26. května 2021 • 18:15

Přestup týden před začátkem Majoru! Noone a Sonneiko jdou do NAVI

Autor: Michal Mašika
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
PRVNÍ DOJEM: Dukla zpět na plné Julisce. Vážně! Ale výkon trochu bezradný. Kabongo bude trefa
SESTŘIH: Dukla - Plzeň 1:3. Lekce pro nováčka, Viktoria začala vítězně
VŠECHNA VIDEA ZDE

Hvězdy organizace AS Monaco Gambit Noone a Sonneiko opustili tým týden před začátkem Majoru. Přesouvají se do ukrajinské organizace Natus Vincere.Vladimir „Noone“ Minenko a Akbar „Sonneiko“ Butaev přestoupili týden před začátkem Majoru do konkurenčního klubu. Podle vyjádření organizace chtěli hráči opustit tým již na začátku druhé sezóny, vedení je ovšem přemluvilo, aby setrval. Na konci sezóny však oběma nespokojeným hráčům skončila smlouva a mohli bez problémů odejít. Změna je to o to zajímavější, že Natus Vincere se narozdíl od AS Monaco Gambit na druhý Major nekvalifikovali a oba hráči tedy mají podstatně menší šanci dostat se na The International.

Z NAVI odchází midlaner Bogdan „Iceberg“ Vasylenko a Andrii „ALWAYSWANNAFLY“ Bondarenko. Ani jeden z hráčů si dosud nenašel nové angažmá, to se stane pravděpodobně až po Majoru.

AS Monaco Gambit sehnali okamžitě dva náhradníky. Jsou jimi Stanislav „633“ Glushan a Artem „Lorenof“ Melnik z Fantastic Five, respektive Prosti Esli. Pro organizaci to znamená odečtení části DPC bodů a na zajištění postupu na The International mají jen matematickou šanci. NAVI jsou na tom ještě hůře, jediná jejich naděje na účast na TI je otevřená kvalifikace, ze které postupuje pouze jeden tým z regionu.

Sestava AS Monaco Gambit
Kiyalbek „dream“ Tayirov
Artem „Lorenof“ Melnick
Vasilii „AfterLife“ Shishkin
Aleksandr „Immersion“ Khmelevskoi
Stanislav „633“ Glushan

Sestava Natus Vincere
Alik „V-Tune“ Vorobey
Vladimir „No[o]ne“ Minenko
Roman „RAMZES666“ Kushnarev
Vladimir „RodjER“ Nikogosyan
Akbar „SoNNeikO“ Butaev

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud