po sezoně
Požár: Říkali mi, že Krejčího jako stopera neprodáme. Pomůže mu, když...
VŠECHNA VIDEA ZDE

ENTERPRISE čeká další zápas skupinového pavouku REPUBLEAGUE. Aby postoupili do Playoff turnaje, musí bezpodmínečně zvítězit. Proti sobě ale budou mít rozjetý ruský tým forZe. Zápas poslouží navíc jako generálka na Grand Finále Sazka eLEAGUE, kde se h4rn a jeho parťáci střetnou se SINNERS.forZe mají formu jako hrom. Nejen, že si v předchozím utkání REPUBLEAGUE "smlsli" na českých jedničkách SINNERS, ale parádními výkony se prezentují i na Roobet Cupu. Na turnaji, kde startuje světová špička v CSku včetně FaZe Clanu, si připsali dvě vítězství a vedou skupinu D. Podlehli jim Outsiders 9z

Na druhé straně jsou ENTERPRISE posílení vítězstvím nad Teamem Finest, který je v TOP30 žebříčku hltv. "Nemůžeme se dočkat v pondělí na update žebříčku hltv," okomentovala organizace snové vítězství.

The eLiVe a spol. se budou určitě chtít zápasem naladit na Grand Finále Sazka eLEAGUE, které je čeká už v neděli od 14 hodin se zmíněnými SINNERS. U ti si připsali vítězství nad Finest, což by mohlo být předzvěstí napínavého souboje.

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud