27. července 2020 • 19:45

Fotbálek na střeše s kamarády? V nové FIFA 21 skutečností, Volta upgraduje

Autor: Jiří Novák – Sazka eLEAGUE
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SESTŘIH: Třinec - Sparta Praha 2:4. Hosté berou druhý bod v sérii, rozhodl Kempný
Jílek a Saňák: O zklamání ve Spartě, Priskem, tajném cíli a trenérském orgasmu
VŠECHNA VIDEA ZDE

FIFA Street je jednou z nejoblíbenějších FIFA her v historii. Tríčky a parádní pouliční fotbal, to je něco, co má každý rád. Volta je reinkarnací oblíbeného dílu série FIFA, který však nevychází jako samostatná hra, ale v rámci hlavní Fify. Letos dokonce s několika vylepšeními.VOLTA Squads jsou jedním z nových módů ve FIFA 21. Nově budete moci hrát hned se třemi kamarády a bojovat proti ostatním o titul nejlepšího míčového kouzelníka. 

EA slibuje zlepšený gameplay, především co se týče rycholsti, pohybu a kvalitnějších situací jeden na jednoho. 

Svůj fotbalový protějšek ve Voltě budete moci upravit podle svých představ. K dispozici budou vzhledy těch nejlepších fotbalových klubů na světě, sběratelské předměty pouličnáho fotbalu či kolekce designované slavnými celebritami.

VOLTA ve FIFA 21 nabídne novinky VOLTA ve FIFA 21 nabídne novinkyFoto EA Sports

V tzv. "Featured Battles" budete moci do svého celku rekrutovat ty největší hvězdy světa. S nimi se pak utkáte buďto proti počítačem kontrolovaným týmům, či těm opravdovým. 

Jednou z největších předností Volty a FIFA Street jsou parádní hřiště pro malý fotbal. EA láká na oblasti Sao Paula, Milána či Dubaje. Celkem se dočkáme pěti nových lokací.

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud