ČÍSLA KOLA: Proč Plzeň porazila Spartu a po jaké době padla zároveň obě ‘S’? | iSport.cz
3. října 2018 • 14:03

ČÍSLA KOLA: Proč Plzeň porazila Spartu a po jaké době padla zároveň obě ‘S’?

Autor: iSport.cz
ČÍSLA: Proč Plzeň doopravdy porazila Spartu? A jak dlouho neprohrála obě ‘S’ najednou?
TOP VIDEA
Kouč Sparty Krupp: I vloni jsme dobře odstartovali. Přijde Neuvirth? Kouč Sparty Krupp: I vloni jsme dobře odstartovali. Přijde Neuvirth?
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Od duelů Plzně se Spartou a Baníku se Slavií se čekalo hodně. A i když souboj ve Štruncových sadech kvalitativně nesplnil velká očekávání, nešlo o náhodný triumf Viktorie, ale stál za ním jeden důležitý faktor. Jak Sparta, tak Slavia tedy poprvé po dlouhých měsících prohrály najednou v jednom kole. Nejen to, kdy oba týmy padly dohromady naposledy, se dozvíte v novém díle datového magazínu Čísla!ČÍSLA: Proč Plzeň doopravdy porazila Spartu? A jak dlouho neprohrála obě ‘S’ najednou?

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava
Články odjinud


Články odjinud