Baroš se omluvil za chování vůči sudím: Faul na Součka nebyl zákeřný | iSport.cz
3. října 2018 • 15:05

Baroš se omluvil za chování vůči sudím: Faul na Součka nebyl zákeřný

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje? SE SIMONOU: Litvínovská dvojčata Hübl vs. Lukeš. Kdo je vyučený kuchař? A kdo víc fauluje?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Uvědomil si, že reakci po vyloučení v nedělním utkání FORTUNA:LIGY Baníku se Slavií (2:1) přehnal. Milan Baroš se omluvil za vulgární výroky směrem k rozhodčím, které si měl odpustit. Lídr ostravského celku zároveň popírá, že chtěl Tomáše Součka zranit. "Nic zákeřného v tom z mé strany nebylo. Přesto jsem měl mnohem lépe zvládnout svou následnou reakci," uvedl 37letý útočník v prohlášení na klubovém webu Baníku.Baroš v bitvě Baníku se Slavií vydržel na hřišti pouze 15 minut. V souboji ostře atakoval záložníka hostů Tomáše Součka, sudí Ondřej Berka na základě zhlédnutí videa nakonec domácího kapitána vyloučil. Baroš předčasný odchod ze hřiště neunesl a sudí počastoval vulgárními výroky.

"Mrzí mě, jak jsem reagoval a chtěl bych se rozhodčím Ondřeji Berkovi a Zbyňku Proskemu za svá slova omluvit. Bohužel jsem neudržel emoce plynoucí z náročnosti zápasu a pocitu velké křivdy, s níž jsem se zkrátka v dané chvíli nedokázal vyrovnat," uvedl Baroš na klubovém webu Baníku.

Do souboje se Součkem šel, aniž by se díval na balon. Zkušený forvard ale podle svého tvrzení slávistického protivníka nechtěl zranit. "Tomáše Součka jsem zranit nechtěl a ani jsem ho nezranil. To, že jsem se před soubojem díval na něj a ne na míč, plynulo z toho, že jsem věděl, kam asi míč přistane a chtěl jsem mu jít do těla, aby míč propadl. On bohužel do souboje proti mému předpokladu nakonec nešel, a proto ten zákrok vypadal, jak vypadal," vysvětlil Baroš.

Zákrok vzbudil vlnu emocí, výši Barošova trestu určí disciplinární komise, která zasedá ve čtvrtek. "Nic zákeřného v tom z mé strany nebylo. Přesto jsem měl mnohem lépe zvládnout svou následnou reakci a výroky, kterých jsem se dopustil, mě skutečně mrzí. A omlouvám se za ně," zdůraznil druhý nejlepší střelec historie české fotbalové reprezentace.

Baník současně akceptoval omluvu redaktorky České televize Dariny Vymětalíkové za její nepřijatelný výrok vůči Milanu Barošovi na Twitteru. Ta označila Baroše za kriminálníka, později se za svůj výrok Barošovi omluvila (Více čtěte ZDE>>>).

Baroše to mrzí, schválně by to neudělal. Doufám, že nedostane velký trest, říká Trpišovský

Baník - Slavia: Baroš loktem sestřelil Součka, od rozhodčího původně dostal jen žlutou

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava
Články odjinud


Články odjinud