12. listopadu 2021 • 14:30

Nejlepší bude, když postoupím já i Huhnak, říká T9Laky před startem CZC.cz iSport ligy

Autor: Jan Hrušovský
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Nechutný závěr poháru. Bitky fanoušků a zásah policie na hřišti
SESTŘIH: Plzeň - Sparta 1:2. Letenští mají double! Rozhodl Birmančevič
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jedním z největších favoritů na vítězství v dalším ročníku CZC.cz iSport ligy je Lukáš "T9Laky" Pour. V sobotu startující ročník soutěže ve hře FIFA 22 se totiž odehraje bez obhájce titulu Maria "MarioOoso99" Gumbrešta. Proto se největší pozornost obrací na reprezentanta FC Viktorie Plzeň, který v minulé sezoně skončil na druhém místě. "Cítím se dobře," říká T9Laky před úvodním zápasem skupiny, v níž se mimo jiné střetne i se svým plzeňským spoluhráčem Patrikem "Huhnak" Hornákem.  Máš na svém kontě úspěch v turnaji Alienware Open Air #4, který si vyhrál, také máš za sebou úspěšný vstup do Cool ligy. Ukazuje to, že sis na novou FIFU zvyknul rychle a teď seš plný odhodlání všechny v Česku převálcovat?
“Úplně nevím, zda jsem si rychle zvykl na FIFU 22. Cítím se dobře a chci v tom pokračovat. Stále je přede mnou dost práce “

V čem se podle tebe letošní FIFA nejvíc liší od předchozí verze? 
“FIFA 22 je hodně o kombinaci, rychlých přihrávkách, klidu a trpělivosti ve vápně. Řekl bych, že je opět důležitá obrana.”

Do CZC.cz iSport ligy jsi obdržel pozvánku společně s dalšími sedmi hráči, takže ses nemusel trápit zápasy v kvalifikaci. Jak se na ligu těšíš a jaká jsou tvoje očekávání takhle před startem? 
“Jsem rád, že jsem nemusel hrát kvalifikace, je to vždy příjemnější být hned ve skupinách. Určitě je super, že tu máme iSport ligu, protože na ní mám vždy dobré vzpomínky.”

Ve skupině budou tvými soupeři Sirisetsedm, Huhnak a Miki. Věříš si na postup? Jak myslíš, že tahle skupina dopadne? 
“Rád bych postoupil. Musím proto podat skvělý výkon. Nejlepší by pro Viktorii Plzeň bylo, kdybychom s Huhnakem postoupili oba dva.”

Co říkáš na střetnutí se svým spoluhráčem z Plzně Huhnakem?
“Je to takový nepříjemný, že se musíme obírat o body navzájem, ale bohužel s tím nic neuděláme. Myslím, že uděláme oba maximum.”

Do ligy nezasáhne obhájce titulu Marioso z Entropiq, který tě porazil ve finále posledního ročníku iSport ligy. Věříš si teď víc na titul? 
“Překvapilo mě, že Marioso nepostoupil, ale tak to prostě občas je. Neřekl bych, že bych si kvůli tomu měl věřit víc. Je tam stále spousta kvalitních hráčů a nikdy nevím, kdo se ukáže v jaké formě.”

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud