Poslední šance! Vyhraj lístky na Rosického hvězdnou rozlučku | iSport.cz
23. května 2018 • 12:57

Poslední šance! Vyhraj lístky na Rosického hvězdnou rozlučku

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
Kladno - Sparta: Jágr si vzal puk za bránou a dostal ho za Machovského, 3:2
TOP 5 týmů NHL pro play off: Tampa už nevyhoří, neodepisujte Pittsburgh
VŠECHNA VIDEA ZDE

Takováhle příležitost se už nebude opakovat! V rámci turnaje HET ligy rozdáváme pro dva vítěze dva lístky na hvězdnou rozlučku Tomáše Rosického. Už máš svůj tým na www.sazkafantasy.cz?Fotbalová HET liga se blíží ke konci a už se krystalizují možní výherci 20 tisíc korun. Poslední kolo turnaje o ceny za 10 000 Kč, napůl nákupní poukazy a napůl bonusy na kurzové sázení.

A pozor! V dalším turnaji o tomto víkendu jsme si připravili parádní ceny, když hrajeme o 2x2 lístků na hvězdnou rozlučku Tomáše Rosického, na které se představí největší české i světové fotbalové hvězdy včetně Jana Kollera či Cesca Fabrégase.

Chtěli jsme udělat radost věrným hráčům Sazka Fantasy, proto tento turnaj je se vstupem 500 Sazka Tokenů. Pokud nemáte dostatečný počet virtuální měny, nemusíte až tak moc smutnit. Už za dveřmi je fotbalový šampionát, ve kterém rozdáme až 160 tisíc korun a ten nejlepší si odnese krásných 20 tisíc!

Sestav vlastní tým z hráčů HET ligy a vyhraj lístky na Rosického >>

 

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

Články odjinud
Články odjinud