8. července 2022 • 18:20

Frozen se udržel na IEM Cologne. Jeho MOUZ vyřadila světovou desítku Heroic

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Fotbalový KVÍZ pro Doktora Vševěda: šest chyb ze třinácti otázek, co nevěděl?
Neskutečná atmosféra, ale česká reprezentace bez medaile. Co přineslo biatlonové MS?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Parádní zápas za sebou má na Intel Extreme Masters (IEM) David "frozen" Čerňanský. Táhl svůj tým MOUZ na steč proti silnému dánskému celku Heroic, který patří do TOP 10 hltv žebříčku. Slovenský hráč se svými kolegy zvítězil na dvou mapách.Zatímco Heroic má ve své sestavě kompletní pětici z Dánska, německá organizace MOUZ naopak sází na mezinárodní pestrost. Vedle Slováka frozena jsou v týmu hráči z Litvy, Maďarska, Austrálie a domácí němec Jon 'JDC' de Castro

JDC se stal ústřední postavou duelu, zdárně mu ale sekundoval právě David Čerňanský. MOUZ v další fázi turnaje půjde na Ninjas in Pyjamas nebo poraženého celku z duelu Movistar Riders a tým Vitality.

Cesta do Play-off je nicméně spletitá. V Lower Bracketu skupiny A totiž čekají takové týmy jako G2 Esports nebo ENCE. MOUZ ale vítězstvím nad desátým týmem světa ukazují, že na domácí německé půdě se s nimi musí počítat. 

David "frozen" Čerňanský tak dělá slovenským fanouškům radost, zvlášť v době, kdy jejich reprezentace zklamala na Mistrovství Evropy. Davidovi fandíme i my a přejeme ještě nějaký ten zářez na turnaji v Kolíně nad Rýnem.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud