Envy po dalších neúspěších plánují změny v sestavě, odejít mají hlavně Evropané | iSport.cz
22. července 2020 • 14:00

Envy po dalších neúspěších plánují změny v sestavě, odejít mají hlavně Evropané

Autor: Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Juventus - Lyon 2:1. Ronaldo dal dva góly, stejně vypadl
SESTŘIH: Manchester City - Real Madrid 2:1. V hlavní roli Gabriel Jesus. Zidane a spol. končí
VŠECHNA VIDEA ZDE

Dávno pryč jsou dny, kdy byl Team Envy tím nejlepším CS:GO celkem na světě. Vždyť v roce 2015 se organizace dostala dvakrát do finále Majoru, jednou ho dokonce vyhrála. Nyní se ale tým trčí na 45. místě světového žebříčku a pohá účast na největších turnajích světa je v nedohlednu.V letech 2015-2018 byl tehdejší Team EnVyUs čistě francouzskou záležitostí. V jejich bravách nastupovala ta největší světová jména: Kenny "kennyS" Schrub, Richard "shox" Papillon, Nathan "NBK-" Schmitt a mnoho dalších.

V červnu 2018 přišel převrat, Francouzi tým opustili a organizace se přesunula do Severní Ameriky, kde zkusila své štěstí. 

Od té doby však nepřišel jediný turnajový triumf a stále se nenašel ten správný recept. 

Na začátku roku se k Envy připojili Michał "MICHU" Müller, Buğra "Calyx" Arkin a Kaleb "moose" Jayne. Nová sestava dosahovala stejných výsledků a po půl roce se podle dbltap.com chystají další změny. 

MICHU a Calyx by měli celek opustit, stejně tak Ryan "ryann" Welsh. V týmu by pak zůstali pouze Noah "⁠Nifty⁠" Francis, Kaleb "⁠moose⁠" Jayne a Nikola "LEGIJA" Ninić jakožto kouč. 

Jedním z nových členů by měl být Peter "ptr" Gurney, známý především díky svému působení v CLG a NRG.

Pokud opravu odejdou všichni tři zmiňovaný hráči, přišli by Envy o všechny své RMR body, díky kterým se celky kvalifikují na Major. Jenže i tak jsou šance nulové, tudíž by to pro celek nebyla až taková ztráta. Další potencionální náhradníci nejsou známí.

MICHU by měl celek podle zpráv opustitMICHU by měl celek podle zpráv opustitFoto Envy

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud