Zápas 3. kola Sazka eLeague Dota2: Hippomaniacs vyzvou Young | iSport.cz
4. září 2020 • 07:00

Zápas 3. kola Sazka eLeague Dota2: Hippomaniacs vyzvou Young

Autor:
Vstoupit do diskuse
0
Sazka eLEAGUE Dota 2
TOP VIDEA
iSport podcast: Přestali hráči věřit Kozlově cestě? Ustoupil Baník z přebudování týmu?
MOMENTY 5. kola: Sparta stoprocentní, Fillo smolařem, liberečtí náhradníci selhali
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ve třetím kole nás čeká derby rivalů. Bývalý tým Hippomaniacs, jehož jméno je nyní Young vyzve současné hráče Hippomaniacs. Young nastoupí v plné síle, Hippomaniacs bez svého kapitána Sehnyho.Oba celky se nachází v naprosto odlišné situaci. Zatímco Hipomaniacs zvládli obě svá dosavadní utkání, Young jsou bez bodu. Všichni mají velkou motivaci předvést co nejlepší výkon. Ať už by to pro ně znamenalo udržení se na špičce tabulky a výraznější odskočení favorizované eSubě na straně Hippomaniacs, či odražení ode dna u Young.

Stejně jako v prvním kole nastoupí favorité bez kapitána Sehnyho. Opět ho zastoupí Strixty, což týmu, jak se zdá, nedělá žádné výrazné problémy. Každopádně se budou muset Hroši zaměřit více na draft, jelikož právě v této fázi hry Sehny vyniká a je největší oporou svého týmu.

Young v prvním splitu předváděli neskutečné výkony. Ve většině zápasů byli outsidery, ale přesto se jim často dařilo vítězit. Oproti svým soupeřům mají výhodu v tom, že nastupují ve své nejsilnější sestavě.

Jestli se jim podařilo zapomenout na nepovedené první kolo, budou pro Hippomaniacs představovat hrozbu. V BO1 sérii by se měli snažit oponenty zaskočit neobvyklým hrdinou nebo strategií. Z posledního kola víme, že i favorit jako eSuba může podlehnout papírově slabšímu týmu.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud