Bakkal ve Spartě neuspěl. Smlouvu nedostal a s týmem se rozloučil | iSport.cz
10. února 2015 • 08:00

Bakkal ve Spartě neuspěl. Smlouvu nedostal a s týmem se rozloučil

Autor:
Reklama
Záložník Otman Bakkal na testech ve Spartě neuspěl
TOP VIDEA
Slovan proti Olomouci otestoval nový stadion v Bratislavě. Nádhera a skvělá práce, shodli se všichni Slovan proti Olomouci otestoval nový stadion v Bratislavě. Nádhera a skvělá práce, shodli se všichni
UFC v Praze: Rozsápe Pudilová americkou soupeřku? Viděli jsme její trénink! UFC v Praze: Rozsápe Pudilová americkou soupeřku? Viděli jsme její trénink!
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z TURECKA | Nastupoval za PSV Eindhoven, Feyenoord i Dynamo Moskva. Ve Spartě se ale Otman Bakkal neprosadil. Během týdenní zkoušky nepřesvědčil trenéry o tom, aby mu nabídli smlouvu. Angažmá si tedy bude hledat dál. Už v pondělí po obědě se rozloučil s hráči i realizačním týmem.„Otman ve všech trénincích pracoval jako profesionál a za jeho snahu a přístup jsme mu poděkovali. Smlouvu s ním ale klub nepodepíše. Byla na něm znát dlouhá pauza bez soutěžních zápasů a svými výkony nepřevyšoval naše hráče,“ uvedl trenér Sparty Vítězslav Lavička.

Oficiální zápas si Bakkal zahrál naposledy před rokem 23. února, a to ještě zasáhl na hřiště v dresu Feyenoordu pouze na jednu minutu. V létě mu skončila smlouva a půl roku byl bez angažmá.

Deficit po fyzické a kondiční stránce byl patrný i v zápase se Steauou Bukurešť (0:3) na soustředění v Turecku, ve kterém odehrál 55 minut. Do poslední utkání s Kazaní (2:4) už nezasáhl ani jako náhradník.

Témata:  sport, fotbal, Sparta, bakkal
 


Články odjinud


Články odjinud