Rozhodnuto! Těchto osm hráčů si zahraje OFFLINE finále iSport LIGY | iSport.cz
21. dubna 2019 • 22:53

Rozhodnuto! Těchto osm hráčů si zahraje OFFLINE finále iSport LIGY

TOP VIDEA
Slavia po oslavách trénovala. Ožrat se do němoty? To nešlo, hlásí Coufal Slavia po oslavách trénovala. Ožrat se do němoty? To nešlo, hlásí Coufal
Svobodu vzal na MS do Rigy, teď Hadamczik vzpomínal: Adam žil pro kolektiv. Jako trenér měl co nabídnout Svobodu vzal na MS do Rigy, teď Hadamczik vzpomínal: Adam žil pro kolektiv. Jako trenér měl co nabídnout
VŠECHNA VIDEA ZDE

Stály proti nim stovky odhodlaných soupeřů. Míst bylo ale jen osm a jsou to právě tito hráči, kdo vybojoval postup do historicky prvního offline finále CZC.cz iSport LIGY v hraní fotbalového simulátoru FIFA. Finalisty, kteří si to rozdají v neděli 28. dubna v multikině v pražské Hostivaři o prvenství, tvoří: DRMi10, T9LAKY, Rozsi, RIIIJK, Emerickson, Kobbycz88, INAE.pikej, VencaSKS.Prošli úspěšně spletitou cestou a teď je čeká sladký závěr. Osmička nejlepších z kvalifikací a online finále CZC.cz iSport LIGY si to v neděli 28. dubna v multikině v pražské Hostivaři, kam můžete přijít zafandit a zahrát si Fifu zdarma i vy, rozdá o celkové vítězství v prvním turnaji.

Jako vůbec první si postup mezi osm finalistů zajistil DRMi10. Chybět v Hostivaři nebude ani vítěz prosincového CZC.cz iSport Cupu T9Laky, či člen eSportového týmu českého fotbalového reprezentanta Jakuba Jankta RIIIJK. Dál jde také zástupce pražské Sparty Emerickson.

Chybět naopak bude jeho týmový parťák The Johny, který vypadl v poslední možnou chvíli. "Gratuluji soupeři k postupu. Víte, co je nejsmutnější? Že vypadnete tímhle gólem (střela mezi nohama brankáře). Začal jsem hrát dobře až moc pozdě. První zápas v první půli jsem vůbec nehrál, nevím proč. Je to škoda. Tohle jsem si prohrál sám,“ mrzelo zástupce eSportového týmu pražské Sparty.

Vše o CZC.cz iSport LIZE čtěte ZDE>>>

Účastníci OFFLINE finále CZC.cz iSport LIGY:

DRMi10, T9LAKY, Rozsi, RIIIJK, Emerickson, Kobbycz88, INAE.pikej, VencaSKS

 

MS v hokeji 2019 - Slovensko, Bratislava a Košice

Program Český tým Rozpis Play off Tabulka Stadiony Maskot

Mistrovství světa v hokeji se koná na Slovensku v Bratislavě a Košicích od 10. do 26. května 2019. Češi hrají ve skupině B, Slovensko ve skupině A. Po zápase se Švýcarskem budou Češi znát soupeře pro čtvrtfinále. Novinkou je změna systému nasazení týmů pro semifinále play off.

Fotbalová FORTUNA:LIGA 2018/2019Program * Hrací model * VIDEO * Program nadstavby

Články odjinud


Články odjinud