23. května 2018 • 12:57

Poslední šance! Vyhraj lístky na Rosického hvězdnou rozlučku

Autor:
TOP VIDEA
Baník - Brno: Procházka centrem našel na zadní tyči Diopa, který posílá domácí do vedení 1:0! Baník - Brno: Procházka centrem našel na zadní tyči Diopa, který posílá domácí do vedení 1:0!
Bohemians - Sparta: Video v akci. Franěk dlouho zkoumal pád Vatajelua, penalta nakonec nebyla Bohemians - Sparta: Video v akci. Franěk dlouho zkoumal pád Vatajelua, penalta nakonec nebyla
VŠECHNA VIDEA ZDE

Takováhle příležitost se už nebude opakovat! V rámci turnaje HET ligy rozdáváme pro dva vítěze dva lístky na hvězdnou rozlučku Tomáše Rosického. Už máš svůj tým na www.sazkafantasy.cz?Fotbalová HET liga se blíží ke konci a už se krystalizují možní výherci 20 tisíc korun. Poslední kolo turnaje o ceny za 10 000 Kč, napůl nákupní poukazy a napůl bonusy na kurzové sázení.

A pozor! V dalším turnaji o tomto víkendu jsme si připravili parádní ceny, když hrajeme o 2x2 lístků na hvězdnou rozlučku Tomáše Rosického, na které se představí největší české i světové fotbalové hvězdy včetně Jana Kollera či Cesca Fabrégase.

Chtěli jsme udělat radost věrným hráčům Sazka Fantasy, proto tento turnaj je se vstupem 500 Sazka Tokenů. Pokud nemáte dostatečný počet virtuální měny, nemusíte až tak moc smutnit. Už za dveřmi je fotbalový šampionát, ve kterém rozdáme až 160 tisíc korun a ten nejlepší si odnese krásných 20 tisíc!

Sestav vlastní tým z hráčů HET ligy a vyhraj lístky na Rosického >>

 

 Klasická verze
Mobilní verze