29. ledna 2023 • 18:45

VIDEO: The eLiVe a jeho přestupová sága. MATYS je typ hráče, který mu v sestavě chyběl

Autor: David Randuška
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Sparta - Baník 4:3. Dramatickou přestřelku řídili Birmančevič a Kuchta
PRVNÍ DOJEM se Zbyňkem Irglem: Každý hráč Třince ví, co dělat
VŠECHNA VIDEA ZDE

Poslední dílek do skládačky Sampi.Tipsport zapadl. Erik Sith přestoupil z ENTERPRISE a jako In-Game Leader "bere" část pravomocí po odešlém GuardiaNovi. Tu druhou část bude mít na starost blogg1s na pozici AWP. The eLiVe bude mít na starosti nadějný tým plný mladých krajanů. S Matúšem Šimkem naváže na spolupráci z EP, na povel bude mít také Lukáše Lintnera a osmnáctiletého T4gg3Da. 

Sampi.Tipsport dlouho čekal s oznámením nové sestavy. První vlaštovkou bylo umístění HONESE na přestupovou listinu. S blogg1sem už byl management předběžně domluvený, dotáhnout se musel jen přestup Erika Sitha.

"Ze začátku to nevypadalo úplně nadějně," říká slovenský In-Game Leader. "Nakonec se Sampi podařilo mě odkoupit. Ty pocity byly takové... že nevím, v jakém týmu jsem... byl sice season break, ale já už to chtěl mít vyřešené a trénovat," říká na období "nejistoty". 

MATYS doplňuje mezeru, kterou jsem měl

Atmosféru i servis na bootcampu hodnotí The eLiVe pozitivně. Vedle přístupu svých týmových kolegů vyzdvihl také impact MATYSE. 

"Dlouhodobě jsem potřeboval hráče, který si bude dělat vlastní věci a bude hrát na svůj talent a nebo instinkt. Já jsem dobrý v tom, že z toho, co máme, vytvořit dodatečné kroky. Ale nejsem ten člověk, který iniciuje ty kroky. Takže teď, když tu mám Matúše, tak se mi doplní taková ta mezera, kterou jsem měl," popisuje.

 

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud