16. října 2022 • 20:33

Mistrovství Slovenska ovládla ryze česká sestava Dynama Eclot, eSubu "zkrotila" 3:1

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Ihattaren: obří talent s nadváhou. Pro Slavii risk, nebo zisk?
Šmicerovo království Chabry: Jak v pralese bafuňaří fotbalová legenda
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dobře rozjetý modrý vlak linky eSuba se zastavil těsně před mistrovským pohárem pro vítěze slovenského šampionátu. Dynamo Eclot byl nad síly stříbrného celku z For Games. Pardubická organizace tak částečně napravila fiasko z podzimního splitu Sazka eLEAGUE, kde skončilo jejich působení už ve čtvrtfinále a hrobařem byla právě eSuba.Dynamo Eclot, které disponuje ryze českým "materiálem", šlo do Grand Finále ve slovenské Nitře s výhodou jedné mapy. To proto, že na turnaji ani jednou neklopýtla a do boj o zlato šla z Upper Bracketu. 

Naopak eSuba se po porážce s DNE musela znovu nadechnout v Lower Bracketu na úkor Entropiq Prague, kterou poslala předčasně na vlak do České republiky. Zeleným maskám nicméně patří kredit, protože hned na úvod prohrály s ENTEPRISE. Leckr a jeho banda pak ve spodním pavouku vyřadila Sampi a následně Cryptovu. Modrokrevní ale už byli nad jejich síly. 

Rekapitulace čtvrtfinále Sazka eLEAGUE 

Ecloti i eSubáci se střetli na Slovensku dvakrát a dvakrát z toho byla výhra pro Dynamo. To mělo na své soupeře velkou pifku, poté co je pro mnohé senzačně - byť jak se pak ukázalo právem - vyřadili ve čtvrtfinále podzimního splitu Sazka eLEAGUE

V Grand Finále se do modra zbarvila jen jediná mapa, jinak dominoval capseN a jeho tým. Nejvíce se dařilo Vítkovi "nbqq" Pohlotovi, který si připsal zdaleka nejvíc fragů (57) a padl pětačtyřicetkrát. Zápas tak končil s pozitivní bilancí +12. 

Na druhé straně, co se týká statistik, úplně prodpadl luko, za kterého musel v dříve na LANce ve slovenské Nitře zaskakovat trenér Desty. I tak je druhé stříbro v krátké době, navíc v konkurenci týmů jako ENTERPRISE, Sampi nebo Entropiq, pro eSubu velkým úspěchem. 

Dynamo Eclot československému esportu dokázalo, že patří k absolutní špičce na scéně a musíme s nimi počítat třeba do blížícího se Mistrovství České republiky. SINNERS na MSR nestartovali.

Turnaji ve hře FIFA kralovala Cryptova

Na mistrovství Slovenska se dostalo i na populární virtuální fotbal FIFA. V něm svedli souboj ostravsko-pražský souboj hráči Cryptovy AC Sparta Praha.Radovali se první jmenovaní. DRmi Steeking porazili v nedělním finále duo Seron Cristy.

“Jsme rádi za vítězství, před začátkem turnaje jsme si žádné cíle nedávali, šli jsme zápas od zápasu a nakonec se to vyplatilo. Se Steekingem hrajeme podobný herní styl, takže spolupráce mezi námi fungovala na výbornou a skončila prvním místem” komentoval hned po turnaji DRMi10.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud