6. října 2022 • 16:44

Vrcholí kvalifikační cyklus Red Bull Flick. Je tu poslední šance zabojovat o národního finále

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Chybí levá noha, Červ odsune Krejčího na stopera. Co křídla a základní sestava?
Hašek oznámil nominaci na EURO. Jedou Červ a Jaroš, překvapení na levém beku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ve čtvrtek v 18:00 startuje poslední kvalifikace do národního finále populárního turnaje 2v2 v CS:GO. Čtyři nejlepší dvojice uzavře postupující šestnácku týmů, které si to rozdají 23. října rozdají o účast na prestižní světové akci v DánskuPřihlásit se do poslední, čtvrté kvalifikace můžete na tomto odkazu. Mnoho času už ale nezbývá, tak nepromarněte svoji šanci! Světové finále se bude konat v dánské Kodani. 

"Ultimátní turnaj 2v2, profíků proti amatérům se letos vrací a rozhodně neubírá na otáčkách! Týmy amatérských národních vítězů z 36 zemí se proti sobě utkají na světovém finále v dánské Kodani. Opravdové finále pak ale čeká na šest nejlepších z nich. Ti dostanou příležitost utkat se, na hlavní stage, proti deseti dvojicím profesionálů a předvést, kdo jsou skuteční šampioni," píší organizátoři z esportového týmu Red Bullu.

Proběhlé kvalifikace

První kvalifikace, která se konala 15. září přilákala hned 99 týmů. Mezi takřka naplněnou kapacitou nechyběla ani taková jména jako Manguss a System z týmu Enterprise, zur1s a Darber z Universe či Savana1, T4gg3D, Hones a Matys z týmu Sampi. Souboje byly tvrdé, ale do národního finále se mohly dostat jen čtyři celky a těmi úspěšnými nakonec byly týmy obrabeci, kteří celou kvalifikaci ovládli a The Prodigy, Zakusecky a Sampi.

Druhá kvalifikace se rozjela o týden později a zúčastnilo se jí celkem 73 týmů, včetně těch, kdo neuspěl v té první. To se například týkalo i dvou finalistů Darbercute a WorMars, mapu Control Room nakonec ovládli prvně jmenovaní, tedy tým, ve kterém hrál zur1s s Darberem. Do národního finále se s nimi podívají i týmy EZ WIN a INSANITY.

Do třetí kvalifikace se přihlásilo celkem 92 dvojic, některé si zahrály poprvé, jiné zkusily své štěstí i potřetí. Postoupit ale i tentokrát mohly jen čtyři celky. Po vypjatých bojích nakonec na nejvyšší postupující příčku došplhal tým Crazyy832 party, ve kterém si zahráli Crazyy a Suplick, bývalí hráči týmu BRUTE. Doplnily je týmy upol power, vidim za roh a TGRAVITY.

(zdroj textu: Red Bull Flick

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud