12. srpna 2022 • 18:03

GuardiaN si nastěhoval sAvanu k sobě domů, aby měl plný focus na CS. HONESE chtěl do Sampi už dávno

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Slavia - Mladá Boleslav 2:0. Rozhodla Holešova kapitánská hlavička
SESTŘIH: Plzeň - České Budějovice 5:0. Demolice a šestá porážka Dynama v řadě
VŠECHNA VIDEA ZDE

Při skládání CS:GO sestavy pod finanční taktovkou Jakuba Jankta toužil přivést už AJJTA. To se nepodařilo. Nakonec vykrystalizovala čistě slovenská sestava. A ani tohle, už neplatí. Přišel ale český player HONES. “Chtěl jsem ho už, když jsem skládal tým,” říká Ladislav “GuardiaN” Kovács. V Sampi.Tipsport si pochvaluje tréninkové nasazení sAvany. O sobě legendární hráč prohlašuje, že je striktní. Více v rozhovoruProšel si FaZe NAVI. Teď Ladislav "GuardiaN" Kovács zakotvil v české organizaci Sampi.Tipsport. Z rozhovoru pro Sazkaeleague.cz vzešla tři hlavní témata, která postupně budeme nasazovat na náš web. Tady je první z nich:

Zdravím vás  Laco, jak se vám aktuálně daří. Už se s koncem summer breaku soustředíte na CSko?

Už začínáme trénovat, tak je všechno jak má být.

Jedna z novinek, které se v souvislosti se Sampi.Tipsport objevila, je, že do týmu jste přivedli HONESE. Jak se ti jeví tenhle player?

Je to hráč na vysoké úrovni. Rok zpátky, když jsem skládal tým, tak jsem HONESE chtěl. Teď, když už to vyšlo, potvrzuje mimo jiné i svou mentalitou, že k nám patří.

Chceme předčít českou jedničku SINNERS

V nadsázce… on narušuje tu slovenskou flow, kterou jste měli. Přichází český hráč. Berete to jako nějakou překážku nebo je ambicí sestavit konkurenceschopný tým, kde budou působit hráči i mimo zemi “pod tatrama”? 

Už, když jsme začali tenhle projekt, chtěli jsme být nejlepší. Snažili jsme se od začátku získat AJTTA, což nevyšlo. Určitě jsme nechtěli skládat jen slovenský super tým. Pracujeme na týmu, který může konkurovat a který by předčil českou jedničku SINNERS.

Máte kolem sebe mladé „chalány“. Vyčnívá sAvana, který za poslední dobu ušel ohromný kus cesty, jak se vám jeví tenhle slovenský talent?

Savana se z ničeho stal součástí hlavního týmu eSuby, kde byl základním stavebním kamenem. Jsem velmi rád, že za tak krátkou dobu udělal takový progres. A teď žije se mnou, má svůj klid, hraje CSko a pracuje na sobě.

GuardianFoto Twitter

Savana má u mě komfortní zónu

Na to navážu. Vy jste v jednom rozhovoru říkal, že si necháte k sobě nastěhovat nové týmové kolegy. Savana teď bydlí u vás. Co ostatní hráči?

Ze začátku u mě byl Adejis s Matysem, ale momentálně je tu jen Savana. Všechno se točí kolem CSka. Savana sedí za počítačem, hraje faceity, zlepšuje se a pracuje na sobě. Tady má svou komfortní zónu. Co se týče přípravy týmu, jsem velmi striktní. Chtěl jsem mít hráče u sebe.

Prošel jste řadou organizací, jak si zvykáte na působení v Sampi. Co zázemí? Jste spokojen v týmu Jakuba Jankta?

Jsem velmi překvapený, že tahle česká organizace se odvážila složit takový tým. Je to tady na profi úrovni. Zároveň jsem rád, že tím všichni žijí a toho si vážím. Od samotného majitele Jakuba Jankta navíc dostáváme feedback.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud