Bohemka zkouší zajímavou posilu: Bratra slovenského Fina Hrádeckého | iSport.cz
Stanislav Hrabě
4. ledna 2016 • 13:17

Bohemka zkouší zajímavou posilu: Bratra slovenského Fina Hrádeckého

Vstoupit do diskuse
0
Brankář finské reprezentace Lukáš Hrádecký v přátelském zápase proti Česku. Jeho mladší bratr Tomáš by si mohl zahrát za Bohemku
TOP VIDEA
Slavia - Slovácko: Malínský předložil míč Kuchtovi, ten doklepává do sítě! Ale pískán ofsajd
Teplice - Baník: Fillo si srazil rohový kop do vlastní sítě, 2:1 pro Skláře!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tomáš Hrádecký, mladší bratr slavnějšího finského reprezentačního brankáře Lukáše, dorazil do Ďolíčku, kde se bude na testech snažit zaujmout, aby získal angažmá v nejvyšší české soutěži. „Jde o defenzivního záložníka a zkoušíme ho na místo, které potřebujeme posílit,“ říká sportovní ředitel Bohemians 1905 Miroslav Držmíšek.Třiadvacetiletý záložník Tomáš Hrádecký nastoupil v roce 2015 ve finské lize za klub Rovaniemen Palloseura ve 21 zápasech, vstřelil jeden gól. „Potřebujeme někoho k Pepovi Jindřiškovi,“ nachází sportovní ředitel Miroslav Držmíšek jeho uplatnění.

„Je silný v defenzivní činnosti,“ potvrzuje jeho přednosti Filip Zika ze společnosti Global Sports, která finského hráče zastupuje.

Další jeho výhodou je, že se v novém prostředí snadno domluví. „Umí slovensky,“ odhaluje jeho příhodnou jazykovou vybranost Zika. Otec Vladimír Hrádecký pochází z Bratislavy, hrával volejbal, do Finska s rodinou odešel, když byl nejstaršímu synovi Lukášovi jeden rok.

Tomáš je o tři roky mladší a už se narodil ve Skandinávii, trojlístek bratrů uzavírá dvacetiletý Matej, jenž také hraje fotbal.

Témata: 
Vstoupit do diskuse
0


Články odjinud


Články odjinud