2. října 2022 • 10:23

K0nfig si během rvačky údajně zlomil nohu. Astralis dochází trpělivost a zvažuje jeho výměnu

Autor: Kateřina Sauerstromová
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Česko - Švédsko 7:3. Nároďák se porve o zlato, finále po 14 letech!
Česko - Švédsko: Klíčový gól Kašeho na 3:2 v semifinále MS v hokeji
VŠECHNA VIDEA ZDE

Server Jaxon.gg přišel před několika dny se spekulacemi ohledně K0nfigova zranění. Oficiální verze zlomeného kotníku začala podléhat drbům a spekulacím, které sám K0nfig vyvrátil. Nyní se ale hlásí údajný svědek inkriminované rvačky a zdá se, že vše je jinak.Ke kauze se přihlásil očitý svědek pěstního souboje, Michiel de Jong. Michiel popisuje, jak si s přáteli užívali noční život na Maltě, když se po cestě domů stali svědky nepříjemné hádky. Muž, kterého fanoušek CS:GO Michiel brzy identifikoval jako K0nfiga, se hádal s promotérem nočního klubu. 

Nezastavitelné emoce

Hádka před klubem Flow vyeskalovala, promotér měl dokonce plivnout K0nfigovi do tváře, kopnout ho a následně prý odejít zpět dovnitř klubu. Hlavní problém ale nastal o několik minut později, kdy se promotér vracel ven, K0nfig si ho všimnul a rozhodl se jít za ním.

“K0nfig jej viděl a běžel za ním, byl k nezastavení. O několik sekund později jsem se rozhodl jít za nimi, protože jsem měl obavy,” popsal situaci de Jong. “Začali se mlátit pěstmi a kopat, K0nfig najednou skončil na zemi a začal křičet, že si zlomil nohu,” dodal svědek Michiel.

Návrat legendy

Na místo následně přišel zaměstnanec nedalekého hotelu, který zavolal policii. “Už jsem toho na Maltě zažil hodně, ale tohle bylo vážně šílené,” popisuje své pocity Michiel. K0nfig už dříve jakékoliv spekulace o pěstním souboji vyvrátil, celá aféra ale nekončí a K0nfigova profesionální kariéra se zdá být ohrožena.

Dle dostupných informací Astralis přemýšlí, zda není na čase, aby Kristian "k0nfig" Wienecke opustil tým. Další možností je, že skončí na lavičce. Aféry s mladým hráčem přicházejí navíc ve chvíli, kdy Astralis údajně jedná s Ninjas in Pyjamas ohledně možného návratu Nicolaie “dev1ce” Reedtze.

Jak se situace nakonec vyvine si ale budeme muset ještě počkat. Žádné oficiální stanovisko zatím žádná strana nezveřejnila.

Zdroj: Jason.gg

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud