Baroš se omluvil za chování vůči sudím: Faul na Součka nebyl zákeřný | iSport.cz
3. října 2018 • 15:05

Baroš se omluvil za chování vůči sudím: Faul na Součka nebyl zákeřný

Autor:
TOP VIDEA
Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2! Baník - Liberec: Stronati si srazil míč do vlastní sítě, hosté snižují na 1:2!
Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1 Příbram - Zlín: Jablonský se trefil z voleje přímo k tyči, 2:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Uvědomil si, že reakci po vyloučení v nedělním utkání FORTUNA:LIGY Baníku se Slavií (2:1) přehnal. Milan Baroš se omluvil za vulgární výroky směrem k rozhodčím, které si měl odpustit. Lídr ostravského celku zároveň popírá, že chtěl Tomáše Součka zranit. "Nic zákeřného v tom z mé strany nebylo. Přesto jsem měl mnohem lépe zvládnout svou následnou reakci," uvedl 37letý útočník v prohlášení na klubovém webu Baníku.Baroš v bitvě Baníku se Slavií vydržel na hřišti pouze 15 minut. V souboji ostře atakoval záložníka hostů Tomáše Součka, sudí Ondřej Berka na základě zhlédnutí videa nakonec domácího kapitána vyloučil. Baroš předčasný odchod ze hřiště neunesl a sudí počastoval vulgárními výroky.

"Mrzí mě, jak jsem reagoval a chtěl bych se rozhodčím Ondřeji Berkovi a Zbyňku Proskemu za svá slova omluvit. Bohužel jsem neudržel emoce plynoucí z náročnosti zápasu a pocitu velké křivdy, s níž jsem se zkrátka v dané chvíli nedokázal vyrovnat," uvedl Baroš na klubovém webu Baníku.

Do souboje se Součkem šel, aniž by se díval na balon. Zkušený forvard ale podle svého tvrzení slávistického protivníka nechtěl zranit. "Tomáše Součka jsem zranit nechtěl a ani jsem ho nezranil. To, že jsem se před soubojem díval na něj a ne na míč, plynulo z toho, že jsem věděl, kam asi míč přistane a chtěl jsem mu jít do těla, aby míč propadl. On bohužel do souboje proti mému předpokladu nakonec nešel, a proto ten zákrok vypadal, jak vypadal," vysvětlil Baroš.

Zákrok vzbudil vlnu emocí, výši Barošova trestu určí disciplinární komise, která zasedá ve čtvrtek. "Nic zákeřného v tom z mé strany nebylo. Přesto jsem měl mnohem lépe zvládnout svou následnou reakci a výroky, kterých jsem se dopustil, mě skutečně mrzí. A omlouvám se za ně," zdůraznil druhý nejlepší střelec historie české fotbalové reprezentace.

Baník současně akceptoval omluvu redaktorky České televize Dariny Vymětalíkové za její nepřijatelný výrok vůči Milanu Barošovi na Twitteru. Ta označila Baroše za kriminálníka, později se za svůj výrok Barošovi omluvila (Více čtěte ZDE>>>).

Baroše to mrzí, schválně by to neudělal. Doufám, že nedostane velký trest, říká Trpišovský
720p 360p

Baník - Slavia: Baroš loktem sestřelil Součka, od rozhodčího původně dostal jen žlutou
720p 360p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenkyČlánky odjinud


Články odjinud